Asinantes

As persoas abaixo asinantes non imos ficar caladas, os medios de comunicación públicos son de todas, de todos!

1. XOÁN COSTA, A Coruña. Asociación Socio-Pedagóxica Galega
2. GORETTI SANMARTÍN REI, Santiago. Deputación da Coruña // BNG
3. EVA FERNÁNDEZ SANDINO, SANTIAGO.
4. ALVARO GARCÍA FREIRE, Vilasantar.
5. CONCHA DE LA FUENTE PÉREZ, SANTIAGO DE COMPOSTELA. Radio Galega
6. ROSA VALCÁRCEL VÁZQUEZ, Compostela.
7. XAN XOVE, Corunha.
8. TIAGO ALVITR, Santiago de Compostela. CIG-CRTVG
9. MACA REIMUNDEZ, Santiago.
10. ARTURO LOSADA BALLESTERO, A Coruña.
11. DIEGO LAGO SÁNCHEZ , Ames.
12. MANUEL DA CAL VASQUES, Santiago de Compostela. FRUGA
13. PABLO KAUFMANN, vigo.
14. PATRICIA IGLESIAS MILLARES, Brión.
15. ANTÓN GÓMEZ-REINO VARELA, A Corunha. En Marea
16. ROCÍO FRAGA SÁENZ, A Coruña. Concelleira de igualdade e diversidade no concello da Coruña pola Marea Atlántica
17. CRISTINA PÉREZ GONZÁLEZ, Teo.
18. LUCIA VÁZQUEZ MUÑIZ , Santiago de Compostela.
19. CELIA PEREIRA PORTO, Ourense .
20. ANGELA RODRÍGUEZ MARTÍNEZ, Pontevedra. En marea
21. JORGE LINHEIRA, Compostela.
22. MARIA JOSÉ RIVERO PORTELA, Santiago de Compostela .
23. ALEXANDRA FERNÁNDEZ GÓMEZ, Vigo. Deputada de En Marea
24. RAMÓN LÓPEZ FACAL, Santiago de Compostela.
25. LUCÍA LÓPEZ SOBRADO, Arzúa.
26. XULIO VÁZQUEZ LÓPEZ, A Coruña.
27. PATRICIA CASAL RODRÍGUEZ, Vigo.
28. MARILAR ALEIXANDRE, Santiago de Compostela.
29. MARIEN GONZALEZ AÑON, Santiago de Compostela.
30. MANUEL BARRAL SÁNCHEZ, Santiago de Compostela.
31. ISABELLE KERDUDO , Santiago .
32. OVIDIO FERNANDEZ SANCHEZ, Santiago de Compostela.
33. CIBRÁN ARXIBAI QUEIRUGA, A Estrada.
34. MIGUEL SILVA CONDE, Rianxo.
35. MÓNICA CAMAÑO, Compostela.
36. MARIA SABELA ÁLVAREZ NÚÑEZ, Santiaco de Compostela.
37. FRANCISCO JAVIER LEAL OTERO, Santiago .
38. ALBERTO ARDID DE CABO, Vigo.
39. ADRIANA ROMERO, Isorna.
40. ANA DE VILATUXE, Anes.
41. MERCHE PENOUCOS CASTIÑEIRAS, Santiago.
42. TERESA COMESAÑA PÉREZ, Vigo.
43. NATALIA VEIGA GALINDO, A Coruña.
44. MANUEL SEIJAS CAAMAÑO, Noia.
45. PURIFICACIÓN CABIDO PÉRRZ, Santiago de Compostela.
46. ROBER BASS, Vigo.
47. FRANCISCO JOSE PICADO VAZQUEZ, ESPIÑO (OLEIROS).
48. INMA RODRÍGUEZ VILLAR, Compostela.
49. AMELIA GARCÍA HERVELLA, Santiago de Compostela. Radio Galega
50. ELVIRA ALFONSÍN MADRIGAL, Pontevedra.
51. PURIFICACIÓN CABIDO PÉREZ, Compostela.
52. ESPERANZA MOREIRAS CUÑARRO, Teo.
53. MARTA BALO MONTERO, Chapela.
54. JOAN MORERA ARBONES, Vigo.
55. XAN FERNANDEZ BELLO, Compostela.
56. SUSANA FERNANDEZ DÍAZ, Madrid.
57. ANICETO PINILLA NUNES, Corunha.
58. DAMIÁN SUÁREZ, Vigo.
59. JULIA NOVALES, Ames.
60. PABLO PASCUAL ALONSO, santiago. escola municipal de música
61. NURIA SALGADO COUSILLAS, Oleiros.
62. MAREA ATLÁNTICA, A Coruña. Marea Atlántica
63. SILVIA FERNÁNDEZ BOGO, Narom.
64. ELVIRA RIBEIRO TOBÍO, Vigo.
65. LUÍS VILLARES NAVEIRA, Lugo. EN MAREA
66. JORGE LORENZO VILA, Laza.
67. EVA REY OTERO, Santiago de Compostela.
68. LOLA CARBALLO IGLESIAS, Santiago.
69. DEMETRIO GÓMEZ XUNQUEIRA, Pontevedra.
70. ERNESTO IS, Vigo.
71. MANUEL MARTIÑEZ BARREIRO, Ames. Presidente da Fundación Praza Pública
72. MARIÑA SÁNCHEZ TESTAS , Madrid .
73. EMILIA MAYO, Santiago.
74. ANTÍA OTERO, Compostela.
75. XAN COLAZO PAZÓ, Candeán.
76. IAGO CASTRO BUERGER, Nigrán.
77. MARIA CARBALLO, Santiago.
78. LOLA BARREIRO FERRO, Valga.
79. RAMON CARAMELO CARAMELO, Teo.
80. MÓNICA AMADO BRANCO, Barreiros.
81. LUISA OCAMPO PEREIRA , Vigo. Feminista
82. XOSÉ MIGUEL LÓPEZ PÉREZ, Ferrol.
83. RAQUEL LEMA, Santiago de Compostela.
84. MANUELA DEL MAR OTERO RUAS , Ourense .
85. SUSANA SANCHES ARINS, Cúntis.
86. RAQUEL GONZALEZ CAAMAÑO, Valga.
87. XAVIER DÍAZ PÉREZ , A Coruña .
88. XOSÉ ESTÉVEZ, Oiartzun (Guipúscoa).
89. MARÍA LÓPEZ SUÁREZ, Ferrol.
90. ARACELI PAZ, Cabgas do Morrazo.
91. FERNANDO ABREU, Salvaterra de Miño. Músico
92. ALBA PINTADO GASALLA, Ribadeo. Pombas e Añas
93. DANIEL SALGADO, Santiago de Compostela.
94. XURXO SIERRA VELOSO, Zamora.
95. ÁNGELES SANDINO CARREÑO, A Estrada.
96. ÓSCAR FONTÁN CELARD , Salvaterra de Miño.
97. ISABEL QUEIJO RODRIGUEZ, Bertamirans Amed.
98. CAMILO FRANCO, Santiago.
99. SOFIA DÍAZ MAS, A Coruña.
100. LORETO GARCIA VAZQUEZ, Santiago.
101. CARLOS LOZANO, Santiago de Compostela.
102. MIGUEL VIZOSO VEIGA, Burela.
103. MARÍA JOSÉ BÓVEDA FERNÁNDEZ, Santiago de Compostela.
104. MONCHO MARIÑO, Santiago de Compsotela. eu mesmo
105. OVIDIO FERNANDEZ SANCHEZ, Santiago de Compostela.
106. TEREIXA NOVO ARROJO, Santiago de Compostela.
107. AURORA MATO BANEIRA, Bertamirans-Ames.
108. RAMÓN DÍAZ FERNADEZ (MONCHO FUXAN), Santiago de Compostela.
109. OSCAR ANTÓN PÉREZ GARCÍA, Milladoiro.
110. TERO RODRÍGUEZ CASTIÑEIRAS, Rianxo.
111. VERONICA ARIAS SANCHEZ, Ponteareas.
112. PEPA BARREIRO GARCÍA , CANGAS DO MORRAZO.
113. MANUEL N. CARVALHO, Lugo.
114. ANA BRINGAS LÓPEZ , Gondomar .
115. OLALLA OTERO CAMAÑO, Cangas do Morrazo.
116. EDUARDO MAROÑO BÁRZANA, A Coruña.
117. XOÁN DOCAMPO TORRES, A Estrada.
118. XOSÉ MANUEL MARTÍNEZ LÓPEZ, Valga.
119. DAVID OTERO BLANCO, Mos.
120. SONIA SUBIELA CONDE, Vigo.
121. PAULA CASTRO LAGO, Ames.
122. MARIAM FERREIRA GOLPE, Mondoñedo.
123. XABIER LÓPEZ, Betanzos.
124. XOSÉ MANUEL MARTÍNEZ LÓPEZ, Valga. Furia Athletic Club
125. BIEITO ALONSO FERNÁNDEZ, Tui.
126. ALEXANDRE ESPINOSA MENOR, Bertamiráns.
127. ALBERTE LAMAZARES CASERO, Rodeiro.
128. RAFA VILAR, Bertamiráns.
129. ALBA MARÍA RODRÍGUEZ DÍAZ, Vigo. aCentral Folque
130. XEROME CALERO PRADO, VIGO.
131. NACHO LOUZAO RODRIGUEZ, Santiago de Compostela.
132. INMACULADA LESTEGÁS TRIGO, O Valadouro. Lugo.
133. XURXO SOBRINO MORÁN, Santiago de Compostela. Sprint Motor
134. MANUEL XESTOSO , Vigo.
135. ANA VÁZQUEZ MUÑIZ, Santiago de Compostela.
136. IVÁN PRADO, Barcelona. Pallasos en Rebeldía
137. MIGUEL CAVADAS DOCAMPO, Vigo.
138. BELÉN FERNÁNDEZ SUÁREZ, A Coruña.
139. ALEXANDRE VARELA RUBÍN, Taboada.
140. ISAAC LOURIDO, Corunha.
141. X. ANXO LAGOS, Negreira.
142. ROSA MARÍA RODRÍGUEZ PORTO , Ferrol .
143. CATUXA PARGA VARELA, Cambre.
144. GEMMA MERA VÁZQUEZ, Compostela.
145. PATRICIA PORTO PADERNE , Santiago de Compostela. libraría Lila de Lilith
146. MERCEDES TEIJEIRO GATO, Mondoñedo.
147. ANGELES CAÑÁS CARAMELO , Carral.
148. XOSÉ MANUEL EYRÉ VAL, Chantada.
149. MARÍA FERNANDA GARCÍA RÍO, Lugo,.
150. ALBERTO ÁLVAREZ LUGRÍS, Vigo.
151. PAULO VILAR MILLÁN, O Hío (Cangas).
152. TATI GARCÍA GONZÁLEZ, Bertamiráns (Ames).
153. MARÍA JESÚS JUANATEY MALVAREZ, Noia.
154. JUAN JESUS GASAMÁNS GARCÍA , Milladoiro .
155. XOSÉ ANTÓN COTON GAREA, O Pino.
156. ROBERTO CASTRO ROCAMONDE, Vedra. concelleiro Non Adscrito
157. XAVIER VENCE, Santiago de Compostela.
158. ESTHER GERBOLES, santiago de compostela.
159. PABLO BALBÁS NAVEIRA, LUGO.
160. DIANA REI MARTÍNS, Santiago de Compostela.
161. LIDIA SENRA, Vedra. Diputada no Parlamento Europeo
162. SUSO BERMELLO, A Coruña. CIG-Ensino
163. CARMEN GOMEZ, Ourense.
164. CARLOS BABIO URKIDI, Sada.
165. MERCEDES LEOBALDE GARCÍA, Cambre.
166. MIGUEL ANXO VARELA CAMBA, Milladoiro – Ames.
167. ÁNGELA FRAGA, Santiago.
168. RAMÓN NICOLÁS RODRÍGUEZ, Vigo.
169. CARMEN BAAMONDE ARGUL, Lugo.
170. RAMON JESUS SANTOS RODRIGUEZ, Santiago de Compostela.
171. FRANCISCO XAVIER PUMARES, Estrada.
172. DAVID BROCOS, vedra.
173. JOUSE GARCIA, O Carballiño.
174. ALBERTE MOMÁN NOVAL, Lugo.
175. OLALLA RODIL, Ribeira de Piquín . Deputada do BNG
176. MANUEL REYES VILLAR, A Estrada. Os John Deeres (grupo de rock)
177. ODILO GONZÁLEZ CARNERO, Santiago de Compostela.
178. CARMEN GONZÁLEZ ARES , Os Tilos- TEO.
179. SARA NIETO GIL, Cangas.
180. M.TERESA PRIETO MIRAMONTES, Cambre.
181. SONIA RODRÍGUEZ, Ames.
182. MARIA DO CARME VILAS IGLESIAS, Santiago de Compostela.
183. MONTSERRAT FONDEVILA CRESPO, Santiago de Compostela.
184. LOLA FERREIRO DÍAZ, Compostela.
185. LAURA INSAUSTI DIZ, Santiago de Compostela.
186. RAFAEL ANIDO ALONSO, A Coruña.
187. CARLOS SANTIAGO, Santiago de Compostela.
188. ROCÍO GONZÁLEZ AÑÓN, Ames.
189. BURGHARD BALTRUSCH, Mondariz. Cátedra Internacional José saramago da Universidade de Vigo
190. ALFREDO FERREIRO SALGUEIRO, A Coruña. Escritor
191. FERNANDA GONZÁLEZ BRIONES, Marín.
192. NAZARET CASTRO OTERO, Santiago de Compostela.
193. PILAR CEREIJO , Ferrol .
194. SUSANA GRILLE NEGREIRA, Santiago de Compostela.
195. ALFONSO PATO, Cans- O Porriño .
196. ANDREA NUNES BRIÓNS, Marín.
197. MARIA PEREZ MILLAM, ourense.
198. PAULO QUEIRUGA CASTRO, Pontevedra.
199. JOSE MANUEL SOUTO LAMAS, Valdoviño.
200. ANXO XESTEIRA SERRANO, Cambados. Anxo Xesteira
201. MARÍA SOL MAYO SOBRINO, Santiago de Compostela.
202. SILVIA PARDO GALDO, As Pontes. Concelheira do Bng
203. MARIA LOURDES RIAL PARDO, Cangas.
204. DAVID RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ, Vigo.
205. IRIA CASTRO FERNÁNDEZ, Lugo.
206. ANDRES NESPEREIRA PEREIRA, Ourense.
207. ALEXANDRA PACHECO GONZALEZ, Compostela.
208. XULIO CORDEIRO, Santiago de Compostela.
209. MARTA RODRÍGUEZ VARELA, Santiago de Compostela.
210. EDUARDO ESTÉVEZ, Santiago de Compostela.
211. MARÍA XOSÉ MARTÍNEZ BENGOA, Narón.
212. MARIÑA LONGA IGLESIAS, Caldas de Reis.
213. CELSO DÍAZ, Barcelona.
214. FRANCISCO TORRENTE HORTAS, Lugo.
215. MERCEDES RIVAS VICENTE, Santiago de Compostela.
216. MARÍA XOSÉ CANITROT TRILLO, Santiago de Compostela.
217. LUZ DARRIBA MAGADÁN, Lugo.
218. DIEGO BOQUETE SÁNCHEZ , Oroso.
219. MONCHO REY GONZÁLEZ, Rianxo.
220. ANTONIO VILLARINO REGO, Barreiros.
221. HENRIQUE RABUÑAL CORGO, A CORUÑA.
222. ANA BELÉN MARTÍNEZ DELGADO, Oleiros. Profesora LGL
223. JOSEFA LOJO LESENDE, Rianxo.
224. ANA MARÍA PENA ANTELO , Teo .
225. DANIEL ROMERO, Narón.
226. CLARA GAYO, santiago de compostela.
227. LUZ DARRIBA MAGADÁN, Lugo.
228. GABRIEL ÁLVAREZ MARTÍNEZ, Carvalhinho.
229. ANA SEIJO CUBA, Santiago de Compostela.
230. ANTÍA OTERO, Compostela.
231. ANA PONTÓN MONDELO, Santiago de Compostela. Portavoz Nacional do BNG
232. HELENA GONZÁLEZ FERNÁNDEZ, Barcelona. Universitat de Barcelona
233. MARGARIDA PRIETO LEDO, VILALBA.
234. NURIA POLO PIGUEIRAS, O Vicedo.
235. ANXELA FRANCO POUSO, Pto, do Son.
236. RUBÉN CELA DÍAZ, Santiago de Compostela. Concelleiro do BNG en Compostela
237. ELISA CAMBEIRO CIVES, Compostela .
238. IGNACIO PORTELA GÓMEZ-MACÍAS, Taboada.
239. ARTURO CASAS VALES, Betanzos.
240. HEITOR BAL GARCIA, Lugo.
241. JOSE ANTONIO CASTRO CASTRO, Mormentelos.
242. ISMAEL RAMOS, Cangas.
243. CARME LAMELA, Madrid.
244. CARMEN SALVADORES COBAS, Lugo.
245. ANA TORRON DIAZ, Lugo.
246. VIOLETA BERNARDO, Sarria.
247. CARLOS PENEDO CASMARTIÑO, Ponteceso.
248. JOSÉ ANTONIO VALES LÓPEZ, Santiago.
249. TERESA MOLINA SANTIAGO, As Pontes.
250. EVA RAMOS LUIS, Compostela.
251. JOSE MARÍA CARRICOBA ARMESTO, Lugo.
252. MARTA CARBALLO FIDALGO, Santiago de Compostela.
253. JOSÉ LUIS SIERRA RODRÍGUEZ, Santiago de Compostela.
254. XOSÉ GARCÍA RODRÍGUEZ, Melide.
255. FELIPE M FERREIRA TOUCEDO, Moeche.
256. ROSA MARIA GRANERO REYES, Pontevedra. Bng
257. ALBERTE FIGUEIRAS, A Estrada.
258. YOLANDA ABELAIRA, A Coruña.
259. MONICA LÓPEZ ALONSO, Lugo.
260. ANA FRA ENRÍQUEZ, O Carballiño.
261. ANDRÉS CASTRO, Xermade.
262. AURICHU PEREIRA CARBALLO, Brion . A min mesma
263. SARA CANTO GONZÁLEZ, Ribadeo.
264. IVAN ANTONIO ÁLVAREZ MERAYO, Monforte de Lemos.
265. OLALLA FORMOSO SANMARTÍN, A Coruña.
266. KARINA PEREIRA REI, A Coruña.
267. MONTSERRAT AIRA LÓPEZ , Compostela.
268. DIEGO CONDE GOMEZ, SIGÜEIRO-OROSO.
269. INMA OROL, Burela.
270. MARÍA FERNÁNDEZ MONTES, Ourense.
271. ANGELES DIEGUEZ FERNANDEZ, Vigo.
272. ROBERTO FERREIRA GUERRA, Boiro.
273. ELSA GARCÍA GARCÍA, A Coruña.
274. ANGELES DIEGUEZ FERNANDEZ, Vigo.
275. MARIO REGUEIRA, Ferrol.
276. MARCOS ESCUDERO PÉREZ, Mós. Asoc. Cultural Festa da Prehistoria
277. SINDO VILLAMAYOR MARTÍNEZ, A Estrada.
278. CAMILA BOSSA PEREIRA, Santiago de Compostela.
279. XOSÉ LUÍS AXEITOS AGRELO, A Coruña.
280. MARISA ANDRADE PÉREZ, Vigo.
281. ÂNGELO SANZ LOPES, AVILES.
282. E. BEATRIZ MATO MARQUE, A Coruña.
283. FERNANDO MANUEL RODRÍGUEZ GÓMEZ, A Coruña.
284. MÁXIMO ANTONIO COEJO CORES, Vigo.
285. UQUI PERMUI, Santiago.
286. FERNANDO DACOSTA, Ourense. Sarabela Teatro
287. ELADINO CABANELAS FERNÁNDEZ, O Carballiño. OZOCOgz deseño galego
288. DULI DINIZ CARLOS, O Porriño.
289. ISIDRO DUBERT, A CORUÑA.
290. FREDI SANTALHA, Cee.
291. XOSÉ FERNANDO VARELA PARADA, Ourense.
292. BEGOÑA CRISTINA BLANCO MONTEIRO, Chapela.
293. EADGYTH LONGARELA GARCÍA, Lugo.
294. ANTON ROBLEDO PEREZ, cedeira.
295. CARLOS CAYETANO VIZCAÍNO FERNÁNDEZ, Perillo-Oleiros.
296. RAMÓN FARALDO PARDO, A Coruña.
297. LOLA ARXÓNS ÁLVAREZ, NOIA.
298. ROCÍO FERNÁNDEZ SCARINGI, Lugo.
299. AVIA VEIRA GONZÁLEZ, A Coruña.
300. LOIS AGRELO HERMO, NOIA.
301. ELENA VILLAVERDE SOÑORA, Padron.
302. CARMEN CAO VILARIÑO, A Coruña.
303. SAMUEL SOLLEIRO GONZÁLEZ, A Coruña.
304. RAQUEL LÓPEZ VELEIRO, Santiago de Compostela.
305. DIEGO GÓMEZ CABANAS, Dodro (A Coruña).
306. CARMEN CASTRO GARCÍA, Santiago de Compostela.
307. MON LOPEZ, Luou.
308. XOÁN LOMBARDERO POSADA, Ourense.
309. LUIS RODRIGUEZ LAMA RODRIGUEZ LAMA, Santiago de Compostela.
310. ANXELA CARAMÉS , A Coruña .
311. XABIER MACEIRAS RODRÍGUEZ, Arteixo.
312. MIGUEL ANJO GONZÁLEZ GARCIA, Ferrol.
313. TERESA VEIGA LOPEZ, Lugo.
314. LOURDES FERRO ROMERO, Vilagarcía.
315. GABRIEL PÉREZ DURÁN , Vigo.
316. LUZ JARES FERNÁNDEZ, Vigo.
317. ANA COSTAS, teo.
318. ISABEL VAQUERO QUINTELA, Ames. Concelleira de Comunicacion de Ames
319. LOIS DENÍS AGRELO ARXÓNS, NOIA. librosgalegos.gal
320. FERNANDO SANGIOVANNI, Santiago de Compostela.
321. ALEJANDRO LÓPEZ GONZÁLEZ , Oviedo .
322. XOSÉ ANTONIO RUBAL LÓPEZ, Ames.
323. MARTA PÉREZ, A Cañiza. Inversa Teatro
324. XOSÉ ANDRÉS VARELA FRAGA, Oleiros.
325. PEPA P. SAÑUDO, A Coruña.
326. NÉSTOR REGO CANDAMIL, Santiago de Compostela. Unión do Povo Galego (UPG)
327. INMACULADA OTERO VARELA, Carral.
328. ANA DIEGUEZ , Vigo.
329. MARÍA JESÚS LOIS NAVAZA, Ferrol.
330. ANDRÉS VÁZQUEZ GARCÍA, Chantada.
331. BEGOÑA GARCÍA FERREIRA, Santiago de Compostela.
332. KATHERINE ELIZABETH LOUREIRO ÁLVAREZ, Celanova.
333. MIGUEL NOVÁS FERNÁNDEZ, A Coruña.
334. RAFAEL CRUZ FERNANDEZ, RIANXO.
335. CONCEPCIÓN ÁLVAREZ MARTÍNEZ, Ourense.
336. EUGENIA HERNÁNDEZ, AsPontes.
337. RUBÉN FERNÁNDEZ VILLARINO, Baixa Limia.
338. MARIBEL TATO SÁNCHEZ, Vigo.
339. SOLEDAD PANDELO LORENZO, Cambre.
340. FLORA RODRÍGUEZ VILASÓ, A Pobra do Caramiñal.
341. LUIS CAO, Oleiros.
342. ANABEL REINO REINO, Santiago.
343. FELIX DÍAZ DIAZ, Ourense.
344. SANDRA SAAVEDRA BLANCO, Ribadeo.
345. CRISTINA ABELLEIRA MARTÍNEZ, Carballo. Comunicar
346. MIGUEL SOUTULLO PANDELO, Cambre.
347. IÑAKI VARELA PÉREZ, Cabana de Bergantiños.
348. VICKY CREGO GARCÍA, Cedeira.
349. SUSO GARCÍA COUSO, Meira – Moanha.
350. ALBERTE DE ESTEBAN GRACIA, Compostela .
351. BEATRIZ CEDRÓN VILAR, Lugo.
352. IOLANDA REI RODRÍGUEZ, Santiago.
353. DESIRÉE VIDAL JUNCAL, Santiago.
354. GONZALO MÉNDEZ MOSQUEIRA, Culleredo.
355. MARÍA CRISTINA GALÁN RAPP, A Coruña.
356. GUSTAVO DOCAMPO, O Barco.
357. EMILIO BLANCO RODRÍGUEZ, Teo.
358. XOSÉ MANUEL BECERRA PARDO, Baralla.
359. SUSANA ROIS PARGA, Bertamiráns.
360. JOSÉ CARLOS JORGE RODRÍGUEZ, O Saviñao.
361. BEGOÑA INÉS ROMERO QUINTELA, A Coruña.
362. XOSE MANUEL BEIRAS TORRADO, Brión.
363. DIEGO VALLINA WALLASCH, Avilés.
364. RAMIRO VIDAL ALVARINHO, Oleiros.
365. ANTÓN DÍAZ LOMBARDÍA , A Pontenova.
366. MAITE GARCÍA, Vilagarcía de Arousa.
367. SAGRARIO FERNÁNDEZ MÉNDEZ, Lugo.
368. BEGOÑA MARCOS BUJÁN, A Coruña.
369. RAMON BELLO, Blanco.
370. EDELMIRO TOURÍS DIZ, Vilanova de Arousa.
371. FATIMA RODRIGUEZ VARELA , Santiago de Compostela .
372. BELÉN LOPEZ, Vilagarcía de arousa.
373. MARÍA ARMESTO, Cangas.
374. RAQUEL FERNÁNDEZ PARADA, Ourense.
375. EULALIA AGRELO COSTAS, Asados – Rianxo. Asociación de investigación en literatura infanil e xuvenil Elos Galicia
376. ANGEL AMARO QUINTAS, Pereiro de Aguiar.
377. INHAQUI SOLLA COVELO, Chapela.
378. BEATRIZ MACEDA ABELEIRA, A Coruña.
379. CELIA RECAREY, Santiago de Compostela. Irmás Cartoné
380. ANGELES LENCE REDONDO, A Coruña.
381. MARINA NIETO POL, Teo.
382. MARÍA LOPEZ RUIDO, Madrid.
383. XOSÉ ANTÓN PEDREIRA MIRÁS, Santiago De Compostela. Libraria Pedreira
384. CARLOS VALDÉS, Santiago de Compostela. Irmás Cartoné
385. SUSANA MÉNDEZ, Teo.
386. CARLOS OCAÑA NOVOA, Vilagarcia de Arousa.
387. IVAN PENA MURAS, Viveiro.
388. MARIA BEGOÑA CASTRO CAMPO, Lugo.
389. JULIO NOVOA FERNÁNDEZ, Vigo.
390. DAVID OTERO, A Estrada. Irmandade Avelino Pousa
391. VICTOR SUAREZ GONZALEZ, Malpica de Bergantiños.
392. MANUEL GUTIÉRREZ LÓPEZ , Ourense. Clube do Automóbil Ecolóxico de Galicia
393. MERCEDES BURES BUELA, Rianxo.
394. PEDRI FERRÁNDEZ RIVERA, Ferrol.
395. XOSÉ IGLESIAS, Coruña. Mariñeiro
396. PILAR ALVAREZ BLANCO, lalín.
397. SITA SANTOS OUBIÑA , Cambados .
398. SALVADOR DEL RÍO , Moaña. Teatro de Ningures
399. RAÚL BERTOMEU, vigo.
400. SONIA FERNANDEZ IGLESIAS, Salceda de Caselas.
401. MARÍA ARMESTO FANEGO, Cangas de Morrazo. Mostra Internacional de Teatro Cómico e Festivo de Cangas-MITCFC
402. MERCEDES NIETO NOVAIS, Vilagarcía de Arousa.
403. ELVIRA RUBIANES DE LA CRUZ, Santiago de Compostela.
404. JOSÉ RAMIRO PAZ TARRÍO , Catoira.
405. VANESA SOTELO, Vigo.
406. DAVID CORTIZO CONDE, Santiago de Compostela. Urco Editora
407. CLARA IGLESIAS CORTIZO, A Estrada. Asociación Cultural Vagalumes
408. IVÁN PRADO, Santiago .
409. MARÍA LOSADA CUQUEJO, Xinzo de Limia.
410. PEDRO LUIS GONZÁLEZ VÁZQUEZ, A Coruña.
411. ISABEL ALLEGUE, Narón.
412. MAITE CARAMÉS CASAL, Vigo.
413. SABELA PÉREZ MARTÍN , Ourense.
414. NANCI BARRO SUEIRAS , Carballo .
415. XABIER MARQUÉS, Vilagarcia De Arousa.
416. ROSA LAMAS CASADO, Ourense.
417. MARCOS ( SOKRAM ) COUSO SÁNCHEZ, Ordes. Dios ke te Crew
418. XOSÉ RODRÍGUEZ DÍAZ, Ourense.
419. XOSÉ MARÍA COTELO FREIRE, A Laracha.
420. JOAQUIM VENTURA, Premià de Mar.
421. ANTONIO GUTIERREZ GONZALEZ, Teo.
422. VÍCTOR FERNÁNDEZ MILLÁN, Ferrol.
423. ÁNXELES GLEZ CASTIÑEIRAS, Santiago .
424. RAÚL SOUTELO VÁZQUEZ, Porto do Son.
425. ARNAU SOLSONA SOLÀ, Bertamiráns.
426. CONCHA RODRIGUEZ RODRIGUEZ, O Barco de Valdeorras.
427. BIEITO GONZÁLEZ DOMÍNGUEZ, Noia.
428. ALEXANDRE LÓPEZ ROMERO, Corcubión.
429. GUILLERMO RODICIO CIMADEVILLA, A Coruña.
430. SABELA PÉREZ MARTÍN , Ourense.
431. MARTA MARÍA CEREIJO PÉREZ, Colmenar Viejo.
432. MARISOL MIRÁS MOURO, A Coruña.
433. FINA IGLESIAS FERRER, l’Hospitalet de Llobregat.
434. BEGOÑA SOUTO LÓPEZ, A Coruña.
435. GUSTAVO PEREZ ÁLVAREZ, Pontevedra.
436. CARMEN DE MIGUEL CONDE, A Coruña.
437. ROSA SANTORUM PAZ, Compostela.
438. DORINDA LÓPEZ PÈREZ, A Coruña.
439. PILAR (PILAR-AYMARA) FERNÁNDEZ , Compostela . O mundo de Pilar-Aymara – A ponte entre Galiza e Escocia
440. MARTINA MARTINEZ, Teo.
441. BELI MARTÍNEZ MARTINEZ, A Guarda.
442. OFELIA VARELA PARADA, ourense.
443. XABIER XIL XARDÓN, Vigo.
444. PAULINO PEÑA ÁLVAREZ, Ourense.
445. MÓNICA G DEVESA, Carral.
446. ALEXANDRE HERMIDA GONZÁLEZ, Ourense.
447. FRANCISCO JAVIER GONZÁLEZ SÁNCHEZ, Pontedeume.
448. CARMEN PEÑA HERNÁNDEZ , Pontevedra .
449. IRIA BEIROA OTERO, Santiago de Compostela .
450. MARIA CRISTINA HERMIDA MOINELO, Vigo.
451. MANUEL GRAÑA VAZQUEZ, a coruña.
452. GENA BAAMONDE, Vigo.
453. CARMEN NOVAS FERRADÁS, Bueu.
454. GENA BAAMONDE, Vigo.
455. ANSELMO RODRIGUEZ IGLESIAS, Vigo.
456. XAVIER BALSAS BARBEIRA, Redondela.
457. LAURA CARBALLO PIÑEIRO, Marín.
458. CONCEPCIÓN ÁLVAREZ MAGDALENA , Vigo.
459. JOAQUÍN SANGIOVANNI, Santiago de Compostela.
460. ARMANDO CARRIL CASANOVA, Arzúa.
461. CARLOS MARTÍNEZ VÁZQUEZ, Ordes.
462. MONICA LÓPEZ ALONSO, Lugo.
463. KEITH PAYNE, vigo.
464. BEATRIZ CAAMAÑO, As Neves.
465. CARLOS MARTÍNEZ VÁZQUEZ, Ordes.
466. CARLOS VALCÁRCEL RIVEIRO, Pontevedra .
467. MARÍA ALONSO SEISDEDOS, Goián.
468. JOSÉ SUÁREZ COLMENERO, Vigo.
469. SANDRA VILLAR, A Coruña.
470. BRANCA RODRIGUEZ PAZOS, Lugo.
471. NURIA HOYOS SILVA, A Coruña.
472. ILDEFONSO PIÑEIRO DIAZ, Chantada.
473. JOSE PRECEDO NOUCHE, Sigüeiro (Oroso).
474. XOSE LOIS RUA NUÑEZ, ourense. extraballador da Radio Galega
475. CHUS COSTOYA, Compostela. Libraría Pedreira
476. MARTÁZUL BUSTO NÚÑEZ, Santiago d Compostela.
477. ROCÍO DA IGREXA PREGO , Cerceda .
478. MARÍA JESÚS LOSADA RODRÍGUEZ, Ourense.
479. ROSARIO PIÑEIRO PADTOPAST, Marin. Asociación Veciñal O Tombo
480. CHUS ARIAS IBÁÑEZ, A coruña.
481. DORES SÁNCHEZ ALEGRE, A Coruña.
482. TANO GUERRA GARCÍA, A Picoña.
483. SERAFIN VICENTE LORENZO, Cambre.
484. CARLOS BALIÑAS PÉREZ, Lugo.
485. SAMUEL RODRÍGUEZ LÓPEZ, Culleredo.
486. CARLOS PEDREIRA SÁNCHEZ, Cesuras.
487. MONTSERRAT CACHAFEIRO QUIVEO, Barcelona.
488. PAULO SEXTO GANTED, A Coruña. Asociacion veciñal Oza Gaiteira Os Castroz
489. MIGUEL LOZANO GONZÁLEZ, Cospeito, Lugo.
490. MARÍA GUTIÉRREZ CALVETE, A Coruña.
491. COVADONGA RODRÍGUEZ ARGÜELLES, Rianxo.
492. DOLORES VILAVEDRA, Ames.
493. PATRICIA SÓÑORA REY, Meaño .
494. XURXO VARELA OTERO, Chantada.
495. XURXO COUTO, Arteixo.
496. EVA LOUREIRO VILARELHE, FERROL .
497. XESÚS RAMÓN GONZÁLEZ BOÁN, Vigo.
498. CRAIG PATTERSON, A Coruña.
499. MAR CENDÓN, Mondariz Balneario.
500. PATRICIA GÓMEZ UZAL, A Coruña.
501. XOÁN FONTENLA FIGUEROA , Lugo.
502. JOSÉ LUÍS TABOADA SEOANE, Vigo.
503. REYES RIVEIRO , Carnota.
504. M.DOLORES TABOADA SEOANE, Vigo.
505. CARMEN RODRIGUEZ, Vigo.
506. MARÍA SOUTO, Vilagarcía.
507. PEPA BAAMONDE GARCÍA , Santiago de Compostela .
508. CELIA DÍAZ REIJA, Santiago. Pagticular
509. AURORA GONZÁLEZ RODRÍGUEZ, Rianxo.
510. BREIXO CARBIA OUBIÑA, Padrón.
511. RITA MARTINEZ GUDE, Ribeira (A Coruña).
512. IRENE RIVAS VEIRAS, Carral. Aec Lacrar
513. MONTSERRAT RECALDE FERNÁNDEZ, Santiago de Compostela.
514. FLOR MACEIRAS, Bergondo.
515. MARCOS PTT CARBALLIDO, santiago de compostela.
516. BERNAL MUÍÑOS RODRÍGUEZ, Rianxo.
517. FRANCISCO JAVIER MONTES MARTÍNEZ, Pontevedra.
518. DIEGO CABARCOS VAL, Burela.
519. ANTONIO SOUTO IGLESIAS, A Coruña.
520. XOSÉ MARRA, Lugo.
521. ISABEL NEIRA, A Estrada.
522. XOÁN MANOEL MACEIRAS TAJES, A CORUÑA.
523. RICARDO GARCIA MIRA , Madrid. Congreso de Diputad@os
524. JESÚS TABOADA, A Estrada.
525. ELISABETE DE CARVALHO OLIVEIRA, Pontevedra.
526. ROSA SOLLA, Cambados.
527. MARÍA XOSÉ LÁZARE FOUCE, Vilagarcía de Arousa.
528. TERESA MEIXIDE PORTOS, Santiago.
529. SOLEDAD BLANCO CASTRO, Milladoiro.
530. JOSÉ COMESAÑA PÉREZ, vigo.
531. ANTONIO MANUEL FRAGA ALLEGUE, Pontedeume.
532. MIGUEL LÓPEZ CRESPO, Santiago.
533. EVA GARCÍA AMADOR, A Coruña.
534. SABELA PÉREZ IGLESIAS, Coruña. Marea Atlántica
535. IRIA ABOI FERRADÁS, Marín.
536. LOLA BARBEITO CAAMAÑO, Culleredo.
537. ISABEL VÁZQUEZ GARCÍA , Santiago de Compostela.
538. PERFECTO RAMOS, Sendelle-Crecente .
539. MARIA DEL CARMEN GARCIA VIDAL, Santiago de Compostela.
540. ROCÍO PEREIRA RODRÍGUEZ, Vigo.
541. HELENA DE ALFONSO JAIME, Rianxo.
542. CARLOS OUTEIRO BAAMONDE, Valdoviño.
543. JOSE MARIA DIAZ BERNARDEZ, SARRIA.
544. JUAN RAMÓN VARELA JARILLO , FERROL .
545. XOSE LOIS FREIRE DOMINGUEZ, Ourense67.
546. JOSE LUIS LARA GRUÑEIRO, Rianxo.
547. ELISA RIVES PERTUSA, Barcelona.
548. HELENA DE ALFONSO JAIME, Rianxo.
549. FELI VARELA VARELA, Carballo.
550. REBECA VÁZQUEZ CASTRO, Lugo.
551. EREA ESTÉVEZ CAMPOS, A Coruña.
552. ULEX GALLAECIAE, Ourense.
553. MARIA RODRIGUEZ LEON, Santiago.
554. ALBINA BLANCO CASTRO, Santiago de Compostela.
555. EDUARDO FREIRE BARGADOS, A Coruña.
556. MARÍA JOSÉ FERNÁNDEZ LÓPEZ , A Pontenova .
557. ÁFRICA LEIRA SANMARTÍN, Compostela.
558. XOSÉ LOIS SEIXO FERNÁNDEZ, A Coruña.
559. MARÍA TERESA GONZÁLEZ PIÑEIROA, Ribadeo.
560. SUSANA PAVÍA MATEO , Santiago .
561. MARÍA JOSÉ CONDE SEGUÍN , Ourense .
562. CARLOS SEGADE SAINZ DE LA MAZA, Lugo.
563. ANA CARDOSO ALFONSO, Vigo.
564. HIPÓLITO RODRÍGUEZ GONZALEZ, Vigo. j
565. MARÍA BEATRIZ GÓMEZ AMIGO, A Coruña.
566. ROSA CONDE VIEIRO, Compostela.
567. DOLORES SAMPEDRO, Ribeira.
568. XOÁN XOSÉ SANDE SUÁREZ, Cangas do Morrazo.
569. EDUARDO MERA FERNÁNDEZ, Narón.
570. NANI BLANCO GONZÁLEZ , O Carballiño.
571. PAULA GONZÁLEZ GRUEIRO, Cabanas.
572. JOSÉ VIEITO GARCÍA, Ourense.
573. JORGE ABUÍN, Dodro.
574. FRAN REI GARCÍA, Liáns (Oleiros).
575. MARÍA DÍAZ, Sarria.
576. NEREA FERNÁNDEZ, A Pastoriza.
577. ESTHER FACAL, Teo.
578. MARTA VARELA FERNÁNDEZ, Vilagarcía de Arousa.
579. CRISTINA TERRÓN PÉREZ, Teo.
580. MANUEL FIGUEIRAS FERNÁNDEZ, Chantada.
581. GONZALO HERMO, Barcelona.
582. CARME MARTELO SUAREZ, Serra de outes.
583. CRISTINA NOGUEIRAS EZQUERRA, Vigo.
584. ENRIQUE LUIS CALVIÑO ALCALDE, A Coruña.
585. MARGARITA LÓPEZ PERIAGO, Cervo.
586. XOSE BARCIA IGRESIAS, Mondariz.
587. SONIA TORREIRO RODRÍGUEZ, Abegondo. Ensino
588. JORGE RAMOS ESPERANTE, Ames.
589. AMPARO CEREIXO SILVA, Rois.
590. ANTONIO BLANCO RODRIGUEZ, Allariz.
591. ANXO VILABRILLE RODRIGUEZ , Lugo.
592. IRIA Á.D., Lugo.
593. SUSANA LEBÓN RIVAS, Arteixo.
594. HUGO GARCÍA PRESNO, Ribadeo.
595. ANA CARBAJALES, Ribadeo.
596. VÍTOR NIEVES, Valdeorras. Outono Fotográfico
597. ANTÍA VICENTE FERNÁNDEZ, Dodro.
598. HENRIQUE HERVÉS SAYAR, Lugo.
599. ROBERTO CASTRO-THOME , A Coruña.
600. MARÍA XESÚS LAMA LÓPEZ, Sant Cugat del Vallès. Universitat de Barcelona
601. MARÍA ASUNCIÓN DEL VALLE CORTIÑAS , Oleiros .
602. RAMONA GARCÍA GARCÍA, Coruña.
603. LOLA SUÁREZ , A Coruña .
604. XOSÉ REIMUNDO VALVERDE RODRÍGUEZ, Gondomar.
605. PEDRO BRANDARIZ GÓMEZ, Oleiros.
606. PILAR REY VARELA, Cambte.
607. ISABEL LORENZO, Santiago de compostela.
608. MONTSERRAT SANCHEZ MANCEBO, Compoatela.
609. CARMEN PANIZO BORAU, Cervo.
610. XOAN CARLOS BOUSO CARBALLEIRA, Cenlle.
611. ALBERTE SÁNCHEZ REGUEIRO, Cerceda.
612. CARLOS FERNANDEZ BASALO, Teo.
613. FIZ RODRÍGUEZ CARBALLO, A Pastoriza.
614. ISABEL LORENZO, Santiago.
615. SALVADOR OITAVÉN DACOSTA, Vigo.
616. SUSANA VÁZQUEZ GONZÁLEZ, A Coruña.
617. XOSE MANUEL ESPERANTE DAVILA, Pontevedra.
618. FERNANDO FERNÁNDEZ GONZÁLEZ, Vigo. Eu mesmo
619. PANCHO VIDAL GARCÍA , Silleda.
620. EMILIO GARCÍA , Cotobade.
621. MARIÑA BELLO FERNÁNDEZ, A Guarda.
622. ANTONIO SEIJAS, Ares.
623. NEVES CANDO LÓPEZ, Burela.
624. MARIA LORENA SUAREZ PAZOS, Vimianzo.
625. ROMAN GUTIERREZ DA SILVA, Lalín.
626. CARME MOURE ESPIÑO, Ortoño.
627. LOIS BLANCO ARAÚXO, Teo.
628. FERNANDO VILA LEIRA, Pontedeume.
629. TONO FORMOSO LADO, Caión.
630. CHUS COLMENERO, Asturias.
631. MIGUEL TOVAL, Ferrol.
632. MARIA LOZANO FERNANDEZ, Viveiro.
633. SABELA PENA GARCIA, California, EE.UU..
634. ANTONIO LOPEZ, Cervo.
635. COVADONGA ALONSO GARCIA, Lugo.
636. RODRIGO LAMAS BAÑOS, Vigo.
637. SABELA DOPICO DIOS, A Illa de Arousa.
638. XOAN RICO CASTRO, Ferrol.
639. ISABEL SILVA DOMÍNGUEZ, Lugo.
640. MARIA XOSE COROMINAS TENREIRO, a coruña.
641. FRANCISCO SAMPEDRO, VIGO.
642. NARSÉS MIRA GARCÍA, Ferrol. BABEL de SONS
643. PILAR SILVA, Peillo-Oleiros.
644. XOSÉ ABILLEIRA, Pontevedra.
645. PILAR SILVA, Peillo-Oleiros.
646. SUSO VERAO, Sober.
647. LUISA MEIJOME QUINTEIRO, O Carballiño.
648. MERCE MOURENZA FERNÁNDEZ, Lugo.
649. NEVES ARZA ARZA, Santiago.
650. TEGRA VÁZQUEZ CARPENTIER, Ourense.
651. XOSÉ MANUEL CERTAL RODRÍGUEZ , Arbo.
652. BELÉN NÚÑEZ ROMERO, Cambre.
653. CHUS SUÁREZ , Vigo.
654. JOSÉ TORRES GONZÁLEZ, Santiago de Compostela.
655. MARTA ANTONIO DOMÍNGUEZ, As Neves.
656. MULHERES NACIONALISTAS GALEGAS MULHERES NACIONALISTAS GALEGAS , Vigo.
657. SANDRA VILAS FERNÁNDEZ, Santiago de compostela.
658. XOÁN RAFAEL VILAS, Redondela.
659. JOSÉ TORRES, Santiago de Compostela.
660. PAZ QUIROGA LABRADA, Foz.
661. ESTER GONZÁLEZ, Compostela.
662. FERNANDO CAMPOS DONO, A Estrada.
663. YANIRA AMOEDO AMOEDO, Ponteareas.
664. MARÍA JOSÉ CORRAL VILLAVEDE, Ribadeo.
665. CARME ROBLEDO, Brion.
666. PEPA PARDO FERNÁNDEZ, Santiago.
667. MARÍA RODRÍGUEZ TRIGO, Sober.
668. MARIA DANS SAMPEDRO, O Burgo. Culleredo (A Coruña).
669. MARÍA MATA PEREIRO, Santiago de Compostela.
670. ISABEL LÓPEZ FERNÁNDEZ, Ribadeo.
671. XOANA PARDO ABUÍN, AMES.
672. HELENA MIGUELEZ CARBALLEIRA, Bangor, Gales.
673. LUCIA CANOURA SÁNCHEZ, Xove.
674. XOSE PEREZ GONZALEZ, Vigo.
675. XOSÉ MANUEL CARRIL VÁZQUEZ, A Coruña .
676. ANTÓN CASTRO RODRÍGUEZ, Lugo. Fuxan os Ventos
677. MARÍA ESTHER CRESPO IGLESIAD, Marín.
678. SABELA GONZÁLEZ, Vigo.
679. NÉLIDA COSME, A Coruña.
680. FRANCISCO MARTINEZ SALGADO, Cangas do Morrazo.
681. PATRICIA COSTA DOVAL, CARRAL.
682. GUTIER PRETO FERNÁNDEZ, Xove.
683. ANTÍA MARANTE ARIAS, A Coruña.
684. HENRIQUE MONTEAGUDO, Bertamiráns.
685. PATRICIA COSTA DOVAL, CARRAL.
686. XOÁN MANUEL ANDRADE VIDAL, Santiago de Compostela.
687. XOSÉ ANTÓN SERÉN, Compostela.
688. MARÍA XOSÉ FERNÁNDEZ RIVAS, Santiago.
689. CARLOS PÉREZ VARELA, Santiago de Compostela.
690. BERTA SECALL I PONS, Santiago.
691. ROSARIO BAÑOBRE GONZÁLEZ, Vilanova de arousa.
692. NOEMÍ BAZ RODRÍGUEZ, O Rosal.
693. CARLOS RODRIGUEZ, Pontevedra.
694. MILAGRES BUDIÑO GASAMANS, Santiago de Compostela.
695. REBECA RIAL DIZ, Lestrove.Dodro .
696. PURIFICACIÓN SALVANDE REY, Vigo.
697. LUISA ABAD, Vigo.
698. MIGUEL GIADÁS QUINTELA, Santiago de Compostela.
699. NARCISO VÁZQUEZ ÁLVAREZ, Vigo.
700. DORES LUCÍA RIVAS TROITEIRO, A Coruña.
701. DIANA FERNANDEZ DE LA TORRE, Cuntis.
702. M. JESÚS MUÑOZ NVOA, Ourense.
703. FERNANDO TELLE RODRÍGUEZ, Vigo.
704. MARÍA JOSÉ PARCERO ESPIÑO, A ESTRADA .
705. MARTIÑA FERNÁNDEZ DE LA TORRE, Cuntis.
706. ÓSCAR VILARIÑO RAMOS, Lugo.
707. DÉBORA BOTANA LADO, Carral.
708. JOSÉ TORRES GONZÁLEZ, Santiago de Compostela.
709. NARCISO ÁVAREZ, Vigo.
710. BALDO RAMOS, Fixo-Teo.
711. MARGARITA MARTÍNEZ TRILLO , NOIA.
712. ADELIA TRONCOSO, Salceda de Caselas.
713. Mª ÁNGELES LOPEZ FOLLA, O BARCO DE VALDEORRA.
714. JOSÉ ANTONIO GONZÁLEZ, Oleiros.
715. LEONARDO FERNÁNDEZ CAMPOS, Angrois. Arremecághona’s Produçións
716. MARISA FREIRE BLANCO, Barreiros.
717. DENIS PENAS TABOADA, Melide.
718. DAVID DIZ REBOLO , Narón .
719. JOSÉ MANUEL CASTRO, Santiago.
720. XOSÉ MARÍA ÁLVAREZ CÁCCAMO, Vilaboa.
721. MARÍA GÓMEZ RODRÍGUEZ, Miño.
722. JOSÉ ANGEL CHAMORRO COMESAÑA , Vigo.
723. SUSANA PAZO MASIDE, A Estrada.
724. CELSA PERDIZ ALVAREZ, Ourense.
725. FRANCISCO M PERMUY GÓMEZ, Magalofes – Fene.
726. ESTEFANÍA A. LODEIRO PAZ, Santiago de Compostela.
727. SUSANA DÍAZ OROL, Ribadeo.
728. JUAN CARLOS ABAD ABAD , A Coruña .
729. EMILIA PAZ PÉREZ ÁLVAREZ, Lugo.
730. EVA F. FERREIRA, Sober – Lugo.
731. BEGOÑA VARELA VÁZQUEZ, Palma.
732. LUCÍA LÓPEZ FERNÁNDEZ, Ribadeo.
733. XOSÉ CARBALLIDO PRESAS, Seixalbo – Ourense.
734. MANUEL GONZÁLEZ LÓPEZ, Outes.
735. GENARO RODRÍGUEZ DÍEZ, Cortegada de baños .
736. ANA ARELLANO SALAFRANCA, Teo.
737. IGOR LUGRIS, O Bierzo.
738. ANA CREGO YÁÑEZ, A Coruña.
739. DINA VILA, Vigo.
740. XIAO SOMOZA RODRÍGUEZ , Rois. Berlai
741. XOSÉ MANUEL LÓPEZ, A Coruña.
742. PAZ PLAZA SIXTO, Santiago.
743. BEGOÑA PAZ , A Coruña.
744. NIEVES FORMOSO VIDAL, Muros.
745. ELISEO FUENTES GONZALEZ, Vigo.
746. IOLANDA RODRÍGUEZ ALDREI, Santiago de Compostela .
747. ISABEL GONZÁLEZ AVIÓN, Cambados.
748. RAQUEL LÓPEZ DOCE , A Estrada .
749. REBECA BACEIREDO, Ourense.
750. AMAIA FERNÁNDEZ SANDINO, Ferrol.
751. NIEVES FORMOSO VIDAL, Muros.
752. ARIADNA IRIS CID GARCÍA, Vigo.
753. PEDRO M CORTEGOSO GAGO, marín.
754. FERNANDO ARIAS SERRANO, Palma de Mallorca.
755. MONTSERRAT FRAGA PEREZ, Naron. Aspanemi
756. BRUNO FANDIÑO PITA, Santiago de Compostela.
757. NURIA PAMPÍN REY, Lira, Carnota.
758. FERNANDO VARELA RIAL, Santa Cruz de Tenerife .
759. GENARO DA SILVA MÉNDEZ, Pontevedra.
760. XOÁN CARLOS GARRIDO COUCEIRO , A Estrada .
761. XAVI FONT PIJUAN, Santiago de Compostela.
762. FELIPE CASTRO LÓPEZ, Monforte de Lemos.
763. ALEJANDRO GÁNDARA PORTEIRO, A Coruña. Punto e Volta
764. NARCISO VARELA NÚÑEZ , Compostela.
765. SEGUNDO GONZÁLEZ GONZÁLEZ, Vigo.
766. GLORIA ROUCO LLANDERROZAS, Viveiro.
767. DANIEL NEIRA YANES, Trabada.
768. MN SOUTELO, A Estrada.
769. SARA SÁNCHEZ RÍOS, Ordes.
770. SANTIAGO LOPO, Pontevedra.
771. ALEIXO TORRES PEGO, Santiago de Compostela.
772. PABLO CES RIOBOO, O Porriño.
773. BERNABÉ SEQUEIROS PINZÁS, Baiona.
774. PILAR FERNÁNDEZ SALGUEIRO , Cambre .
775. MARIA REY CAAMAÑO, A Coruña.
776. REGINA GARCÍA CASTRO, Barreiros (Lugo).
777. XACINTO DOLZ DEL CASTELLAR, A Coruña.
778. VERÓNICA MARTÍNEZ DELGADO, Santiago.
779. DIEGO LOURENZO MOURA, Verín. Portavoz Goberno do Concello de Verín// BNG
780. ESTEFANÍA MOSQUERA CASTRO, Pontedeume.
781. KARLOTTI DO VAL, Ferrol. Poesía Salvaxe
782. UXÍO GONZÁLEZ SOUTO, Poio.
783. ESTEBAN FROIZ BALADO, Sigüeiro.
784. SANDRA NOVO RIVAS, Barreiros Lugo.
785. SABELA MOURIZ BARJA, Santiago.
786. MARGA QUINTELA GOMEZ, Melide.
787. AIDA BEIROA TROITEIRO, Rianxo.
788. ROI VIDAL PONTE, Ponteareas.
789. MARCELINO SABORIDO LAGO, Carnota.
790. EDUARDO ESTÉVEZ MARTÍN, Santiago de Compostela.
791. XOSE MANUEL RGUEZ, Castro Caldelas. Ouve! fanzine
792. MIGUEL VÁZQUEZ FREIRE, Santiago de Compostela.
793. CARLOS NEGRO, Ames. Escritor e docente
794. CARLOS MANUEL CALLÓN TORRES, Caldas de Reis.
795. XURXO MANUEL RODRÍGUEZ BAÑA, CAMELLE.
796. DIANA GARCÍA LIXÓ, Porto do Son.
797. NEL VIDAL BARRAL, Val do Dubra.
798. ELISA COUTO GÓMEZ, Santiago de Compostela.
799. ISABEL MTZ-RISCO VALDIVIESO, A Coruña.
800. ANA CADENAS PÉREZ, Ames.
801. DIANA GARCÍA LIJÓ, Porto do Son.
802. MONTSE CARNEIRO, A Coruña.
803. MARÍA XOSÉ XESTAL VIDAL , A Coruña .
804. CARME FERNÁNDEZ PÉREZ-SANJULIÁN, A Coruña.
805. SOL GARCIA ÁLVAREZ, Santiago de Compostela.
806. ROSA ESTÉVEZ LORENZO, Bueu.
807. JUAN GORIS GARCÍA , Moraña .
808. MARINHA CAVALEIRO DOMINGUES, Briom.
809. ANGELES GONZÁLEZ MUÑOZ, Lugo.
810. MARTA GILINO, Ames.
811. NATALIA ABEL FERNÁNDEZ GARCÍA , Santiago de Compostela.
812. ELISA PÉREZ VÁZQUEZ, cervo.
813. DAVID PERNAS, A Coruña.
814. XURXO XOAN CID GONZÁLEZ, Ourense. Galicia
815. ISABEL CAMBA FERNÁNDEZ, Vilagarcía de Arousa.
816. HENRIQUE HARGUINDEY BANET, Cangas.
817. XOSE MANUEL RGUEZ, Castro Caldelas. Ouve! fanzine
818. MONTSE MURIANO RODRÍGUEZ, A Coruña.
819. SARA PIÑEIRO, Pontevedra.
820. LUZ CASTRO , Compostela .
821. DAVID MIRANDA BARREIRO, Bangor, Gales. Bangor University
822. ROBERTO FIGUEIRAS GARCIA, ourense.
823. MARIA PUGA FIDAFID, Compostela.
824. JUDIT GOMEZ FERNANDEZ, Guitiriz.
825. JOSÉ LUÍS FERNÁNDEZ LEAL, Santiago.
826. ADRIÁN LIJÓ SANTOS, Ourense.
827. MATILDE LOPEZ GOMEZ, Vigo.
828. NATIVIDAD CHICOTE DE MIGUEL, Salceda de Caselas.
829. CÉSAR FRANCISCO VENTOSA SIXTO, Santiago de Compostela.
830. XOÁN ABELEIRA, A Coruña. Liberdade
831. VÍTOR GARABANA, Ponte d’Eume.
832. CHUS TEIJO GÓMEZ, A CORUÑA.
833. RAUL BUGALHO, Ferrol.
834. YOLANDA CASTAÑO, A Coruña.
835. MARCOS DURÁN , Narón .
836. RAMÓN BERMEJO, A Moniñs (Ames).
837. JOSÉ LINO GIL OLIVER , A Coruña .
838. ALFONSO BLANCO TORRADO, Guitiriz. Asociación Xermolos
839. JOSE HIDILIO BESADA, Cuntis.
840. LUCÍA REY GOLPE, Betanzos.
841. ROSANA POSADA EXPÓSITO, Burela.
842. IRIA RODRIGUEZ, Fene.
843. MANUEL FORCADELA, Vigo.
844. XOSÉ LOIS VÁZQUEZ PÉREZ, O Cimbro – Sabadelle. Outono Fotográfico; Difusora de Letras, Artes e Ideas; Disigna Edenia Buldin
845. MANUEL ARMAS MUNÍN, a coruña.
846. MARÍA PILAR AÑÓN CARNOTA, A Coruña.
847. LEANDRO LAMAS HERMIDA, Neda.
848. MARIA PRADO-LÓPEZ, Ordes.
849. MÓNICA SUEIRO, Baiona.
850. VÍTOR GARABANA, Majadahonda. A crtvg tem que ser a voz da cultura galega, por lei é por legitimidade. Querem-nos apagar e dissolver na cultura espanhola, mas nom o conseguirám. Fora o ABC da crtvg!
851. RAQUEL PAZ, Compostela.
852. LUISA SERRANO GARCÍA, Lugo.
853. MARTA LÓPEZ, Santiago de Compostela.
854. ANA BENITO GALÁN , Ourense .
855. MANUEL PORTAS, Santiago.
856. MANUELA ESTHER VEIRAS BELLO, Vigo.
857. MARGARITA GARCÍA GAGO, Santiago de Compostela.
858. NURIA ARAÚJO GARCÍA, Brión.
859. ROCÍO SAMPAYO DAVID, Ourense.
860. DORES PEREIRA FERNÁNDEZ, O Porriño.
861. ISABEL VÁZQUEZ RODRÍGUEZ, A Coruña.
862. IRIA SOBRINO FREIRE, Santiago de Compostela.
863. ANXO BLAS GONZÁLEZ, Vigo.
864. JUAN RAMÒN BARANDA, Santiago de Compostela.
865. RITA GONZÁLEZ, Ourense.
866. ESTER VAZQUEZ, Compostela.
867. JOSE CUTRIN TEJO, Santiago de compostela.
868. LARA DOMÍNGUEZ ARAÚJO, Vigo.
869. CAROLINA ORRO ARCAY, Cangas do morrazo.
870. RAMÓN VARELA RODRÍGUEZ , Carballo .
871. RUTH SOUSA ESTÉVEZ, Compostela.
872. MÓNICA PAZOS MARTÍNEZ, Foz.
873. J.M. ABRALDES, Santiago de Compostela.
874. BERTA OJEA, A Coruña.
875. ALBERTO TURNES, Santiago.
876. XOSÉ MARIÑO VARELA, Palas de Rei(Terra de Caciques). Representome a min
877. MANOLI CASTRO LOPEZ, Rabade.
878. AURORA PÉREZ QUINTAD, Ourense.
879. ANTÓN AMIL GARCIA, A Coruña.
880. MANUEL MARIA LOURIDO AGUIAR, Lugo.
881. ANTONIO GARCÍA TEIJEIRO, Vigo.
882. SERGIO CANTALEJO DIEZ, Teo .
883. OLGA CASTRO VAZQUEZ, Cervo.
884. IRIA MISA PERALBA, Baiona.
885. JESÚS MÉNDEZ FERNÁNDEZ , Pontevedra .
886. ASUNCION DIAZ CAMPO , Lugo .
887. MANUEL ANGEL CABALEIRO PELLÓN, VIVEIRO.
888. CARLOS TEJO NANDE, Santiago de Compostela.
889. MANUEL FERRO RODRIGUEZ, Cartelle.
890. NADINA BÉRTOLO SANJUAN, salvaterra de minho.
891. PAULO BASANTA CEREZO, Lugo.
892. ROBERTO VÁZQUEZ FERNÁNDEZ, Ferrol.
893. RODRIGO CONDE MIGUÉLEZ , Silleda .
894. IRIA PEDREIRA SANJURJO, Frades.
895. PILAR BARRAL CAMBA, Santiago.
896. CARME CARRAL CORBACHO, Pontevedra.
897. MANUEL PRECEDO BARBEITO, Ourense. Cineclubes de Galicia
898. XOSÉ ANTÓN GÓMEZ FERNÁNDEZ, Ourense.
899. XURXO FERNÁNDEZ MARTÍNEZ, Vigo.
900. ANTÓN MOURIZ FERNÁNDEZ, Borela. Cotobade.
901. M.DOLORES RAPOSO VARELA, A Coruña.
902. MANUEL PÉREZ GONZÁLEZ, Teo – A Coruña.
903. XURXO NÓVOA MARTINS, Vigo.
904. PILAR BARRAL CAMBA, Santiago.
905. MIRTA PEQUENO GONZALEZ, Santiago de Compostela.
906. BRUNO LOPES TEIXEIRO, Ferrol. Fundaçom Artábria
907. DAVIDE BRANCO CORTIZO, Salceda de Caselas.
908. PILAR BARREIRO MOSQUERA, Viho.
909. CARMEN CASTRO LÓPEZ, Lugo.
910. ALEJANDRO MARTÍNEZ VICENTE, Baiona.
911. REBECA SÁNCHEZ, Santiago.
912. ISABEL RECAREY LINARES, Chantada.
913. LUISA IGLESIAS GARCIA, vigo.
914. DAVID MIRAS, Barcelona.
915. MERCEDES ÀLVAREZ ARIAD, A Coruña.
916. DOLORES VARELA SALGUEIRO, Lugo.
917. BERTA CAROU ESPASANDÍN, Rois.
918. LARRAITZ URRUZOLA TOLOSA, Santiago de Compostela. Teatro Babaluva
919. RITA MARTÍNEZ GUDE, Ribeira ( A Coruña).
920. LORENA PÉREZ TORRÓN, REDONDELA.
921. M. ÁNGELES FERNÁNDEZ SÁNCHEZ, Ferrol.
922. LAURA BUGALHO , Ames. TransFeministas Galegas
923. HENRIQUE SANFIZ RAPOSO, Fene. Radiofusión
924. CARMEN DÍAZ SIMÓN, Lugo. Foro Feminista Maruxa Mallo
925. XURXO FILGUEIRA, Pontevedra.
926. MARGARITA GARCÍA CRIBEIRO, Vigo.
927. EMMA PEDREIRA, A Coruña.
928. XOSE LUIS OTERO, Oleiros.
929. NOA FRANCO GONZÁLEZ, Coruña.
930. JAVIER NOGUEIRA, Becerreá.
931. XOSÉ MANOEL NÚÑEZ SEIXAS, Santiago de Compostela.
932. MARÍA JESÚS FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ , A Coruña .
933. JAVI QUIAN, A Coruña.
934. L. ALONSO VIDAL CONDE, Tui.
935. MABEL RIVERA TORRES, Lampai – Teo. Son actriz, asino a título persoal.
936. PILAR SÁNCHEZ MONJE, Lugo.
937. CRISTINA SOTO SÁNCHEZ, Lugo.
938. HECTOR SILVEIRO FDEZ, vilafranca do bierzo.
939. XOÁN CARLOS DOMÍNGUEZ ALBERTE, Terra de Celanova.
940. MARÍA DO MAR HERMIDA PICO, A Coruña.
941. MARIA CRISTALINA RODRIGUEZ DOMINGUEZ, Santiago.
942. JOSE MANUEL OTERO BARREIRO , O Pino A Coruña .
943. FE NOVO OTERO, Santiago de Compostela.
944. IRIA MONTEAGUDO ALONSO, Vigo.
945. IGNACIO GRANERO, Barcelona. Blog: La Cultura Social
946. JAVIER FERNÁNDEZ VIZ, Pontevedra.
947. LAURA MONTERO CASTRO, Arbo.
948. ANA TRIÑANES, Compostela.
949. BELEN MARTINEZ CONSTENLA, Santiago.
950. ANA BELEN BREIXO GUNDIN, San Sadurniño.
951. MARIA CUESTA , Burela .
952. VICENTE ABELLEIRA CAMBEIRO, Serra de Outes (A Coruña).
953. MARÍA DOLORED CANDEDO GUNTURIZ, Oleiros. Nova Escola Galega
954. ADELA CLORINDA FIGUEROA PANISSE, Lugo.
955. CELIA PÍA, Santiago de Compostela.
956. MARTA DACOSTA ALONSO, Gondomar.
957. BRAIS MORÁN MATO, A Coruña. Música
958. RAMIRO TORRES, A Corunha.
959. CARLOS LEMA SALVADO, Santiago de Compostela.
960. BRAIS MORÁN MATO, A Coruña. Música
961. MARTÍN FERNÁNDEZ PÉREZ, Vigo.
962. DANIEL CABANA YAÑEZ, LUGO.
963. TERESA RAMIRO FERNANDEZ, A coruña.
964. ANA GARRIDO GONZALEZ, Vigo.
965. DANIEL CABANA YALEZ, Lugo.
966. SANTY LÓPEZ, Sarria.
967. ROSA MARÍA ESTÉVEZ GANTES, Cangas do Morrazo.
968. IRIA COLLAZO LÓPEZ, Miaña.
969. MARIO PILLADO MON, Burela.
970. SARA DIEZ FREIJEIRO, Pontevedra.
971. VÍCTOR MOSQUEIRA, Brión.
972. NURIA LÓPEZ PRESEDO, Santiago . Radio Galega
973. MARIBEL VALDIVIESO VARELA, A Corña.
974. TERESA CUÍÑAS LAVANDEIRA, Pontevedra.
975. PEITA MACIA PRIETO, Quiroga.
976. LAURA PONTE, Amed. Actriz
977. CATUXA IRAGO LOPEZ, Compostela.
978. ABEL PEREZ ABALDE, Vigo.
979. CÁNDIDO PAZÓ, Vedra.
980. LAURA BARREIRO FERNÁNDEZ, Ordes.
981. NOEMI SANTAMARÍA ESTÉVEZ, Ribadavia.
982. JOAQUIN GARRIDO GONZALEZ, Vigo.
983. JUANA MARIA RODRIGUEZ FERNANDEZ, Quiroga.
984. IRIA AMEIXEIRAS CUNDINS, Soesto (Laxe).
985. OFELIA COMESAÑA BEIRO, Vigo.
986. PAULA GONZÁLEZ , Vigo .
987. PATRICIA MOLINA VARELA, A CORUÑA.
988. ANTÓN LAXE, A Coruña.
989. NATALIA VAL GUERREIRO, A coruña.
990. CARLOS NOGUEIRA SOUTO, A Coruña.
991. BLANCA FRSNCES RODRIGUEZ, O Porriño.
992. TERESA CUIÑAS, Barrantes( Ribadumia).
993. VÍCTOR FERREIRA MONTERO, Santiago de Compostela.
994. XOAN MOURINHO GESTAL, A Corunha.
995. SALETA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ, Vigo.
996. MARIA TORRES, Culleredo. Elefnte Elegante S.C.
997. XELA LÓPEZ BLANCO, Ourense.
998. BELGICA RODRIGUEZ VAZQUEZ, A Coruña.
999. MARÍA DIAZ FERNÁNDEZ, Mos.
1000. LUCÍA NOVAS GARRIDO, Bueu.
1001. ALBERTO CATALÁ HIDALGO, A Coruña.
1002. ELOY DOMÍNGUEZ SERÉN, Simes.
1003. EVA PRIETO PRIETO, Vigo.
1004. FERNANDO MARTÍNEZ VEIGA, Arteixo.
1005. DIEGO FREIRE FERNÁNDEZ, Cima de Vila, Vilar de Rei (Cenlle). Producións Dispersas
1006. BEATRIZ MERA RÍO, Boqueixón.
1007. LIONEL REXES, Alfoz do Castrodouro.
1008. DAVID RODRIGUEZ LOPEZ , Sarria . Buril
1009. PEDRO OROSA FERNANDEZ, Ferrol.
1010. JOSÉ MANUEL ARAGUNDE PEREIRS, Pontevedra.
1011. LUCÍA VILLAVERDE VEIRAS, Ordes.
1012. ARI MAGRITTE , Vigo.
1013. LARA ALONSO OZORES, Salceda de Caselas.
1014. PAULA CASTENDA BLANCO, Ordes.
1015. CHUS LÁUZARA COMESAÑA, Redondela. A mín mesma
1016. JOSÉ LUIS VARELA CARREIRA , Palas de Rei .
1017. BENIGNO TORRES LOPEZ, Vigo.
1018. CARLOS LORENZO PÉREZ, Oleiros.
1019. ÁNGELES RAMOS VÁZQUEZ, Ames.
1020. LURDES JIMÉNEZ COBAS, Rois.
1021. MARÍA DEL MAR LÓPEZ GONZÁLEZ, Santiago de Compostela.
1022. ROSA MARÍA PAZ RICO, Ribadeo.
1023. MARGARITA GIL MURIO, Ames.
1024. ROSA ENRÍQUEZ , Teo.
1025. ESTEFANÍA FERNÁNDEZ, As Neves.
1026. ALEJANDRO GONZÁLEZ VILLA, Vigo.
1027. SABELA GUILLÁN PAZOS, Pobra do Caramiñal.
1028. OLGA IGLESIAS DE LA FUENTE, Ordes_ A Coruña.
1029. CELTIA BUJÁN PAZOS, Toques.
1030. IRENE MOREIRA FONTÁN, O Porriño.
1031. LOIS MOURIÑO COUTO, Santiago de Compostela.
1032. ELISABETE ARES LICER, Vigo.
1033. XABIER BLANCO VILAR, Santiago de Compostela .
1034. CÁNDIDO FERNÁNDEZ DOMÌNGUEZ, O Carballiño.
1035. ASUNCIÓN VELOSO PEAGUDA , Moaña.
1036. AGUSTÍN GONZÁLEZ FERRO, Ourense.
1037. TAREIXA LEDO REGAL, Pontecaldelas.
1038. INMA LÓPEZ SILVA, Vigo. Escritora
1039. XIANA LASTRA PERNAS, Teo.
1040. JULIO PERUGORRIA, SANTIAGO DE COMPOSTELA.
1041. AMPARO URTAZA, Pazos.
1042. CLARA CASTILLA FREIRE, Teo.
1043. MARÍA SALVADO LÓPEZ , Santiago de Compostela.
1044. M.ROSARIO ALVAREZ ALVAREZ, O Barco de Valdeorras(Ourense).
1045. XOSE CABIDO PÉREZ, Compostela.
1046. AXÓUXERE EDITORA, Rianxo.
1047. MARIANA GUIADANES FIGUEIRAS, Vigo.
1048. MARÍA TRIGO FERNÁNDEZ, Burela.
1049. SILVIA MONTERO KÜPPER, Mondariz.
1050. CARLOS GARCÍA CASÁS, A Coruña.
1051. XOSÉ FARRUCO GRAÑA RAMA, Ribadeo.
1052. LARA SANTOS SUÁREZ, Miño.
1053. SUSANA MACEIRAS, Pontevedra.
1054. DEBORAH VUKUŠIĆ, Vigo.
1055. ALBA LORENZO FONTENLA, Vilaboa.
1056. RAQUEL PÉREZ FERNÁNDEZ , Vigo .
1057. MARTA LÓPEZ BLANCO , Vilamarín .
1058. ALBA NOGUEIRA LÓPEZ, Santiago.
1059. ARACELI GESTIDO RODRIGUEZ, Moaña.
1060. RAFAEL XANEIRO, Compostela.
1061. SABELA MOURIÑO, Brion.
1062. SABELA MOURIÑO, Brion.
1063. MARTA MOURIÑO TABOADA, lalin.
1064. RAMÓN SUÁREZ ÁLVAREZ, Buenos Aires – Argentina. Programa radial “Con Vós”
1065. INMACULADA DE LA HERRÁN LOJO, Ribeira.
1066. PEPE CUNHA , Ferrol.
1067. NURIA SEOANE BOUZAS , Abegondo .
1068. PEDRO VILLARINO BARRIADA, A Coruña.
1069. MANUEL VERDES ABELLA, Carballo.
1070. RAMÓN COIRA LUACES, Ourense.
1071. DANIEL MEJUTO COSTA, Pontevedra.
1072. XOSÉ A. SOTO BELLO, Santiago de Compostela.
1073. XAVIER REBOLO JUL, Lugo.
1074. ANTONIO RICÓN RODRIGUEZ, Vigo.
1075. MANUEL VILA, A Coruña .
1076. GERARDO FEIJOO RAPELA, Vigo. A.C.P. ponte…nas ondas!
1077. M.PILAR ALONSO RODRÍGUEZ, O Barco de Valdeorras.
1078. MARUXA GUITIÁN MONTERO, Compostela.
1079. MARIA CONCEPCIÓN MOURE LEMA, Santiago de Compostela.
1080. MONICA TABOADA GONZÁLEZ, Vigo.
1081. ALEJANDRO MARTÍNEZ MOLINA, Baiona.
1082. PILAR PREGO LAMAS, Carballo.
1083. XOHAN SANTOS, Porto do Son.
1084. SILVIA NEIRA MARTINEZ, A Coruña.
1085. MANU SANTANA, Vigo.
1086. OVIDIO VILLAR MARCOS, Viana do Bolo.
1087. XOSÉ PAULO RODRÍGUEZ DOMÍNGUEZ, Santqigo de compostela .
1088. MAICA OTERO, A Illa de Arousa.
1089. MONTSERRAT CARBALLO AIRA, Ponferrada.
1090. LARA VALCUENDE LOMA, Oleiros AC.
1091. ANA DE LA TORRE, Vilagarcía.
1092. PATRICIA MOLINA VARELA, Carballo.
1093. ANA ACUÑA TRABAZO, Marín.
1094. BRÁULIO AMARO, Cabana de Bergantiños.
1095. ANA FRESCO, Vigo.
1096. MARÍA DEL CARMEN OTERO CASTUERA, Gondomar.
1097. CARLOS FERNÁNDEZ LÓPEZ, Begonte.
1098. NOEMÍ PAZÓ GONZÁLEZ , Brión.
1099. INÉS CORTÉS SANTOS , Ourense.
1100. OLGA AGUIAR, A Coruña.
1101. GONZALO ALONSO, Madrid.
1102. MARIA TRINIDAD LOPEZ CANDAL, Lugo.
1103. MARÍA ESTÉVEZ FERREIRA, Vigo.
1104. BEATRIZ FERNÁNDEZ LEMOS, Vigo.
1105. MARCIAL BLANCO CASTELOS, A Coruña.
1106. MAR RODRÍGUEZ IGLESIAS , A Coruña.
1107. NOELA VÁZQUEZ LEDO, Salvaterra de Minho.
1108. ANTOM FENTE PARADA , Chantada. Por Chantada – CUP
1109. CARMEN RODIL MARTÍNEZ, Lugo.
1110. PETRONILA DAZA GONZÁLEZ , Boqueixón .
1111. SABELA LOSADA GARCÍA, Lugo.
1112. MATIAS RODRIGUEZ DA TORRE, Silleda.
1113. SUSANA SUEIRO VILLAVERDE, Santiago.
1114. ISMAEL LÓPEZ PÉREZ, Silleda. Asociación ambiental e cultural Petón do Lobo
1115. FRANCISCO JAVIER MARRERO JÁCOME, Pontevedra.
1116. SUSANA BLANCO, Carballo.
1117. XULIA ALONSO DÍAZ, Vigo.
1118. MARCOS MARTÍNEZ BACELAR , A Coruña.
1119. JUAN ARES GONDELL, Ferrol.
1120. ANAHÍ TARABURELLI DÍAZ, A Coruña.
1121. IAGO FERNÁNDEZ CAMAÑO, Cangas.
1122. ALICIA SEOANE FREIRE, Curtis.
1123. NURIA FERNÁNDEZ SANDINO, Bilbao.
1124. LUIS CALVO, Granada.
1125. PILAR AMARO CAAMAÑO, A coruña. Toda unha vida de ensino
1126. DIANA ESTÉVEZ GARCÍA, laza.
1127. CARMEN PÉREZ CARBALLO, San Cibrao das Viñas. Ourense.
1128. HECTOR SANCHEZ MOAR, OLEIROS.
1129. XOSÉ LOIS PENA BUCETA, Caldas de Reis.
1130. TANIA TUMBEIRO, Santiago de Compostela.
1131. LUCIANO FERNÁNDEZ MARTÍNEZ, Santiago de Compostela.
1132. LUZ GALOCHA, Bretoña .
1133. BELÉN PICHEL, Vedra. Escena Galega
1134. MANUEL ÁLVAREZ MARTINEZ, Laxoso.
1135. IRIA SUÁREZ COTELO, Carballo.
1136. CRISTINA GIL BALSEIRO, Ferrol.
1137. ISABEL MOOUZO, Vigo.
1138. XOÁN CARLOS RODRÍGUEZ, A Coruña.
1139. CÉSAR PARCERO OUBIÑA, Santiago.
1140. XOSE RAMÓN VÁZQUEZ RODRÍGUEZ, Ames.
1141. XEMMA FERNÁNDEZ LÓPEZ, Lugo.
1142. PACO GARCÍA, Corcoesto.
1143. MÓNICA RODRÍGUEZ VARELA, Santiago de Compostela.
1144. CARMEN SUEIRAS ROMERO, A Coruña.
1145. MANUEL FERNÁNDEZ GÓMEZ, A Fonsagrada.
1146. TERESA MOURE, Compostela.
1147. XESÚS VÁZQUEZ PRADO, LUGO.
1148. FELIPE VÁZQUEZ FERNÁNDEZ, Ferrol.
1149. ELOI RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ, A Coruña.
1150. AMALIA DOMINGUEZ GARCIA, Marin.
1151. XOSE MIGUELEZ, Nigran.
1152. LAURA PÉREZ DURAN, Vigo.
1153. MIGUEL GAREA GAREA, A Coruña.
1154. CARMELA CASTRO GONZÁLEZ, Rianxo.
1155. CONCHA ROUSIA , Compostela .
1156. CONCHA ROUSIA , Compostela .
1157. GLORIA LÓPEZ ALVAREZ, Lugo.
1158. PABLO FADEVILLE CAJUSO, Negreira.
1159. CRISTINA BRIÓN CALO, Compostela.
1160. SESI DE DIOS , vigo .
1161. XOSÉ RAMÓN MASEDA BLANCO , Burela.
1162. MERCEDES ROZAS CAEIRO, ourense.
1163. FLORA VELOSO PÉREZ, Tui.
1164. ARMINDA LUSQUIÑOS GARRIDO , Burela.
1165. MÍRIAM LOUZAO FERNÁNDEZ, Santiago de Compostela.
1166. MERCEDES CASTRO, Santiago compostela . Actriz
1167. NOEMI VÁZQUEZ NOGUEIRAS, Vilar de Santos. A Arca da Noe
1168. MONTSERRAR PAZ, Cigi.
1169. XELÍS DE TORO, Brighton (UK).
1170. ANA LUNA, Vigo. Universidade de vigo
1171. VALENTINA FORMOSO GOSENDE, Ames.
1172. ROSA AGUADO, Vigo.
1173. MAR BLANCO PARDEIRO, Lugo.
1174. MANUEL RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ, A Corunha.
1175. XOSÉ COLLAZO CASTRO, Moanha.
1176. MARÍA ISABEL SUÁREZ OTERO, Pontevedra.
1177. MARIA MERCEDES RAPOSO BUJÁN, A Coruña.
1178. MARIA TRINIDAD CANDAL, LUGO.
1179. NÉLIDA PILLADO MON, Chapela.
1180. MARÍA XOSÉ BRAVO, A Coruña. AC Alexandre Bóveda
1181. XOSÉ LUÍS RIVERA JÁCOME, A Coruña. CIG
1182. EMILIO FERNÁNDEZ ZUNZUNEGUI, Vigo.
1183. XURXO GUITIÁN, Culleredo.
1184. ELOY MARTÍNEZ SOTO, Moaña.
1185. MEDALIT VIOLETA CARRIÓN HERRERA, Vigo. AMM
1186. MARCO ANTÓN LOXO VILAS, Muros.
1187. XES CHAPELA, Santiago de Compostela.
1188. VICTORIA ESTEBAN RIESCO, Lugo.
1189. ANGEL REBOREDO GONZÁLEZ, A Coruña.
1190. ANTÓN FERNÁNDEZ, A Coruña.
1191. PILAR TALADRIZ COBAS, Gondomar.
1192. CRUZ LÓPEZ , Vilagarcía.
1193. SIRA GONZÁLEZ RODRÍGUEZ , A Coruña.
1194. XOSÉ ANTÓN LAXE MARTIÑÁN, Allariz.
1195. FRANCISCO OTI RIOS , a coruña .
1196. SAMU SAETA MARTÍNEZ , Pontevedra.
1197. SARA LEBEDYNSKI, A Coruña.
1198. BEGOÑA BARRAL SÁNCHEZ, Cee.
1199. CARMEN FERNANDEZ, Sanxenxo.
1200. XOSÉ DAPENA, Narón.
1201. ALICIA ZAPATERO ARTACHO , Santiago de Compostela.
1202. AMALIA BOLAÑO CRUZ, PERILLO-OLEIROS.
1203. PILAR TALADRIZ COBAS, Gondomar.
1204. GONZALO FLORES, A CORUÑA.
1205. ANTONIA GONZALEZ GONZALEZ, O Barco de Valdeorras.
1206. ANA GONZÁLEZ LISTE, Vigo.
1207. ALICIA PENA NOYA, Santiago de Compostela.
1208. SERXIO PERILLE SEOANE, Ferrol.
1209. MANUEL CARAMES VARELA, O Barco de Valdeorras.
1210. DIEGO SALGADO TRAVANCA, Santiago de Compostela.
1211. HENRIQUE ALBOR, Madrid.
1212. CIPRIÁN LÓPEZ, Compostela. Os Derradeiros
1213. XOÁN XOSÉ LORENZO LOURIDO, Ferrol.
1214. ESTHER HERVÉS SAYAR, Compostela.
1215. MÓNICA DÍAZ CARRODEGUAS, Coruña, A.
1216. COMBA CAMPOI GARCIA, Compostela.
1217. ALBERTO FORTES NOVOA, A Coruña.
1218. XESÚS X. FERNÁNDEZ IGLESIAS, Cangas.
1219. ÓSCAR SENRA GÓMEZ, Santiago de Compostela.
1220. VANESA VÁZQUEZ IGLESIAS, Vigo.
1221. MANUEL NEBRIL REGO, Burela.
1222. BLANCA VIÑAS, Marín.
1223. ALFONSO CAPARRÓS ESPERANTE, Oleiros. Podemos
1224. XOSÈ MANUEL PAZO BLANCO, Ferrol.
1225. ANA BARRAL MARTÍNEZ, A Coruña.
1226. SANTIAGO NIETO ROMARÍS, Outes. Concello de Outes
1227. LOLA M, Ames.
1228. ANGELES CAÑÁS CARAMELO , Carral.
1229. FRAN CARRILLO, Coruña.
1230. MANUEL MARTÍNEZ ÁLVAREZ, Santiago.
1231. ANDRÉS ROZADOS LORENZO, Santiago de Compostela.
1232. LARA PITA BUEZAS, Lugo.
1233. MARIA TERESA VERDIA ARMADA, Vigo.
1234. MARIA JESUS GONZALEZ LAMELAS, Ribadeo Lugo.
1235. MARÍA ROJA, Lugo.
1236. SAM BARREIRA VIVIÁN, Ourense.
1237. XOSÉ BESTILLEIRO BELLO , Santiago de Compostela .
1238. MANUEL ALONSO, ferrol.
1239. LOAIRA MARTÍNEZ REY, Santiago.
1240. FRAN NÚÑEZ, Vigo.
1241. LUZ CAMPO, San Cibrao, Cervo..
1242. HADRIANA ORDÓÑEZ OTERO, Rianxo. Concello de Rianxo
1243. EVA SEOANE MARTIÑO, ferrol.
1244. LEDICIA BARREIRA BARREIRA, Vigo.
1245. RAFAEL LASO LORENZO , Xinzo de Limia .
1246. MANUEL ALONSO, Ferrol.
1247. CARMEN PAZ OCAMPO, Porriño.
1248. MANUELA IGLESIAS SANMARCO , O Carril. Vilagarcía de Arousa .
1249. XOSÉ RAMÓN BRANCO BUXÁN, A Coruña.
1250. JAVIER PRADO ESPIÑEIRA, Pontevedra.
1251. ÁNGELES IGLESIAS BLANCO, Cangas de Morrazo.
1252. OLGA PATIÑO ABEIXÓN , Noia.
1253. MARÍA XOSÉ LEDO, Compostela.
1254. ANGELES CAÑÁS CARAMELO , Carral.
1255. IRENE ROMERO ITURRALDE, Vigo.
1256. MARIA XOSÉ ABUIN ÁLVAREZ , Ames.
1257. RICARDO LOURENZO, Vilagarcia.
1258. MAR REY IGLESIAS, Santiago de Compostela.
1259. MANUEL GONZALEZ MOREIRA, Vigo.
1260. JOSÉ CALVO, A Corunha.
1261. ANDREA BARREIRA FREIJE, A Fonsagrada.
1262. ANA M AURORA GOLÁN GARCÍA, Montouto-Teo.
1263. XOSÉ ANDRÉS VÁZQUEZ HERMIDA, São Paulo.
1264. MANUEL PAINO, Silleda.
1265. SILVIA PENAS ESTÉVEZ, Vigo.
1266. ALBERTE GONZÁLEZ MONTAÑÉS, Ferrol.
1267. LIDIA VICENTE LORENZO, Santiago.
1268. CARMEN CASTRO, Mos.
1269. ANTÓN RIVEIRO COELLO, Boiro.
1270. ISABEL GARCÍA GARCÍA , Santiago .
1271. EULALIA SIMAL IGLESIAS , Santiago de Compostela .
1272. FINA CASAL MARTÍNEZ, Vigo.
1273. ESTHER MARGARITA FEIJOO RAMOS, Pontevedra.
1274. ALBERTO CASTRO FREIRE, LUGO.
1275. RAQUEL MIRAGAIA, Lisboa.
1276. XOSÉ GARCÍA ALFONSO, Culleredo.
1277. ANÍBAL GARCÍA, Santiago de Compostela.
1278. CARMEN CABIDO PEREZ, Verin.
1279. REXINA VEGA , Vigo.
1280. MERCEDES OLIVEIRA MALVAR, Vigo.
1281. DORES MARTÍNEZ CASTELO, Touri.
1282. ISABEL GIRÁLDEZ, Vigo.
1283. PAULINO PEÑA ÁLVAREZ, Ourense.
1284. FERNANDO R. LAVANDEIRA SUÁREZ, Rianxo.
1285. XESÚS ANDRES LÓPEZ PINHEIRO, Pontedeume.
1286. GUSTAVO PEAGUDA PÉREZ, Santiago de Compostela.
1287. ALFONSO FRIEIRO NÓVOA, Pontevedra.
1288. ROBERTO PARRACÍA ORGE, Vigo.
1289. JUAN SABORIDO, Monroe Township.
1290. CONCHA RGUEZ GARCÍA , Brion .
1291. MÓNICA MOLANES RIAL, Cangas.
1292. EVA MIRA JUNCAL , Oroso.
1293. LINO GARCIA SALGADO, A coruña.
1294. MANUEL GONZÁLEZ PRIETO, Compostela.
1295. CRISTINA BOUZADA, vilagarcia.
1296. HENRIQUE MONTEAGUDO, Bertamiráns.
1297. RAÚL GÓMEZ PATO, Brion.
1298. MERCEDES RIAL, A Coruña.
1299. RAQUEL POUSO PUENTE, San Sadurniño.
1300. MANUEL NÚÑEZ SINGALA, Ames.
1301. GRACIA MARTÍNEZ PAZ, A Coruña.
1302. LUISA VILLANUEVA SEGADE, Cambre.
1303. GARDENIA PADIM BUGALHO, Cambados .
1304. ISABEL MATO LANDEIRA, Gondomar.
1305. PATRICIO CAAMAÑO FREIRE, Sigueiro – Oroso.
1306. MANUEL GUTIÉRREZ IGLESIAS, Santiago de Compostela.
1307. BLANCA FERNÁNDEZ SANDINO, Ferrol. Educacion
1308. SOCORRO RODRÍGUEZ HOLGUÍN, Santiago de Compostela.
1309. XAN FREIRE, Compostela.
1310. OLGA MARTINEZ, santiago de compostela.
1311. MONCHO DE FIDALGO(JOSÉRAMÃO) RODRIGUES FERNANDES, Madrid. Renovação-Embaixada Galega da Cultura
1312. ESTHER QUINTEIRO OTERO, Vigo.
1313. XOSÉ MANUEL MOO PEDROSA, Vigo.
1314. MANUEL CARTEA, Ribeira.
1315. ANA Mª DOPAZO PÉREZ, Lugo.
1316. ANA BLANCO VARELA, Santiago.
1317. LUÍS GONÇALES BLASCO, Ames.
1318. XOSÉ DANIEL PIÑEIRO VILLARES, Lugo.
1319. ALONSO CAXADE, Ames.
1320. FRANCISCO LOJO, Corcubión.
1321. SABELA IGLESIAS REVIEJO, Santiago de Compostela.
1322. BEATRIZ VAQUERO DÍAZ, Ourense.
1323. PATRICIA RODRÍGUEZ LÓPEZ, Vigo.
1324. MONTSERRAT FREIRE TARRIDA, Marín.
1325. VIOLETA CORUJO QUINTERO, Santiago.
1326. MANUELS PEREZ PEREZ, Xinzo de Limia.
1327. MARTA LÓPEZ VISO, Vigo.
1328. XOSÉ ANTÓN JARDÓN DACAL, VILAR DE SANTOS.
1329. LUCÍA VÁZQUEZ FERNÁNDEZ , Vedra.
1330. MARCOS SEIXO PASTOR, galiza.
1331. MARIA A. MIRAZ VAZQUEZ, Guitiriz.
1332. LUPE CES, Ferrol.
1333. SONIA LOPEZ VARELA, RENNES.
1334. LUCIA DIAZ NICOLINO, Verin.
1335. EMILIO GRANDIO, A Coruña .
1336. GONZALO VAZQUEZ, Santiago .
1337. LORENA RIVEIRO RODRIGUEZ, Boiro.
1338. PAZ CASTRO, Pontevedra. Xornalista. Kalandraka Editora.
1339. MERCEDES SUÁREZ PAZOS, Barbarán, Ourense.
1340. RUTH NOEMI LODEIRO RODRÍGUEZ, Nigrán.
1341. MARINA PÉREZ TORO , Castroverde .
1342. CARME ADÁN VILLAMARIN, Vigo.
1343. CARME ADÁN VILLAMARIN, Vigo.
1344. MARIA LUZ MASET CATALA, Vigo.
1345. MARCOS SEIXO PASTOR, Cuntis.
1346. XOÁN XOSÉ PEREIRA PEREIRA, O Porriño.
1347. MARIA ISASI VARELA, Ferrol.
1348. MALENA TENREIRO ALONSO, A Coruña.
1349. MAITE MOSQUERA NOYA, Padrón.
1350. CELSO ALVAREZ CÁCCAMO, Corunha.
1351. MARTÍN FRANCO, Dodro.
1352. BEATRIZ OTERO SOLLA, Vilagarcìa.
1353. ESTHER RODRÍGUEZ, Ourense.
1354. NAZARE DA VILA POSADA, Brion. Andaina Pro Saúde Mental
1355. XOSE FERNÁNDEZ BARCIA, Mugardos.
1356. OSCAR SUAREZ ALVAREZ, Oia.
1357. RITA TABARÉS GOLDAR, Santiago de Compostela.
1358. CARMRN IGKRSIAS, Pontevedra .
1359. LORETO REVIEJO ARES, Mesia.
1360. BEATRIZ GARCIA RON, ribadeo.
1361. ALICIA L.FARO, Mondariz-Balneario.
1362. UXÍA IGLESIAS REVIEJO, Mesía.
1363. DANIEL A. MARTÍNEZ CES, Ferrol.
1364. ANTONIO SANDOVAL REY, A Coruña.
1365. LOIS DIÉGUEZ, A CoruÑA.
1366. ALFONSO RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ, Ourense.
1367. ADRIANA PÉREZ VILLANUEVA, Santiago de Compostela.
1368. ROCIO FERNANDEZ RODRIGUEZ, Cambadod.
1369. XOSE LOIS MARTÍNEZ DUÁREZ, A Coruña.
1370. ANTON RIVAS GARCIA, Souto-Paderne.
1371. EDUARDO RODRÍGUEZ CUNHA, Redondela. Tanxarina titeres
1372. XOSÉ MANUEL CAVEDA, A Coruña.
1373. MÓNICA PÉREZ SOUTO, PALAS DE REI.
1374. MARÍA GARRIDO RODRÍGUEZ, Allariz.
1375. BEATRIZ PACIO RIVAS, A Pastoriza.
1376. FRANCISCO MANRIQUE GONZÁLEZ RODRÍGUEZ, Santiago de Compostela.
1377. MARGARIDA CORRAL SÁNCHEZ, Ares.
1378. CARMEN VAZQUEZ GOMEZ, Santiago de Compostela.
1379. MANUEL ARCA CASTRO , Compostela .
1380. MARINA RIO FRA, 15001 a coruña.
1381. SANDRA SAMBADE NIETO, Oleiros.
1382. MARTÍN PÉREZ RENDO, Brión.
1383. TOÑO DOMÍNGUEZ, Campo Lameiro. Treixadura
1384. SABELA PERNAS SOTO, Santiago.
1385. MARIANA FERNÁNDEZ PÉREZ , Vigo.
1386. CAMINO SANCHEZ-ESCOBERO, Redondela.
1387. MIGUEL BORINES FERNÁNDEZ, Redondela. TANXARINA
1388. XOSE BARREIRO PEREZ, Vilaboa.
1389. ANA VEIRA, Pontedeume. Mestra
1390. MANUELA DOMINGUEZ AMOSCOTEGUI, Santiago.
1391. DANIEL ASOREY VIDAL, Santiago.
1392. ANA VEIRA, Pontedeume. Mestra
1393. FRANCISCO MACÍAS MACÍAS, Santiago de Compostela. Edicións Positivas
1394. RUBÉN VÁZQUEZ VÁZQUEZ, OUTEIRO DE REI.
1395. ANA BELÉN MELLADO FRANCO, Cortegada.
1396. MARÍA CHAO MARTÍNEZ, AS PONTES.
1397. GUILLERMO CARBAJO MARTÍNEZ , Santiago de Compostela .
1398. CARMEN DIZ CASAL, A Coruña.
1399. XOSÉ CHORÉN VÁZQUEZ, Lugo.
1400. ANXOS SUMAI, Compostela.
1401. ELAINE RICÓN, Madrid.
1402. XOSÉ ANTÓN BOCIXA REI, Cerceda. Zënzar / Tingalaranga Audiovisual
1403. MARÍA TOUCEDA-GONZÁLEZ, cuntis.
1404. UXÍA RUBIANES DE LA CRUZ, Pontevedra.
1405. RITA VÁZQUEZ DOMÍNGUEZ, Ourense.
1406. VENANCIO RODRÍGUEZ ASOREY, Santiago.
1407. PATRICIA VILARIÑO QUINTEIRO, Santiago de Compostela.
1408. FRANCISCO FERNÁNDEZ REI, Fefiñáns (Cambados).
1409. BERNARDO LÓPEZ YÁÑEZ , Viveiro.
1410. MARIA JOSE CABIDO PEREZ, Carballo.
1411. LOIS PÉREZ, Lugo.
1412. PATRICIA GAMALLO, santiago de compostela. Habelas Hainas
1413. MIGUEL ANXO ROMERO LÓPEZ, Ferrol.
1414. ANA GONTAD FONTÁN, Portas.
1415. MARIA JESUS GONZALEZ CAMPOS, Outes.
1416. XOAN CARLOS LÓPEZ HERMIDA, Viveiro.
1417. ANDRÉS BERMEJO DÍAZ DE RÁBAGO, Teo, A Coruña.
1418. IRENE BLANCO SANMARTIN, Santiago.
1419. JOSE MANUEL SEGADE RENDAL, A Coruña.
1420. DAVID GÓMEZ SÁNCHEZ, Ourense.
1421. FRANCISCO GONZÁLEZ CONDE, Allariz.
1422. LOURENZO FERNANDEZ, Santiago .
1423. MARÍA LÓPEZ RODRÍGUEZ, Vigo.
1424. AVELINA PÉREZ, Nigrán.
1425. DOLORES DOMÌNGUEZ SANTOS, Santiago de Compostela.
1426. RUTH MONTERO CASTRO, Vigo.
1427. XOSÉ ALBERTE ÁLVAREZ RODRÍGUEZ, Ponteareas.
1428. PEPE PENABADE GONZÁLEZ, Compostela. VOLTAEDALLE – teatro
1429. ROSARIO EXPÓSITO LINARES, Ourense.
1430. ALMUDENA TABOADA CASTRO, Teo.
1431. MANOLO DO VAL, Ares.
1432. PABLO SANCHEZ OTERO, Santiago De Compostela.
1433. LUIS JOSÉ SÁNCHEZ SÁNCHEZ, Santiago de Compostela.
1434. MARIA CAL ATAN, Vigo.
1435. XULIA GUNTIN, Santiago.
1436. XOSE MANUEL RGUEZ, Castro Caldelas. Ouve! fanzine
1437. ANXO GARCIA, Compostela.
1438. BELÉN LÓPEZ GOMGÓ, Lugo.
1439. XOSÉ BALLESTEROS REY, Pontevedra.
1440. PATRICIA GONZÁLEZ LORENZO, Illa de arousa.
1441. JUAN JOSÉ CERNADAS MARTINEZ, Corcubión . A Gavilla
1442. MIGUEL CID FERNANDEZ, Madrid.
1443. CARME NOGUEIRA, vigo.
1444. TERESA LÓPEZ, A Coruña. Profesora UDC
1445. JIMMY NUÑEZ , Vigo.
1446. LUZ DÍAZ LÓPEZ, Compostela.
1447. MÓNICA PEREZ ARIAS, Boiro.
1448. MARIANO RIVERA, Madrid.
1449. MARCOS SÁNCHEZ BRANCO, Narón.
1450. RAFAEL GONZÁLEZ, Ribadavia. Festival Arteficial
1451. ALBA PIÑEIRO ESTÉVEZ, Vigo.
1452. ARANTZA ALFAIA CARIDE, Santiago de Compostela.
1453. XOSÉ ALLEGUE, Compostela.
1454. BEGOÑA SÁNCHEZ BLANCO, Santiago de Compostela.
1455. PILAR PONTE PATIÑO, Ribeira.
1456. PATRICIA VARELA FERNÁNDEZ , A Coruña.
1457. EUGENIA TOUZA ALVAREZ, VIGO. A MISMA
1458. LILIAN PORTELA FONTÁN, Santiago de Compostela.
1459. OLGA DARRIBA, Vigo.
1460. FANCISCO XABIER PEÑA DIAZ, A Coruña.
1461. MARIA JOSE GREGORIO BAQUEIRO, Cangas.
1462. ALBA FERNÁNDEZ COTELO, A Coruña.
1463. SANTIAGO RODRIGUEZ, Vigo.
1464. MARIA JOSÉ LÓPEZ LOUZAO, A Coruña.
1465. HORTENSIA ARCOS FERNÁNDEZ, Verín.
1466. FRANCISCO XABIER PEÑA DIAZ, A Coruña.
1467. MARÍA BUCETA FERNÁNDEZ, Pontevedra.
1468. LUCÍA SUÁREZ, MUROS.
1469. MARÍA MAGDALENA RODRIGUEZ DOMÍNGUEZ, Santiago de Compostela.
1470. MARIA JESÚS FERNÁNDEZ DOMÍNGUEZ, Vigo.
1471. VIOLETA PÉREZ FIGUEROA, Santiago de Compostela.
1472. EDELMIRO LUIS GAMALLO, Vigo.
1473. ANDRÉS CANDELA IGLESIAS, A Coruña.
1474. FÉLIX PIMENTEL TUBÍO, Boiro.
1475. PEDRO VÁZQUEZ VERDES, Santiago de Compostela.
1476. MONTSE MTEZ CAÑAS, Vigo.
1477. MOISÉS GONZÁLEZ LORENZO, Milladoiro. Ames.
1478. ELENA CAL ATAN, Outes.
1479. CARMEN. IGLESIAS SUEIRO., Allariz- Ourensd.
1480. SINA MENRAD, Santiago de Compostela.
1481. MAR CABIDO CAÑIZO, Verin.
1482. JULIO MARINO PEREZ DIAZ, Narón.
1483. ROQUE ARIAS BUCETA, Pontevedra.
1484. ANA DÍAZ, Brión.
1485. BENIGNO ANTONIO LIMA SUÁREZ , O Hio, Cangas do Morrazo.
1486. MERCEDES VILLAR GUTIÉRREZ, Cangas.
1487. MARIA SISO CARRIL, Noia.
1488. CELIA TORRES BOUZAS, Vigo.
1489. XOSÉ LOIS AGRASAR MUÍÑOS, Pontevedra.
1490. XOSÉ VALCÁRCEL, Lugo.
1491. FERMIN PAZ LAMIGUEIRO , A Coruña .
1492. XIMENA GONZÁLEZ ATAIDE, Ourense.
1493. OLGA INÉS RODRIGUEZ DOMINGUEZ , Verrin.
1494. ERÍN MOURE, Montreal.
1495. XAN CARLOS ANSIA, Santiago de Compostela.
1496. XULIA MP, A Coruña.
1497. JÉSSICA FERNÁNDEZ ALONSO, Vigo.
1498. MERCEDES LOSADA, Covas – Viveiro.
1499. JESÚS REBOREDO, A Coruña.
1500. MANUELA W CARRERO , A Coruña .
1501. MARÍA QUIROGA RODRÍGUEZ, Ponteareas.
1502. ROSA GARCÍA, Santiago de Compostela.
1503. LIDIA ROMERO PICOS, Narón.
1504. NEREA RIVERO MANDO, Verin.
1505. MIGUEL A. QUINTEURO NÚÑEZ, VIGO. Grupo en const. para promover unha ILP (Nova Lei electoral) toralr
1506. LIMIAR TEATRO, Vigo.
1507. SANTIAGO CORTEGOSO CALVAR, Caldas de Reis. Ibuprofeno teatro
1508. MARINHA PENAS VAZQUEZ, Bertamirans, Ames.
1509. DAVID LAVANDEIRA, Ferrol.
1510. LUZIA OCA GONZÁLEZ, Compostela.
1511. MARIA JESUS FERNANDEZ GARRIDO, A Coruña.
1512. LUÍS MOLDES DURÁN , Pontevedra .
1513. IRIA GASAMÁNS RODRÍGUEZ, O milladoiro.
1514. HIXINIO RODRIGO MOUGÁN, Vedra.
1515. GRACIA SANTORUM LÓPEZ, Lalín.
1516. MIGUEL PERNAS CORA, Cambre.
1517. LEOPOLDO CAÑIZO DURÁN, Xirarga – Beariz.
1518. CARMEN DÍEZ RIVERA, Allariz.
1519. LUZ PÉREZ COSTAS, Pontevedra.
1520. CÉSAR VARELA, Santiago de Compostela. Rock Compostelán
1521. MARTA GALLAS MARTINEZ, Madrid.
1522. ANA VARELA, Santiago de Compistela.
1523. ANNA R FIGUEIREDO, Bertamiráns.
1524. ROBERTO ALONSO IGLESIAS, Vedra.
1525. MARÍA FILOMENA SANTAMARINA VÁZQUEZ, Compostela.
1526. MARCOS MARCOTE MÁRQUEZ, Baiona.
1527. ALBERTE BRANCO, Compostela. Cineasta
1528. MARK ALAN WIERSMA, Compostela.
1529. MANUEL MARTÍNEZ, Pontevedra.
1530. ANTONIO LÓPEZ LOSADA, Sarria.
1531. SUSO BELLO, Ribeira. A Compañía do Ruído
1532. PILAR LOURIDO FERNANDEZ, Ferrol. Cidadá
1533. CARMRN GARCIA GODOY, Outes.
1534. XANDRA TÁBOAS MARTÍNEZ, vigo.
1535. ROSARIO BAÑOBRE GONZÁLEZ, Vilanova de arousa.
1536. MARISA GARCIA, Viveiro.
1537. TERESA CRISANTA VASQUES PILHADO, Ponte Vedra.
1538. XOSÉ LOURENZO VIDAL, Arcade.
1539. XOSÉ LOIS ROMEROBDOCAMPO, Vilagarcia de arousa.
1540. MARIA DOLORES RODRIGUEZ VILLAR, Milladoiro, Ames.
1541. TERESA GÓMEZ, Vedra.
1542. CRUZ MÁRQUEZ LÓPEZ, Santiago de Compostela.
1543. FERNANDA RAPOSO GONZÁLEZ , Pontevedra.
1544. MARTIÑO NORIEGA SÁNCHEZ, Compostela. Alcalde de Santiago de Compostela
1545. MARIANO ENRIQUE FERNÁNDEZ CABARCOS, A Coruña.
1546. URSULA GONZÁLEZ MARTINEZ, Pontevedra.
1547. OSCAR LÓPEZ, Vigo.
1548. ROSA LAMAS CASADO, Ourense.
1549. ÁNGEL CALVO ULLOA , Lalín .
1550. ANDRÉS FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ, O Carballiño.
1551. CÉSAR CARAMÊS BRANCO, Moranha.
1552. FABIAN BEN CONDE, Viveiro.
1553. OLIVIA RODRÍGUEZ GONZÁLEZ, Oleiros, A Coruña.
1554. ARIADNA SILVA FERNÁNDEZ , A Estrada .
1555. PABLO FDEZ SINDE, Noia.
1556. DINA RÍO ABELENDA, Carballo.
1557. GONZALO GARRE, Pontevedra.
1558. MARÍA REIMÓNDEZ, Vigo.
1559. MARÍA ADRIO TARACIDO, Pontevedra.
1560. ROSA ALVAREZ BERNARDEZ, Santiago.
1561. MARCOS LOPEZ CARREGAL, A Coruña.
1562. ALBERTO LOBELLE LOSADA, Madrid.
1563. PILAR VAZQUEZ VILLASANTE, Santiago de Compostela.
1564. ANA MIRANDA, Vigo. BNG Parlamento Europeo
1565. NOELIA GÓMEZ CALVO, Rianxo.
1566. CRISTINA LÓPEZ VILLAR, A Coruña.
1567. ROSARIO REGUEIRA, Luho.
1568. MIGUEL ROIG VARELA, Lugo.
1569. LAURA SAEZ, Vigo.
1570. EDUARD DEL CASTILLO VELASCO, Barcelona.
1571. JUAN GONZÁLEZ , Compostela.
1572. JOSÉ MANUEL DÍEZ RIVERA, Cangas.
1573. SANTIAGO CASTIÑEIRA COUSILLAS, vigo.
1574. ASUNCIÓN CAMAÑO, fandiño. a min mesma e ao futuro que albisco
1575. PATRICIA MARTINEZBUGALLO, Caldas de Reis.
1576. ALBERTO MONTECELO VARELA , Outeiro de Rei .
1577. MARÍA JOSÉ RODRÍGUEZ BELLO, Carballo.
1578. XOSÉ MONTEAGUDO, Pontevedra.
1579. ANAYANSI SINGH EXPÓSITO , Rois.
1580. MÓNICA ROSAS CONDE, Teo.
1581. M. JESÚS ÁLVAREZ PAZ, Gondomar.
1582. ISAURA BARCIELA VARELA, Compostela.
1583. VICTORIA FERNÁNDEZ ÁLVAREZ, Vigo.
1584. MANUELA VÁZQUEZ COTO, Oleiros .
1585. PATRICIA A. JANEIRO, Compostela.
1586. RAQUEL FEIJÓO CASAS , Ourense .
1587. JOSÉ MARIÑO, Monforte de Lemos.
1588. GLORIA SONEIRA, A Coruña.
1589. XAINA LÓPEZ PENEDO, Compostela.
1590. TERESA RAMIRO FERNA DEZ, A Coruña.
1591. PURI SOTO ARIAS , A Coruña .
1592. DELIA GUITIÁN RODRÍGUEZ, Lugo.
1593. JOSEFA AMALIA ROMÁN COSTA, Lugo.
1594. FRANCISCO SEMPRE FERNANDEZ, Moeche.
1595. MARÍA DOLORES COSTAS PÉREZ , Vigo.
1596. GONZALO GARCÍA FORTES, Pontesampaio.
1597. FRANCISCO SENRA FERNANDEZ, Moeche.
1598. CARME GARCIA RIGAU, Vigo.
1599. XOÁN XEGUNDE LÓPEZ, Compostela.
1600. IVÁN OLMEDO RIO, Pontevedra.
1601. ENCARNA OTERO CEPEDA, Santiago de Compostela.
1602. JOSÉ ANTONIO PÉREZ LÓPEZ, A Laracha.
1603. VERÓNICA FERNÁNDEZ MÉNDEZ, Nigrán.
1604. JULIO NOVOA GONZÁLEZ, Vigo.
1605. SOLEDAD DURAN RICO, Ares.
1606. JOÁM CASAS, Briom.
1607. AIDA A.F., Teo.
1608. ISOLINA RODRIGUEZ LOPEZ, lugo.
1609. EMILIO GRANDÍO, A Coruña.
1610. RUBÉN POMBO, Lugo.
1611. XOS´LOIS SEIXO FERNÁNDEZ, A CORUÑA.
1612. JOSÉ RAMÓN SOLÓRZANO GONZÁLEZ DOPESO, A Coruña.
1613. TIMOTEO LÓPEZ CAEIRO, Pontevedra.
1614. SOLEDAD REAÑO MARTÍNEZ, SANTIAGO.
1615. HERMINIA LEMA VERES, A CORUÑA.
1616. MARTA TORRADO, Pontecesures. Mestres
1617. CARINA REGUEIRO MUÑOZ, Santiago.
1618. ARANTZA VILLAR, Compostela.
1619. CRISTINA VÁZQUEZ, porriño.
1620. RICARDO MARCOS CASÁS SALGADO, A Coruña.
1621. ARANZA BARREIRO PEREIRA, A Estrada.
1622. LITO CARAMÉS, Barcelona.
1623. MÓNICA MARÍA ALVARIÑO VILLAR, Vigo.
1624. EDURNE LESTA, Santiago.
1625. ANTONIO PIÑEIRO OTERO , Cangas do Morrazo .
1626. JESUS ANTELO, Santiago.
1627. JOSÉ LUIS GÓMEZ FARIÑAS, Ourense.
1628. MARIA GORETTI CASTRO, VIGO.
1629. ROBERTO C. AGRELO GÓMEZ, Padrón.
1630. ANA ISABEL BOULLON AGRELO, ROIS.
1631. CARMEN ONTIYUELO ALVEAR, Nigran.
1632. PILAR RODRIGUEZ RIVAS, meis.
1633. CARLOS DA AIRA, Allariz.
1634. ANA ÁLVAREZ PAZ, Vigo.
1635. GUILLERRMINA CASEIRO CASEIRO, Lugo.
1636. ANTÍA YÁÑEZ RODRÍGUEZ, Cambre.
1637. MONTSE CILLERO, Santiago .
1638. XURXO LOIS VARELA DÍAZ, Ferrol.
1639. AURORA MARCO, Compostela.
1640. CARME VIDAL LAXE, Santiago de Compostela .
1641. ELIAS SOMOZA REGUEIRO, Sarria. FRUGA
1642. PILAR BOLAÑO MARIÑO, Santiago.
1643. CARMEN VAZQUEZ CASTRO, Santigo.
1644. HUGO BAL GARCÍA, Lugo.
1645. ELENA CARDEZO AÑÓN, A Coruña.
1646. DANIEL ARIAS MOSQUERA, A Coruña.
1647. SOL BEIROA TROITEIRO, Rianxo.
1648. MANUEL SENDÓN, Vigo.
1649. MARCOS VIGO, Pontevedra.
1650. CHUSI RIVEIRA CASTELO, Teo.
1651. MIGUEL BARREIRO VILARIÑO, Oleiros.
1652. M.LUISA FERNÁNDEZ PEDREIRA , A Coruña .
1653. TERESA NIETO, Vigo.
1654. ALEXANDRA CABANA OUTEIRO, Romeán (Lugo).
1655. LINO GONZÁLEZ LEMOS, Cangas do Morrazo.
1656. ELOY GARCÍA DOMÍNGUEZ, Vigo.
1657. JOSÉ MANUEL BLANCO, Vigo.
1658. NOELIA FERNÁNDEZ, Ponferrada.
1659. CARMEN LEIRA LUGRÍS, Ferrol.
1660. LUIS CAMPOS ALONSO, Vigo.
1661. XABIER SOLIÑO HERMIDA, O Porriño.
1662. PEPE PORTELA LEAL, Bueu.
1663. SOLEDAD FERNÁNDEZ, GAGO, Brión.
1664. NAZARET LÓPEZ RODRÍGUEZ, Ames.
1665. DANIEL VALLADARES OTERO, Vigo.
1666. ARGEMINO VARELA FILGUEIRAS, Mugardos.
1667. CARME MOURE ESPIÑO, ORTOÑO. DOCENTE
1668. AURORA TERESA NAVARRO QUINTEIRO, A Coruña.
1669. MARÍA VICTORIA DOPAZO MIGUEZ , Santiago de Compostela .
1670. SABELA DÍAZ REGUEIRO, Ferrol.
1671. ESTHER FRANCO ARADAS, Sada.
1672. EDUARDO MÉNDEZ BAAMONDE, A Coruña. https://percusiongalega.com
1673. LOLI VÁZQUEZ VILAMEÁ, A Coruña.
1674. NATALIA VEIRA, Oleiros.
1675. SOEDADE NOYA ALVAREZ, Santiago.
1676. PABLO RIVAS FERNANDEZ, Lugo.
1677. CARMEN CARPINTERO LAGO, A Coruña.
1678. DANIEL GONZÁLEZ MARTÍNEZ, Santa Marta De Tormes.
1679. MANUEL SARMIENTO GONZÁLEZ, Oleiros.
1680. ROCÍO PAZ RICO, Ribadeo.
1681. ANA FREIRE CORTÓN, Pol . LUGO.
1682. CARLOS FUNGUEIRIÑO ARGIBAY, Vigo.
1683. ENCARNA COSTAS GARCÍA , Corcubión .
1684. LUÍS GLEZ, Vigo.
1685. MARCO ANTONIO MARIL PARDO, Vigo.
1686. JULIA FERNÀNDEZ GARZA, Monforte de Lemos.
1687. CARMEN ELVIRA BALSALOBRE, Bilbao. Pamiela argitaletxea
1688. NOELIA SURRIBAS DÍAZ, Lalín.
1689. MARÍA JESÚS NEIRA VÁZQUEZ, A Coruña.
1690. SORAYA DOMINGUEZ PORTELA, O Porrino.
1691. JULIA MALLO VIEIRO, Lugo.
1692. REMEDIOS MOREIRA VALES F, Ferrol.
1693. ANA ARES ÁLVAREZ , Compostela.
1694. BEGOÑA CUQUEJO SUÁREZ, ourense.
1695. MANUELA PALACIOS GONZÁLEZ, Ames.
1696. GUILLERMINA DOMÍNGUEZ TOURIÑO, Compostela.
1697. ISABEL RODRÍGUEZ LÓPEZ , Compostela.
1698. DANIEL ESPIÑEIRA CUPEIRO, A Coruña.
1699. ELÍSABET OTERO CASTRO, Lugo.
1700. AZU A. CORREA, Pontevedra.
1701. SUSANA VÁZQUEZ COUCEIRO, Santiago de Compostela.
1702. MARGA TOJO GONZÁLEZ, Santiago.
1703. REBECA CARBALLO COELLO, Carnota.
1704. MERCEDES GARCIA CONDE, Teo.
1705. MANUEL RODIÑO FERNANDEZ, Teo.
1706. XAN LEIRS, Moaña.
1707. MARIA JOSE VAZQUEZ GARCIA, Lugo.
1708. MANUELA VILABOY ROMERO , As Pontes .
1709. XOSÉ ANTÓN VILAVERDE, A Coruña.
1710. TINO VIZ OTERO, compostela.
1711. BEA GARCÍA , Noia .
1712. ANA VARELA CERDEIRA, Vigo.
1713. ISABEL TABOADA MOUGÁN, Santiago de Compostela.
1714. ANYI YANG, A Coruña.
1715. AGAR LEDO ARIAS, Santiago de Compostela.
1716. MANUEL LÓPEZ POY, Sarria.
1717. MARÍA LUISA QUINTELA SOTELO, Vilalba.
1718. MARISOL FLÓREZ BORGES, Avilés.
1719. RAFAEL ROMERO MATOS, Gondomar.
1720. CHUS MOSTEIRO LOPEZ, Santiago.
1721. LORENA CAMBÓN LOSADA, A Coruña.
1722. MARIA TERESA ARUFE VÁZQUEZ , Ames.
1723. NOELIA TURNES BOQUETE, Ames.
1724. MARTÍN BUSSOLARI MORONO, Milladoiro, Ames.
1725. LIDIA MARÍA GALLAS OTERO, TUI.
1726. GLORIA ARBONES FERNÁNDEZ-VEGA , Vigo .
1727. MARIA DEL CARMEN VAZQUEZ GARCIA, Lugo.
1728. MONTSE FAJARDO PÉREZ, Vilagarcía de Arousa.
1729. ANTÍA MONTEAGUDO ALONSO, Vigo.
1730. XAVIER ESTÉVEZ, Bertamiráns – Ames.
1731. MIGUEL RODRÍGUEZ CARRETERO , Vigo.
1732. LAURA BLANCO CASTRO, Milladoiro.
1733. IAGO VALVERDE, Nigrán.
1734. MARÍA ELENA JESÚS RODRÍGUEZ, Ourense.
1735. ELENA PEREZ PEREIRA, Ames.
1736. JESÚS TRASHORRAS NOGUEIRA, Lugo.
1737. XOÁN ANLEO , Vigo.
1738. LAURA VÁZQUEZ PRIETO, Ourense.
1739. ROCÍO BARREIRO RODRÍGUEZ, As Neves.
1740. ROSALÍA PAZO MASIDE, Covelo.
1741. JOSÉ ANTÓNIO LOZANO GARCIA, A Corunha.
1742. MARÍA JOSÉ LÓPEZ, Lugo.
1743. XAVIER ABOI PEREZ, Samtome de Piñeiro- Marin.
1744. ELVIRA MOROÑO SUÁREZ, Ourense.
1745. PACA FERRADÁS , Marin.
1746. ANXO VARELA RUBIO, a coruña.
1747. MONTSERRAT FUCINHOS GÓMEZ , A Corunha .
1748. MARGA CARRERA NIETO, Vigo.
1749. BEATRIZ CRESPO PIÑEIRO, Marin.
1750. PABLO RODRÍGUEZ, Iglesias.
1751. MARÍA VICTORIA DOPAZO MIGUEZ , Santiago de Compostela .
1752. ALMUDENA OTERO VILLENA, Santiago.
1753. ROBERTO CARRAGAL, OURENSE.
1754. PAZ ROMAI, Ames.
1755. VIRXINIA DOMÍNGUEZ MARTÍNEZ, Ames.
1756. MARIA LOPEZ SANDEZ, Bertamirans.
1757. ANXO QUINTELA GONZÁLEZ, Santiago de Compostela.
1758. JOSE ANGEL HERMELO MENDUINHA, Bueu.
1759. FUCO SANJIAO OTERO, Compostela.
1760. FINA LÁZARO RODRIGUEZ, Lugo.
1761. ALEXANDRE TEIXEIRA MENDES MENDES, Porto, Portugal.
1762. MÍRIAM RODRÍGUEZ FERNÀNDEZ, Guillarei.
1763. FINA LÁZARO RODRIGUEZ, Lugo.
1764. JULIA BABARRO CALVIÑO, Santiago de Compostela.
1765. MÍRIAM MARTÍNEZ, O Porriño.
1766. MARÍA PEROL CARRO, Ames.
1767. RUBEM CENTENO PARADELA, A Corunha.
1768. LUIS MAZÁS LÓPEX, A Coruña.
1769. MARÍA GONZÁLEZ RODRÍGUEZ, Ourense.
1770. LOIS ALCAYDE, Dans.
1771. CELIA PARRA, A Coruña.
1772. XOSÉ ANTÓN NÚÑEZ ÁLVAREZ, Lugo.
1773. XESÚS MARÍA SAMBADE SONEIRA, Brión.
1774. XABIER MACIAS, Allariz.
1775. MARGA BLANCO LAMARCA, Redondela.
1776. DAMIÁN VALVERDE RODILLA, O Rosal.
1777. M. CARMEN PARRADO GAREA, Poio.
1778. EDGAR NÚÑEZ SANTOS, Riós.
1779. ANTONIO GRANDAL PITA, San Sadurniño.
1780. CARMEN CELIS ÁLVAREZ, Ourense.
1781. DAVID PERNAS, A Coruña.
1782. FÉLIX RODRÍGUEZ MORENO, Redondela.
1783. RAMON LOURIDO PEREZ, rebordechán – crecente.
1784. MARIA MIRAGAYA PEREIRA, a coruña.
1785. XOAN XIL LOPEZ, Santiago De Compostela.
1786. NOELIA DO REGO FERNANDEZ, Ourense.
1787. MARÍA MOSQUERA LEAL, Vilagarcía.
1788. SERGIO DE LA OSSA JIMÉNEZ , Santiago de Compostela .
1789. ADRIÁN DOMÍNGUEZ DÍAZ, Gustei (Coles).
1790. DOLORES PATIÑO IGLESIAS, A Coruña.
1791. GLORIA CORRAL PULIDO, Rebordechán.
1792. CHUS BÓO, Ames.
1793. ANA REY, Dodro.
1794. ENRIQUE MARIN MESEJO , Vilagarcia de arousa . Liga reumática de Galicia
1795. JOSE EXPÓSITO ALCOCER, Compostela.
1796. ANTIA FERNÁNDEZ PICHEL, Vilagarcía de Arousa.
1797. CARME HERMIDA GULÍAS, Cacheiras-Teo.
1798. IVÁN PEREIRA CUTRÍN, Santiago de Compostela.
1799. ANNA GARCÍA REIG, Ames.
1800. CARLOS SEIXO FERNANDEZ, A Coruña.
1801. MERCEDES DOMÍNGUEZ SANTOMÉ, Gondomar.
1802. ALICE ALONSO CRESPO, Ourense.
1803. CRISTINA LERMA REI, Compostela.
1804. MARTA RIAL, O Pino.
1805. JOSE COUCE RUIZ, Ferrol.
1806. CARMEN FRANCO VÁZQUEZ, Santiago.
1807. ADELA BARCIELA VIEITEZ, Bertamirans.
1808. RAMÓN ANXO MARTÍNS SEIXO, Vigo.
1809. ROBERTO QUIROGA LOPEZ, A Rua.
1810. ENCARNA LÓPEZ DIOS, Vilagarcia.
1811. CHARO PITA VILLARES, Brión.
1812. MANUEL SANTIAGO SANCHEZ SUAREZ, Compostela.
1813. NATALIA PALEO, Santiago de Compostela.
1814. MARTINA MARTÍNEZ TRONCOSO, Salceda de caselas.
1815. LIDIA ARES TABOADA, Ribadeo.
1816. VERÓNICA FREIRE GÓMEZ , Noia .
1817. MARÍA X. MARIÑO PUENTE, A Estrada.
1818. CHARO PITA VILLARES, Brión.
1819. REBECA CARREIRO GARCÍA, Ourense.
1820. BEGOBEG PEREZ CAMBON, Santiago de Compostela .
1821. VÍCTOR PÉREZ ESTÉVEZ, Nigrán.
1822. FINA GUITIÁN LEMA, Vedra.
1823. EVA MÉNDEZ FERNÁNDEZ, Allariz.
1824. ANDRÉ LAXE, A Coruña.
1825. NICOLASA CASTRO MONTEIRO, Pontedeume.
1826. MIGUEL LOPEZ VAAMONDE, Santiago de Compostela.
1827. JORGE ROMÁN RAPOSO RODRÍGUEZ, Santiago de Compostela.
1828. ANTÓN XOSÉ DÍAZ GÓMEZ, Oleiros.
1829. SABELA PÉREZ MARTÍN , Ourense.
1830. M.CARMEN GONZALEZ SEIJAS, Amorebieta-Etxano (Bizkaia).
1831. M.ROSA FERREIRO SUAREZ, Lugo.
1832. CARLOS LABRAÑA, Santiago.
1833. BEGOÑA CAMPOS SOUTO, A Coruña.
1834. RUBEN GOMEZ GARCIA, Lugo.
1835. CESAREO RODRIGUEZ TARACIDO, Cedeira.
1836. MARCO ANTÓN DÍAZ BRANCO, Lugo.
1837. MARÍA CONSUELO RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ , A Coruña .
1838. CRISTINA ACUÑA CRIADO, Salvaterra de Miño.
1839. XAIME LÓPEZ VILLAR, Santiago de Compostela.
1840. SERXIO REGOS GARCÍA, Muros. Nación Quilombo
1841. MARÍA C. VILLANUEVA RUIZ, Vigo.
1842. TRINIDAD GIPPINI POSE, Santiago de Compostela.
1843. SONIA MEILÁN, Ribadeo.
1844. ANA MARTÍNEZ PIÑEIRO, Vigo.
1845. LAURA PAZOS PINTOR, Brión.
1846. FRANCISCO MARTÍNEZ BARREIRO, vigo.
1847. ESTÍBALIZ ESPINOSA RÍO, A Coruña.
1848. JOSÉ SANTIAGO TUIMIL LÓPEZ, Narón.
1849. IVAN ROCA CRUX, Oleiros.
1850. ANDRÉS HERNÁNDEZ MOURIÑO, Oleiros.
1851. TERESA PIN DIAZ, Lugo.
1852. CARMEN QUINTAS GARCIA, Milladoiro ( Ames ).
1853. COSME ELADIO POMBO RODRÍGUEZ, Lugo.
1854. XOANA BALADO FERNÁNDEZ, Ferrol.
1855. RAQUEL GONZÁLEZ VARELA, Arteixo.
1856. ELVIRA LAGO MARIÑO , Gondomar .
1857. MARTA GONZALEZ ALONSO, Vigo.
1858. SANDRA SANTOS, Culleredo.
1859. LUCÍA LEAL SUEIRAS, As Pontes.
1860. ROSARIO GONZÁLEZ MOYA, A Coruña.
1861. MIRIAN VIÑAS COCHON , Pontevedra.
1862. ANA BELÉN CRESPO BASTOS, O Porriño.
1863. RAMÓN VERAS CASTRO, A Coruña.
1864. MARIA GONZÁLEZ COSTAS, Pontevedra .
1865. LOURDES DÍAZ SÁNCHEZ, Santiago.
1866. CECILIA TARELA BARREIRO, Pontecesures.
1867. MARÍA DE LA PAZ FERNÁNDEZ VÁZQUEZ, Escairón. Profesorado
1868. FRANCISCO XESÚS JORQUERA CASELAS, A Coruña. Fundación Galiza Sempre
1869. ANXELES RIVELA MACHADO, Vigo. Ensino
1870. ALEXANDRE RIPOLL ANTA, A Coruña.
1871. ÓSCAR LADRA, Viveiro.
1872. ELISA LÓPEZ GRANDE, Ourense.
1873. MENCHU PEREIRA PEREIRA, O Porriño.
1874. CAROLINA NÚÑEZ, A Coruña.
1875. XOSÉ VÁZQUEZ PINTOR, Cangas deMorrazo.
1876. NANINA SANTOS CASTROVIEJO, Rois.
1877. JORGE ROMERO SÁNCHEZ, Boiro.
1878. ROSA MARÍA BARREIRO ÁLVAREZ, Noia.
1879. PURA SALCEDA CARBALLEDA, Barcelona. Escritora
1880. LUZ PEREZ VAZQUEZ, Santiago.
1881. ANTÓN FERNÁNDEZ DÍAZ, Santiago de compostela.
1882. DAVID FERNÁNDEZ LÓPEZ, L’Hospitalet de Llobregat. O Val das Mouras
1883. MERCEDES MIÑONES CONDEBERT, Ames.
1884. XOSÉ LUÍS SANTOS CABANAS, Teo.
1885. MARTÍN GÓMEZ NIMO, Ames.
1886. ANAÍR RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ, Vigo.
1887. HENRIQUE GARCIA, Ourense.
1888. LUCIA SALVE BOUZO, Ourense .
1889. MARÍA VASQUEZ PARCERO, Santiago.
1890. ANDRES CABANA BOUZA, Fene.
1891. XULIO NOIA LISTE, Brion.
1892. JASPER CARRACEDO, A Estrada. NAO
1893. XOSÉ MANUEL SEIXAS ARES, Castroverde.
1894. XURXO LÓPEZ VÁZQUEZ, Parada do Sil.
1895. LUIS FONTÁN MAZÁS, A Coruña.
1896. MÓNICA ARCA CAMBA, A ESTRADA.
1897. REYES CAPARRÓS ESPERANTE, Oleiros.
1898. XOSÉ RAMÓN ALONSO PRIEGUE, Vigo.
1899. PILAR MURIAS BUSTO, Outeiro de Rei.
1900. OCTAVIO FERNÁNDEZ LOURIDO, VINARÒS.
1901. BENIGNO LÓPEZ, Crecente.
1902. PERFECTA LOSADA SOTELO, Verin.
1903. ANDREA GASAMÁNS RODRÍGUEZ, O Milladoiro.
1904. SOFÍA LÓPEZ PÉREZ, Vigo.
1905. CHUS RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ, O Barco de Valdeorras. Profesora de Ensino Secundario
1906. ANA MARÍA RÚA SOUTO, A Coruña.
1907. Mª LUZ GARCÍA VIGO, Vilagarcía de Arousa.
1908. XOÁN XOSÉ TURNES SANTOS, TEO.
1909. MARCOS NEIRA CABADO, Neda.
1910. CRISTINA NAVARRO OTERO, Vigo.
1911. ANTONIO ARAÚJO QUINTAS, Gondomar. Tte. de Alcalde Concello de Gondomar.
1912. CRISTINA CUBEIRO BECERRA, Sada.
1913. MARIA ANXOS LÓPEZ OTERO, Ourense.
1914. CRISTINA RAMÍREZ, Lugo.
1915. CRISTINA BARREIRO RODRÍGUEZ, Lalín.
1916. ANA GARCÍA GARCÍA, Val do Dubra.
1917. IGNACIO ALVAREZ MARTINEZ, Vigo.
1918. ÁNXELES TORRES PADÍN, Redondela.
1919. MARTA MÍGUEZ MÍGUEZ, Val do Dubra.
1920. XABIER DOMÍNGUEZ DEL RÍO , Ourense .
1921. SABELA NOVAL COUCEIRO, Ferrol.
1922. LUISA LARREA, Vugo.
1923. RAMÓN NETO , Bruxelas.
1924. ALICIA FERNÁNDEZ, Sant Climent de Llobregat.
1925. PABLO BARBEITO GONZÁLEZ, Salvaterra de Miño.
1926. LUZ PICHEL GONZÁLEZ, Madrid-Alén (Lalín).
1927. ALVARO GAGO DIAZ, Santiago de Compostela.
1928. VANESSA RODRIGUEZ CABO, Baños de Molgas.
1929. ANA SALGADO DOMÍNGUEZ, Compostela.
1930. ROBERTO PENA PUENTES , Santiago .
1931. CARMEN PENIM, Cangas.
1932. HELENA VILLAR JANEIRO, Rianxo.
1933. OBDULIA DOPICO DOPICO CACHAN, Ortigueira. Paporroibo
1934. RUBÉN PERDIZ ÁLVAREZ, Muiños.
1935. ANTIA BARREIRO MOURELLE, A Coruña.
1936. ANTONIO RIVERA GARCÍA, Pontedeume.
1937. CHARO FERNANDEZ VELHO, Ordes.
1938. XAN LOSADA, Barbadás.
1939. PABLO MORÁN FRAGA, A Coruña – Pontevedra.
1940. ALFONSO ÁLVAREZ CÁCCAMO, Oia.
1941. MARGA DO VAL, Tui.
1942. SIRO LÓPEZ LORENZO, A Coruña.
1943. MADÓ CASTRO ZAHERA, Tel.
1944. AMAIA PÉREZ-IZAGUIRRE URQUIZU, Vigo.
1945. XESÚS MARTÍNEZ ANTA, Santiago de Compostela.
1946. XEMA VARELA, Santiago de Compostela.
1947. PAULA CARBALLEIRA CABANA, Vilanova de Oza (Teo).
1948. LOURENZO CASTRO, Bergondo.
1949. LUPE GÓMEZ, Santiago.
1950. PABLO MAZOY, Lugo.
1951. LUCIANO BORREGO VARELA, Lugo.
1952. ALFONSO ÁLVAREZ CÁCCAMO, Oia.
1953. MARÍA RODRIGUEZ, Madrid.
1954. MYRIAM MORÁN SACRISTÁN, Sigüeiro.
1955. SALOMÉ TERRÓN GARCÍA, Milladoiro. Propia
1956. ALICIA IGLESIAS, Ordes.
1957. ANTONIO CERVELO PÉREZ, A Coruña.
1958. GUILHERME MANUEL HERRERO PATRICIÒ, Recas.
1959. AFONSO RODRÍGUEZ CASTRO, O Rosal.
1960. REBECA OTERO VICENTE , Rianxo.
1961. MARÍA JOSE MOSQUERA GONZÁLEZ, Oleiros.
1962. MARÍA PILAR GARCÍA NEGRO, A Coruña. Galiza Cultura
1963. FINA ROCA DÍAZ, A Coruña.
1964. SARA O PAULA, Ourense.
1965. CARME TALLON ALVAREZ, Viveiro.
1966. MONTSERRAT SEVILLA GARCÍA, Vigo.
1967. MARÍA JOSÉ MOSQUERA GONZÁLEZ, Oleiros.
1968. ANA MOURE, Vigo.
1969. LUCÍA PIÑEIRO VARELA, A Coruña .
1970. PAZ FERNÁNDEZ PEREIRO, Mos.
1971. ANDRÉ CERDIDO PASTOR, Ferrol.
1972. BERNARDO MÁIZ VÁZQUEZ, O Seixo, Mugardos.
1973. MANUEL CEAN RODRIGUEZ , arteixo.
1974. TAMARA BOUSO RIVAS, A Pastoriza.
1975. UXÍA ESTÉVEZ ÁLVAREZ, A Arnoia.
1976. PASTORA PILLADO SILVOSO, Cambados.
1977. VIRGINIA UZAL , Ordes.
1978. MONTSERRAT REGO PRIETO, Santiago de Compostela.
1979. XAQUÍN NÚÑEZ SABARÍS , Compostela.
1980. DANIEL RÍO RUBAL, foz.
1981. JULIO CESAR DOMÍNGUEZ LAGO, Vigo.
1982. YOLANDA SAN ISIDRO AGRELO, Ourense.
1983. AXÓUXERE EDITORA, Rianxo.
1984. XOÁN BAUTISTA MARIÑO ABUÍN , Dodro.
1985. XOSÉ MANUEL IGLESIAS DIZ, Mos.
1986. MONTSERRAT MOREDA, Bilbao.
1987. MONICA GONZALEZ, Vigo.
1988. JOSÉ RAMÓN LEMA BENDAÑAV, Vilachá 15821.
1989. CARME FOUCES DÍAZ, Pontevedra. Concello de Pontevedra
1990. ENRIQUETA REGUEIRA CATOIRA, Culleredo.
1991. ALFONSO LÁUZARA MARTÍNEZ , Vigo.
1992. BERNARDO MÁIZ VÁZQUEZ, O Seixo, Mugardos.
1993. IGNACIO SOTO, Ourense.
1994. PEDRO FEIJOO, Vigo.
1995. PILAR BEIRO RODRIGUEZ, Carnota.
1996. SARA PAZ COMBARRO, Vilalba.
1997. ANTONIO PÉREZ CASAS, Santiago de Compostela.
1998. XOSÉ Mª LEMA SUÁREZ, Teo. –
1999. PILI GONZÁLEZ , Santiago.
2000. CONCHA RODRÍGUEZ CASTRO, A Estrada.
2001. MIRIAN PARAJES VARELA, Pol.
2002. NURIA CALVO PÉREZ, A Coruña.
2003. MERCEDES SANTIAGO SOUTULLO, Santiago de Compostela.
2004. INEI RODO MONTES, Cangas.
2005. SALOMÉ CANCELA, Pontevedra.
2006. M. DOLORES SOTO MEIJOMENCE, Santiago.
2007. ALFONSO BARATA, Compostela.
2008. MONTSERRAT YOLDI SANMARTIN, Oleiros.
2009. ANDREA RICO ADEGA, Ferrol.
2010. MARÍA ERMITAS PÉREZ REY, Nigrán.
2011. LUIS SANMARTIN CAAMAÑO , Noia .
2012. PAULA SOUTO FANDIÑO, Ordes.
2013. XOSÉ LUIS RIVAS CRUZ, Boimorto.
2014. ROSARIO VÁZQUEZ MOURIN, Sada A Coruña.
2015. CLARA RODRÍGUEZ CORDEIRO, Compostela.
2016. FRANCISCO XAVIER FONTAÍNHA DO VAL, Vigo.
2017. MARIÑA LEMA RUIBAL, Teo.
2018. CARMEN VILLAR CURES, A Coruña.
2019. TOÑA CALLÓN, Santiago .
2020. ROSARIO VÁZQUEZ, Sada.
2021. FRANCISCO DANIEL BARRERAS COLLAZO, Vigo.
2022. MOISÉS ÁLVARE, JORGE, Vedra.
2023. RAFA LOBELLE GONZÁLEZ , Chantada.
2024. MÓNICA ARIAS DÍAZ, Lugo.
2025. FELICIA ESTÉVEZ SALAZAR , Santiago de Compostela .
2026. XOSÉ MANUEL ALBÁN LAXE, Pontevedra .
2027. LAURA PAZOS PINTOR, Brión.
2028. LAURA PORTELA CARPINTERO, A Guarda.
2029. RAQUEL PAZOS GARRIDO, Vigo.
2030. DAMIAN CARRERA, vigo.
2031. SANDRA CARBALLA VÀZQUEZ, Meis.
2032. PAZ PEÑA VILLAMIDE, Santiago.
2033. XOSÉ MANUEL ALBÁN LAXE, Pontevedra . Observatorio dos Medios Galegos
2034. GERMÁN GUNDÍN GONZÁLEZ, Madrid – A Coruña.
2035. PAULINA FUNES, Santiago de Compostela.
2036. LAURA PÉREZ VAXVÁZQ, Ordes.
2037. FRANCISCO CASTRO CABALEIRO, O porriño.
2038. MÓNICA ROCA ARES, Guitiriz.
2039. PAZ RAÑA LAMA, Vigo.
2040. ENRIQUE MARTÍNEZ LAFUENTE, Ames.
2041. PEPE CARREIRA, Brión.
2042. TOMÁS AGOSTINHO ALVAREZ TORRES, Cambados.
2043. AIDA RAINDO, Ames.
2044. MARIA BERTA BLANCO SILVA, Boiro.
2045. LOLI NOGUEIRA, Santiago de Compostela.
2046. MARÍA DEL CARMEN GARCÍA FERNÁNDEZ , Ames. Asociación Cultural Follas Novas
2047. MARÍA DEL CARMEN GARCÍA FERNÁNDEZ , Brión.
2048. PILAR COMESAÑA AMADO, Brión.
2049. ADRIÁN FREIXEIRO DÍAZ, Oleiros.
2050. XOÁN LÓPEZ, Arteixo.
2051. MARTÍN PARDIÑAS FONDO, Cee.
2052. ALBERTO MUÑIZ, Ordes.
2053. NATE BORRAJO, Ourense.
2054. CRISTINA GARCÍA DOMÍNGUEZ , Vigo .
2055. MONICA BAR, Vigo.
2056. JOSÉ ANTONIO PLATAS, Cervo.
2057. FELISA SEGADE OTERO, Santiago de Compostela.
2058. MARÍA DEL CARMEN GIADÁNS DOPAZO, santiago de compostela.
2059. ROSA MOZO CUÑA, Pazos de borbén.
2060. CARMEN CONDE GAUTE , Santiago de Compostela .
2061. TERESA FERNANDEZ FERNANDEZ, Porto do Son.
2062. SANTIAGO RIVEIRO CALVIÑO, Santiago.
2063. IAGO ANDRÉS LÓPEZ VILLAR, Lalín.
2064. XULIO CARCÍA RIVAS, A Coruña.
2065. JOSE CASTILLO AMIGO, covelo.
2066. BEATRIZ BLANCO, Lado.
2067. ANDREA ARAÚJO ALONSO, A Guarda.
2068. TATIANA RODRÍGUEZ IGLESIAS, Vigo.
2069. MARÍA MONTSERRAT TORRES IGLESIAS, Santiago de Compostela.
2070. ANA GONZÁLEZ JOVE, Monfero.
2071. SILVIA ARIAS ALVAREZ, Castroverde.
2072. SILVIA ARIAS ALVAREZ, Castroverde.
2073. ANAHÍ ALMASIA, Buenos Aires.
2074. MARIA INES RUIBAL CENDÓN, O Milladoiro.
2075. DANI IRIMIA YÁÑEZ, Cospeito.
2076. XOSÉ DANIEL COSTAS CURRÁS, Moaña.
2077. MARÍA LADO LARIÑO, Vigo.
2078. MELANIA PÉREZ CRUZ, Ourense.
2079. MELANIA PÉREZ CRUZ, Ourense.
2080. PILAR PAZ RODRIGUEZ, Santiago de Compostela.
2081. UXÍA DOMINGUEZ SENLLE, Santiago de Compostela. Uxía
2082. ADOLFO MANUEL LINARES CUERPO, Vigo.
2083. MARÍA XOSÉ MÉNDEZ PIÑEIRO, Vigo.
2084. NOA RIOS BERGANTINHOS, Ponte Vedra.
2085. CARLOS LENS SAN MARTÍN, A Coruña. Consellería de Educación
2086. ROI GALEGO FERNÁNDEZ, Lalim.
2087. VICENTE VÁZQUEZ ARIAS, A Pobra do Caramiñal.
2088. JOSÉ MUÑIZ NIÓN, A Coruña.
2089. DENÍS LEMA RUIBAL, Buti (Pisa, Italia).
2090. YOLANDA SEIJAS MOJÓN, ALLARIZ.
2091. JOSÉ MANUEL MOURE ESPIÑO, Vigo.
2092. MIKEL DÍAZ OSES, Lugo.
2093. MARIÁN FERNÁNDEZ ÁLVAREZ, Vigo. O CABLE INGLÉS | Cooperativa cultural
2094. MARIA JESUS NOVAS LIÑARES, Teo.
2095. JOÃO MANUEL PERES LIJÓ, Santiago de Compostela.
2096. M CARMEN DURÁN MARTÍNEZ, Cambados. FIBGAR
2097. ERNES RODRIGUEZ PASTORIZA, Vigo.
2098. ALBA SONEIRA, Ordes.
2099. ANTONIO OROZCO GONZÁLEZ, Fene.
2100. ENCARNA LEGASPI, Oviedo.
2101. FÉLIX RODRÍGUEZ, Vigo.
2102. MARTA MÍGUEZ MÍGUEZ, Val do Dubra.
2103. RUT BALBIS CALVIÑO , Oleiros. Pisando ovos
2104. MAICA RECIOY FONTECOBA, A Coruña en.
2105. JOSÉ ANTONIO PORTOS MOURIÑO, A Coruña.
2106. ANTONIO CARBALLEIRA, Pontedeume.
2107. MAURICIO MARTÍNEZ PÉREZ, Santiago de Compostela.
2108. FRANCISCO JAVIER BLANCO CORTIZO, Pontevedra.
2109. BEGOÑA FONTENLA ALONSO, Vilagarcía.
2110. MARIA TRILLA SEGURA, Santiago .
2111. GABRIEL MUÑIZ ALONSO , Pontevedra .
2112. BEGOÑA FONTENLA ALONSO, Vilagarcía.
2113. ALEXANDRE CADARSO SUÁREZ, Bertamiráns.
2114. VERÓNICA LORENZO SAR , Muxía (A Coruña) .
2115. PILAR FERNANDEZ PÉREZ , Santiago de COMPOSTELA .
2116. PACO NOGUEIRAS, Santiago de Compostela.
2117. VIKI RIVADULLA CONDE, Muxía .
2118. IAGO MARTÍNEZ ANTA, Teo.
2119. ALEXANDRE PEREIRA HERNÁNDEZ, Teo. Berrobambán
2120. DOLORES PRIETO LUNA , Naron.
2121. IVÁN RODRÍGUEZ LOMBARDERO, Lourenzá. Sindicato Labrego Galego na Mariña
2122. DOLORES COUSO FERNÁNDEZ, seceda do courel.
2123. CRISTINA REPRESAS ROMERO, Moz.
2124. MARIA LUISA MARTORELL CALDAS, Santiago de Compostela .
2125. ANA VARELA MIÑO, Narón.
2126. TOÑO VILLAVERDE, brion.
2127. SUS RIVERA, Ferrol.
2128. VICTORIA PENIDE LOPEZ, Bergondo.
2129. MARTA OTERO GARCÍA, Lalín .
2130. MARTA OTERO GARCÍA, Lalín .
2131. RAMÓN GARCÍA-BODAÑO PEREIRA, Brión.
2132. PAULA PEREZ, Vigo.
2133. MARÍA OROZCO CORREDOIRA, Ferrol.
2134. JORGE RODRÍGUEZ ARCA, Ferrol.
2135. CARLOS QUIROGA, Compostela.
2136. MARTA PEDROSA AGRA, Ribeira.
2137. CARMEN VEGA LÓPEZ, Pontevedra .
2138. SUSANA RIVERA, Garcia.
2139. ALEX ALONSO, Vigo.
2140. XANECO TUBÍO , Outeiro de Rei .
2141. RAMÓN DOMÍNGUEZ VEIGA, Vigo.
2142. MARÍA PILAR RAMOS TAMAYO, Goián-Tomiño.
2143. AZUCENA AMOROSO, A Coruña.
2144. MARI-SOL GARCÍA IGLESIAS, Pontevedra.
2145. MANUEL GIL GIL, Cangas.
2146. FRANCISCO XAVIER REDONDO ABAL, Ames.
2147. CRISTINA LASTRA GONZÁLEZ, Corme.
2148. EVA M. GARCÍA REI, O Porriño.
2149. JOSEFA PEREIRA SIXTO, Fene.
2150. BEATRIZ LEGEREN, Vigo.
2151. LIDIA FARIÑA PIÑEIRO, Vigo.
2152. MIGUEL LOPEZ, ciprian.
2153. XURXO BÉRTOLA RODRÍGUEZ , Teo .
2154. DORES TEMBRÁS, A Coruña.
2155. M. LUZ DA IGREXA PREGO, Santiago de Compostela.
2156. VERÓNICA LEIRÓS VILA, Vigo.
2157. XOSÉ ANTÓN VILA SOBRINO, taboadela-ourense.
2158. CRISTINA GARCÍA MOROÑO, Fene.
2159. JOSE ANTONIO GARCIA BELLO, fene.
2160. TOÑO GIRÓN, Santiago.
2161. GUSTAVO LUCA, Oia-VIGO. xornalista
2162. MARIA DOLORES RODRÍGUEZ FEIJOO, Vigo.
2163. XOÁN MANOEL SANDE MUÑIZ, A Laracha.
2164. CONCEPCIÓN MOARES DOMÍNGUEZ, SAntiago de Compostela.
2165. XESÚS M. MOSQUERA CARREGAL, A Coruña.
2166. SANDRA SÁNCHEZ PALLARES , Vigo .
2167. INES ROSALES SANTIAGO, Marin – Pontevedra.
2168. TAREIXA PEREIRO GARCÍA, Fene.
2169. MARÍA DO CARME SEIXAS ARES, Lugo.
2170. LALI LOPEZ TEIJEIRO, Monforte de lemos.
2171. BEATRIZ RODRÍGUEZ BOVEDA, OURENSE.
2172. SARA PORRIT MARCHENA, Ponteareas.
2173. MARTÍN CAMIÑA SERÉN, A Coruña.
2174. DAVID LACAL GÓMEZ , Madrid.
2175. LUCHO PENABADE OUTEIRO , BRIÓN . OS QUINQUILLÁNS TEATRO
2176. ELENA MAREQUE MARTÍNEZ, Santiago.
2177. MARIA LUZ MARTINEZ RODRIGUEZ, Fene.
2178. JOSÉ RAMÓN MONTILLA CORTIZO, SANTIAGO de COMPOSTELA .
2179. GONZALO RODRÍGUEZ, Ferrol. Asociación de Amig@s do Teatro Jofre
2180. LORENA GÓMEZ MÉNDEZ, A Coruña.
2181. FRANCISCO FERNÁNDEZ SEOANE, Santiago.
2182. CARMELA SÁNCHEZ ARINES, Noia.
2183. ANA BELEN ALONSO GONZALEZ, ourense.
2184. MERCEDES FERNANDEZ VAZQUEZ, Gondomar.
2185. CARLOS LÓPEZ BERNÁRDEZ, Vigo.
2186. ROSA COSTAS ROMAN, Santiago de Compostela.
2187. FRAN A TAJES, Fonteculler.
2188. JOÁM TRILLO PÉREZ, Santiago de Compostela.
2189. ÁFRICA LÓPEZ SOUTO, A Coruña.
2190. RAFAEL PILLADO LISTA, Ferrol.
2191. XAVIER CAMPOS , A Coruña.
2192. CLAUDIA DELSO CARREIRA, A Coruña. Concelleira de Participación e Innovación Democrática da Coruña
2193. EDORTA LÓPEZ SUÁREZ , As Neves.
2194. ARTUR TRILLO SENDÓN, Trazo. TALÍA TEATRO
2195. PILAR LENZA PENELAS, Baleira.
2196. SUSANA VÁZQUEZ PEREIRA, Santiago De Compostela.
2197. ANA MARÍA GARCÍA LIÑARES, A Baña.
2198. PILI LENZA PENELAS, Baleira.
2199. PURA FERREÑO SAIA, Coirós.
2200. ISABEL MOURIÑO CHAS, Sada.
2201. ANA VELOSO RODRÍGUEZ, Fonteculler.
2202. PABLO GARCIA NOGUEIRA, Santiago De Compostela.
2203. SOFIA TARELA, Porto do Son.
2204. XABIER DE MIGUEL VILARIÑO, Vigo.
2205. CRISTINA SANTISO GALLEGO, Palas de Rei.
2206. MARÍA ALONSO ALONSO, Edimburgo.
2207. CELSO BERGANTIÑO MÉNDEZ, Ourense.
2208. BEGOÑA MÉNDEZ VÁZQUEZ, Bertamiráns.
2209. COVADONGA RODRÍGUEZ DEL CORRAL, Santiago de Compostela.
2210. VICTORINO FREIRE GARCÍA, Vigo.
2211. NIEVES RODRIGUEZ BRISABOA, A Coruña.
2212. SONSOLES MARTÍNEZ JIMÉNEZ, Pontevedra.
2213. REBECA OTERO VICENTE , Rianxo.
2214. CHUS DELGADO NUÑEZ, santiago de compostela.
2215. CRISTINA VARELA CADAHÌA, Monterroso (Lugo).
2216. LUCIA GARCÍA , Cangas .
2217. MARÍA PARDO RODRÍGUEZ, Monterroso.
2218. BEATRIZ MACHO EIRAS, A Coruña.
2219. PILAR BEIRO RODRIGUEZ, CARNOTA.
2220. JOSÉ MANUEL PAREDES, Palas de Rei. Orde das Donas e Cabaleiros do Priorato de Vilar das Donas “Os Lobos”
2221. LUCIANO CRIADO DUARTE, Gondomar.
2222. MAR PELAEZ, Porto do Son.
2223. SANTIAGO CASAL QUINTÁNS, OLEIROS.
2224. MARÍA TILVE COSTAS, Santiago de Compostela.
2225. LORENA TOIMIL MATO, Lalín.
2226. ANTONIO TABOADA VILLANUEVA, Vigo. Xunta
2227. ANA MORANDEIRA BLANCO, Palas de Rei.
2228. VICENTE CID, Vigo.
2229. CAROLINA OROZCO SARASA, Viana do Bolo.
2230. RICARDO CABRERO RUANO, Antas de Ulla.
2231. JORGE ALVAREZ DELGADO, O Barco de Valdeorras.
2232. EVA VEIGA TORRE , A Coruña.
2233. ELENA GARCÍA ROMÁN, Moaña. Cineclub Cangas
2234. COMPOSTELA ABERTA, Santiago de Compostela.
2235. ÁLEX MENE, Vigo.
2236. FRANCISCO CASTRO ALVAREDO, Compostela.
2237. FERNANDA PAZ ELÍAS, A Pobra de Trives .
2238. NIEVES NEIRA ROCA, Lugo.
2239. MERCEDES MENDIA SANMARTIN, vigo.
2240. MARTA PIÑEIRO, Allariz.
2241. ÁNGEL PEREZ, Vigo.
2242. NYDIA RANGEL, Mallorca. Asociación Nova Estación
2243. MARTA RODRÍGUEZ , Vigo.
2244. MARÍA VICTORIA LORENZO MARTÍNEZ, Ferrol.
2245. DELIO SÁNCHEZ, Boqueixón.
2246. DANIEL GARCÍA FERNÁNDEZ, Ares.
2247. ISABEL DOMÍNGUEZ FERNÁNDEZ, Vigi.
2248. DELIO SÁNCHEZ LOJO, Boqueixón.
2249. CARMEN GARCIA FERNANDEZ, Palas de Rei.
2250. CRISTINA PEREZ PARGA, MONFERO.
2251. ÁNGELES SÁNCHEZ CURROS, Cambre.
2252. PATRICIA ARIAS CHACHERO, Vilagarcia de Arousa.
2253. NOEMÍ IGLESIAS, Santiago de Compostela.
2254. PAULO SEXTO GANTES, A Coruña . Asociación veciñal Oza Gaiteira Os Castros
2255. CRIS TORRES, pontevedra.
2256. XURXO FERNÁNDEZ CARBALLIDO, Vilar de Infesta – Redondela.
2257. XOSE MARIA RODRÍGUEZ , Ferrol.
2258. MABEL SAMPEDRO PARADA, Santiago de Compostela.
2259. SILVIA PENIDE, A Coruña.
2260. DARÍO XOHÁN CABANA YANES, Romeán (Lugo).
2261. MARÍA CONCEPCIÓN NOVO CID-FUENTES, Santiago De Compostela.
2262. MARÍA PIÑEIRO PÉREZ, Noia.
2263. ERMITAS VALENCIA ROMAR, A Coruña. Livraria Suévia
2264. AMELIA OUTEIRO PORTELA, Romeán (Lugo).
2265. PATRICIA SAEZ PEREZ, Ferrol. eu mesma
2266. NIEVES OTERO RODRÍGUEZ, Huelva.
2267. INMA DOVAL PORTO, A Coruña.
2268. ÓSCAR LÓPEZ PERMUY, Narón.
2269. LOIS MARTINEZ TABOADA , Santiago .
2270. SONIA IGLESIAS CIMADEVILA , Teo .
2271. CARME FREIRE CRUCES, Rois.
2272. CLARA TORRENS, Vigo.
2273. ABE RÁBADE , Santiago de Compostela.
2274. J. DAVID CONDE LOURIDO, Santiago de Compostela.
2275. CARLOS TAIBO ARIAS, Madrid.
2276. SOFÍA IGLESIAS CIMADEVILA, Teo.
2277. FRANCISCO VILLASENIN MONTOIRO, Santiago de Compostela.
2278. MANUEL FRANCISCO VIEITES GARCÍA, Oleiros.
2279. MONTSERRAT NÓVOA GÓMEZ , Ourense.
2280. JOÁM FCO. LÓPEZ PÉREZ, Ferrol.
2281. LAUREANO VILA POMBO, Carballo .
2282. PILAR REI TEIXEIRO, Foz.
2283. LOURDES PÉREZ GONZÁLEZ, Brión.
2284. SANDRA IGLESIAS, Santiago de Compostela.
2285. MARTA VÁZQUEZ PATIÑO , A Coruña.
2286. FRANCISCO TEIXEIRO CONDE, Foz.
2287. JACOBO ALONSO CARBALLO, Vigo.
2288. JAVIER HERVA MÍGUEZ, A Coruña.
2289. ANDREA Á. PINO, Compostela .
2290. ANA MOURELLE QUINTÁNS , A Coruña .
2291. BEGOÑA CAMPAÑA, Santiago de Compostela.
2292. SABELA FIGUEIRA, A Coruña.
2293. ERNESTO ATANASIO IGLESIAS, O Carballiño.
2294. ANTON BALEATO LIZANCOS, Cambridge.
2295. LORENA PINHEIRO, Ponte Areias.
2296. ALBERTO LLANO FONTELA, Brión.
2297. ÁLEX MENE, Vigo.
2298. MARGARITA ECHAVE DURÁN, Santiago de Compostela.
2299. OLGA CONDE ABALDE, Santiago de Compostela.
2300. IVÁN PÉREZ PEREIRO, Cambre.
2301. OSCAR DURAN VARELA, Vigo.
2302. DAVID PÉREZ GONZÁLEZ, Santiago de Compostela.
2303. INÉS PORTELA BARREIRO, Teo.
2304. XOSÉ A. REGIS VARELA, Santiago de Compostels.
2305. ASOCIACIÓN DE MULLERES DE MOAÑA ASOCIACIÓN DE MULLERES DE MOAÑA, moaña. asociacion de mulleres de moaña
2306. XULIO ALVAREZ CRESPO, Carballiño.
2307. MARÍA MARTÍNEZ, Madrid.
2308. NORBERTO VARELA CALVO, A Coruña.
2309. ANA RIVEIRA ROCA, Ares.
2310. NICO CAMPOS, Santiago.
2311. CAO VILLAR, Tameiga Mos. Centro Cultural As Pedriñas
2312. MARÍA ALONSO ESPASANDÍN, A Coruña.
2313. MERCEDES LOMBA LAMAS, Ferrol.
2314. MIGUEL A. QUINTEIRO NUÑEZ, GONDOMAR.
2315. MANOLO(NOLO) SUÁREZ VARELA, Santiago de Compostela.
2316. ANA TILVE COSTAS, Pontevedra.
2317. FERRAN GRAU, Barcelona.
2318. LUÍS BLANCO RIBADULLA, Lugo.
2319. BRAIS GONZÁLEZ ARRIBAS, Ourense. IES A Cañiza. Departamento Filosofía
2320. MIGUEL PÉREZ CARAMÉS, Pontevedra.
2321. HELENA PARDO CIORRAGA, A CORUÑA.
2322. ZE MANEL LOPEZ TORRENTE, Neda.
2323. VALENTÍN GARCÍA MODRÓN, Fene. Airiños de Fene
2324. MONTSE PENA PRESAS, Santiago de Compostela.
2325. BRANCA FERNÁNDEZ RIVERO, Monforte de Lemos.
2326. CARMEN FDEZ ANLLO, Cospeito( Lugo).
2327. ROBERTO LOPEZ VEIGA, A Coruña.
2328. BRAIS LESTÓN LUCES, Sada.
2329. JOSE M PRIETO, Ferrol.
2330. XOÁN DANIEL CASTRO BERMÚDEZ, A Coruña.
2331. FERNANDO CALVO PÉREZ, Dodro.
2332. CARLOS JUANATEY SILVA, Milladoiro – Ames.
2333. FERNANDO CALVO PÉREZ, Dodro.
2334. DOLORES CASTRO GÓMEZ, Tomiño.
2335. JUAN LUIS TABOADA, Serrano.
2336. SANDRA SENRA GÓMEZ, Vigo.
2337. SARA MÍLLARA CAAMAÑO, Vigo.
2338. ANA FERNÀNDEZ, Santiago de Compostela.
2339. FRAN PIÑEIRO, Santiago.
2340. RAFAEL GARCÍA GARCÍA, Noia.
2341. BELÉN LÓPEZ VÁZQUEZ , Culleredo . belen@baiaedicions.gal
2342. LUCÍA ESTÈVEZ, Vigo.
2343. XAN BAUTISTA CAMBÓN RODRÍGUEZ, Poio.
2344. MANUEL MOLEDO MENDUIÑA , Santiago de Compostela .
2345. ISA ALBELA, Vedra. BOH
2346. EVA ALVAREZ REY, santiago de compostela.
2347. INES VAZQUEZ PATIÑO, Betanzos.
2348. XULIA GARCIA DOCOBO, Santiago e Compostela.
2349. HELENA REI CAO, A Coruña.
2350. RAQUEL MONTESO FERNÁNDEZ, Vigo. SOS Racismo Galicia
2351. MONICA FERNANDEZ LOPEZ, Xermade.
2352. MARÍA ROSENDO PRIEGO, Compostela.
2353. ALBERTO SOTELO SANTOS, VILASSAR DE MAR.
2354. MAR CALDAS, Vigo.
2355. MARÍA ÁLVAREZ SANMARTÍN , Santa Cruz.
2356. ANAMARIA FERNANDEZ FERNANDEZ, Vigo.
2357. FERNANDO LOUREIRO COBALLES , O Rosal.
2358. ESTRELA FERRENHO, Vigo.
2359. CRISTINA GARCIA, Ponteceso.
2360. IGNACIO LOPEZ BLANCO, A coruña.
2361. INES SILVALDE, Teo.
2362. SOFIA ARANGUENA, A Coruña.
2363. MANUEL ROXO, Compostela.
2364. GUILLERMO GONZÁLEZ ARRIBAS, Ourense.
2365. CARMEN GARCIA-RODEJA, a coruña.
2366. MARIA DO CARME PICALLO FERREIRO, Cuntis, Pontevedra.
2367. SERXIO CRESPO GÓMEZ, Salzeda de Caselas.
2368. ÁLVARO LAGO, Ourense. Eu propio
2369. NURIA CERDEIRA, Santiago.
2370. ANTÍA PÉREZ LORENZO, Vigo.
2371. MARÍA PÉREZ MIÑONES, A Coruña.
2372. EVA CASTRO OROSA, Salzeda de Caselas.
2373. MANUEL CASTRO SANMARTIN, Santiago de Compostela.
2374. CARLOS AYMERICH CANO, Oleiros.
2375. FERNANDO LÓPEZ CAMPO, Sarria.
2376. ÁNXELA LOUREIRO FERNÁNDEZ, Ferrol.
2377. BELÉN BERMEJO, Santiago de Compostela.
2378. LUIS CACHAFEIRO CHAMOSA, Santiago de Compostela.
2379. RAMON EUGENIO NODAR FREIRIA, Vigo.
2380. BRAIS ROMERO SUÁREZ, Sada. Revista de crítica cinematográfica A Cuarta Parede
2381. LUPE BAO REIXA, Lugo.
2382. ALFONSO ESPIÑO LOURO, Santiago de Compostela . Músico independente
2383. MERCEDE PEON MOSTEIRO, Oza dos rios.
2384. MANUEL FERREIRO, Mera – Oleiros.
2385. OLALLA LESTÓN CERNADAS , A Pobra do Caramiñal . Educación
2386. ALBERTE ANSEDE ESTRAVIZ, A Coruña.
2387. XOAN CARLOS MOIMENTA PONTE, A Estrada.
2388. CHUS COLMENERO TORRES, Tapia de casariego. Prifesoradi
2389. MARÍA CALVO GORGAL, A Coruña.
2390. PILAR LENZA PENELAS, Baleira.
2391. PILAR FANDIÑO BARROS, Tui.
2392. GUADALUPE NÓVOA , Lalín.
2393. MARTA GÓMEZ GONZÁLEZ, Santiago.
2394. XABIER P. IGREXAS, Vigo.
2395. PABLO GONZÁLEZ GAMALLO, Orreos .
2396. SANDRA LESTA CHAPELA, Santiago.
2397. MARÍA DOLORES PONTE MIRAMONTES, A Coruña.
2398. Mª CONSUELO CARBALLAL BALSA, Ferrol.
2399. GUADALUPE NÓVOA CARBALLUDE, Lalín.
2400. XOSÉ RAMÓN FERNÁNDEZ VÁZQUEZ, Compostela.
2401. NICOLÁS LÓPEZ CIPRIÁN, A Coruña.
2402. RUBÉN DOMÍNGUEZ PÉREZ, Compostela.
2403. ORIANA MÉNDEZ FUENTES, Vigo.
2404. RUBÉM IGLESIAS NOVO, A Cruña. http://www.empuje.net
2405. IOLANDA ZÚÑIGA, Vigo.
2406. CANDELA LLORET SÁNCHEZ, Culleredo.
2407. XOSÉ MARÍA GARCÍA PALMEIRO, Vigo.
2408. NACHO IGMIG, vigo.
2409. ÓSCAR LLORET SÁNCHEZ, A Coruña.
2410. XUSTO CANO ARARUJO, ames.
2411. JOSE M. OTERO, Vigo.
2412. ALBERTO RAPOSO RODRÍGUEZ, Arzúa.
2413. FERNANDO CRESPO PÉREZ, Nigrán.
2414. FCO JAVIER LOPEZ SANTOS, O Ferrol.
2415. NEREA FERNÁNDEZ GARCÍA , Coruña .
2416. MARTA PAZO MASIDE, Santiago de Compostela.
2417. CARMEN IGLESIAS VILLAMOR, A Coruña.
2418. RICARDO VIEITES LOPEZ, Santiago.
2419. ALBA LOSADA, Xinzo de Limia.
2420. ALBERTO MOROÑO, Compostela.
2421. BRANCA VILLARES NAVEIRA, Baralla (LUGO).
2422. LUIS RICO CASTRO, Ferrol.
2423. INMACULADA VARELA LÓPEZ, Santiago de Compostela.
2424. IRIA PRESA, Ibiza. BöömDïäs: Epifanías Libertarias
2425. BENIGNO VÁZQUEZ AÑÓN, CULLEREDO.
2426. JUAN CEBREIRO FERNÁNDEZ, A Coruña.
2427. VIOLETA SANTÁS CORRAL, Ourense.
2428. ALFREDO GOLPE LOPEZ, Naron.
2429. JOSÉ CARMELO CACABELOS ROMERO , milladoiro .
2430. ALFREDO ADOPICO VILABIY, ferrol.
2431. XURXO GOMES, Galiza.
2432. ANGELES CASTRO CAMPOS, Sabaris (bayona) Pontevedra.
2433. LAURA VÁZQUEZ TORRES, Cuntis.
2434. FILIPE ESMORÍS ROSENDE, MUROS.
2435. CRISTINA GONZALEZ ALONSO, Salvaterra de miño.
2436. ANTÓN CORTIZAS AMADO, Ferrol.
2437. ANA GONZALEZ NEIRA, Coruña.
2438. CARLOS PEREZ SOUTO, A Coruña.
2439. NOA CARRERA, Verin.
2440. JOSE LUÍS BOUZA BARROS, Ferrol.
2441. CONSUELO MARTÍNEZ ROMERO , Vigo.
2442. MIGUEL NEIRA ROMERO, Valdovinho.
2443. MARÍA CAAMAÑO ROJO, Carballo.
2444. PAULA VÁZQUEZ VERAO, Sober. Deputada de En Marea por Lugo
2445. ANDRÉS CASTRO GARCÍA, Pontevedra.
2446. BERTA DÁVILA, Santiago de Compostela.
2447. ERNESTO CHAO PINO, Ponte ulla . VEDRA .
2448. JOSE BENITO NOYA, Vigo.
2449. XOSÉ MANUEL PÉREZ LODEIRO , Culleredo.
2450. YOLANDA GIL VILLAVERDE, Oleiros.
2451. BRAIS RODRÍGUEZ ÁLVAREZ, A Coruña.
2452. JOSÉ MANUEL RODRÍGUEZ CARNOTA, Cabanas.
2453. ANTON BARBEITO, Guitiriz.
2454. CAROLINA BEIRAS, Santiago.
2455. VICTORIA VAZ FERNÁNDEZ, Vigo.
2456. M. CARMEN LÓPEZ VÁZQUEZ, Cambre.
2457. XOSE RAMON BRANCO SUEIRO, moraña.
2458. CÉSAR GOLDI , Teo.
2459. SILVESTRE GÓMEZ XURXO, Bertamiráns.
2460. CARLOS FRANCISCO VELASCO SOUTO, Oleiros.
2461. EVA MOURIÑO LOPEZ, Pontevedra.
2462. CARMEN RODRÍGUEZ CUNHA, Redondela .
2463. ALBERTO CASAL , Brión A Coruña.
2464. MIGUEL BARREDA LOPEZ, a coruña.
2465. KATHLEEN MARCH, Brunswick, Maine, EE.UU.. Profesora Emérita, Universidade de Maine
2466. MARIÁN BAÑOBRE GONZÁLEZ, Caldas de Reis. Ibuprofeno Teatro
2467. MACHI SALGADO, cangas.
2468. ZORAN DJUKANOVIC, Sabariz 52-Rairiz de Veiga-Ourense.
2469. OLALLA LAMELA RODRÍGUEZ, Vigo.
2470. ANTONIO ANCS PIÑEIRO, Ares.
2471. MÓNICA MONTERO PARCERO, Porto do Son .
2472. FRANCISCO MANUEL ILLANES RAMOS, Dexo.
2473. RITA ABRALDES IGLESIAS, O Carballiño.
2474. RITA ABRALDES IGLESIAS, O Carballiño.
2475. CLEMETINA FORMARIZ LÓPEZ, Zamora.
2476. NICO MARTÍNEZ MILLÁN, Cangas do Morrazo. Omen Cinema
2477. ANDREA JAMARDO SEIJO, Pontecesures. Urco Editora
2478. MARÍA MAYÁN GONZÁLEZ, Porto do Son.
2479. CARLA REFOXO, santiago.
2480. PATRICIA ABAL PINO , Vigo.
2481. MANUEL PAZOS GÓMEZ, ORDES. A.C. OBRADOIRO DA HISTÓRIA
2482. HÉCTOR GONZÁLEZ BOUZADA, Vigo.
2483. SEVE ÁLVAREZ, Arteixo.
2484. NOEMI DÍAZ OROL, Güttingen, Alemania.
2485. ALFONSO DIZ DIEGUEZ, Ourense.
2486. ADRIAN ALCALDE GONZALEZ, Vilagarcia de Arousa.
2487. MIGUEL AGRELO, Vedra.
2488. TANIA CASTRO ARES, A Coruña.
2489. CHUS TORRES ÁLVAREZ, Ourense.
2490. SUSO DÍAZ, Mérida (Badaxoz).
2491. CARME SILVA DOMÍNGUEZ, Lugo.
2492. PILAR GONZÁLEZ RODRÍGUEZ, Imo.
2493. PEPA DÍAZ RODRÍGUEZ, A Coruña.
2494. REME BAÑOBRE GONZÁLEZ, Narón.
2495. MARIA BARCALA PEREZ, o carballiño.
2496. ANXO REGUEIRO LÓPEZ, Santiago de Compostela.
2497. XOSÉ MANUEL MÉNDEZ BIEITES, Compostela.
2498. BEATRIZ GARCÍA TRIGO, A Coruña.
2499. ANA ESCOURIDO, Barcelona.
2500. M XESÚS LÓPEZ ESCUDEIRO, Pontevedra.
2501. ISABEL GARCÍA, Santiago de Compostela.
2502. FRAN HERBELLO HERMELO, Aldán.
2503. 53192936P BALLESTEROS, Barcelona.
2504. MARIA SILVA, Coruña.
2505. MARÍA BLANCO, Lobdres.
2506. XULIO ALVAREZ GARCÍA, Coristanco.
2507. MELY BLANCO LOMBARDERO, ribadeo.
2508. CAMIÑO NOIA CAMPOS , Nigrán . Universidade de Vigo
2509. CELIA MARÍA GONZÁLEZ PICO, Narón.
2510. BEATRIZ FERNÁNDEZ HERRERO, Lugo.
2511. MARÍA BARCALA PORTO, Culleredo. Teatro do Atlántico
2512. LAURA MÍGUEZ, Ourense.
2513. PALOMA LUGILDE RODRIGUEZ, Lugo. Palimoco
2514. FER GONZÁLEZ, Ourense.
2515. DELMI ALVAREZ, Bruxelas. Fotoxornalista
2516. PAULO OUTEIRO, Santiago de Compostela.
2517. MARIA JESUS NOVAS ÑIÑARES, Teo.
2518. CONCHA BAO GOMEZ, Lugo.
2519. CECILIA MARTÍNEZ SÁNCHEZ, Cangas del Morrazo. Xornalista
2520. TOMÁS LEGIDO SÁNCHEZ, A Coruña. Sala Mardi Gras
2521. ANGELES FARALDO VALLES, Ourense.
2522. MARÍA DEL MAR ABELLEIRA GÓMEZ, Pontevedra.
2523. VERÓNICA LÓPEZ FERREIRA, Valdoviño.
2524. XOSE MARIA PIN MILLARES, Vigo.
2525. HÉITOR PICALLO FUENTES, CUNTIS.
2526. ANTÓN COSTA RICO, VIGO.
2527. FERNANDO CASAL NEIRA, Melide. Pub Gatos
2528. FRANCISCO GONZÁLEZ OLVEIRA, Porto do Son.
2529. XULIO ANXO MARTINEZ COSTAS, VIGO.
2530. HIXINIO CASTILLO GÓMEZ, Ourense.
2531. Mª SOCORRO CEA, MELIDE.
2532. DOLORES SOTELO, Ourense.
2533. MARÍA DÍAZ, A Coruña.
2534. IGNACIO APARICIO MONTERO, Culleredo.
2535. RITA CALO ABELLEIRA, Outes.
2536. XABIER CASTRO OTERO, Bueu.
2537. AMELIA ÓNEGA, Santiago de Compostela.
2538. XOSÉ MANUEL RODRÍGUEZ ALONSO, Ourense.
2539. MARÍA BLANCO , Lalín .
2540. JOSÉ LUIS CARREIRA BRUZOS, Melide.
2541. CRISTINA PAVON, vigo.
2542. KARINA MOURIÑO, covelo.
2543. ANDREA VERDÚ MORANT, Santiago de Compostela.
2544. ANA GONZALEZ NEIRA, Coruña.
2545. YOLANDA VILLA GONZALEZ, A Coruña.
2546. NOELIA CENDÁN TEIJEIRO, Santiago de Compostela.
2547. XOSÉ MANUEL BLANCO VÁZQUEZ, Palas de Rei.
2548. RAMON PINHEIRO ALMUINHA, Santiago de Compostela. aCentral Folque
2549. VIRXILIO DA SILVA FERNÁNDEZ AGUÍN, Sanxenxo.
2550. ELSA QUINTAS ALBORÉS, Vigo.
2551. PAULA PÉREZ RODRÍGUEZ , O Carballiño.
2552. MARIÑA LOPEZ VARELA, Santiago de compostela.
2553. MANUEL BARREIRO DÍAZ , Lugo.
2554. MÓNICA RÚA FERREÑO, Ourense.
2555. PEPA BAAMONDE GARCÍA, Santiago de Compostela.
2556. LAURA FLORES FUCIÑOS, A Coruña.
2557. AIDA VASQUES VARELA, Culheredo.
2558. CATUXA LEIRA, Ferrol.
2559. AURORA ABELAIRAS, santiago.
2560. DORES VALCÁRCEL GUITIÁN, A Coruña.
2561. JOSÉ ANTONIO RAMOS DOMINGUEZ, Quiroga.
2562. PILAR DOLORES FERNÁNDEZ LOREDO, Lugo.
2563. CELESTINO PARDELLAS VELAY, Culleredo.
2564. HÉCTOR AGULLA TORRES, Vigo.
2565. NEREA ANGUEIRA SEOANE, Ames.
2566. ENRIQUE MARTÍNEZ BOGO, LYNBROOK, NEW YORK.
2567. XOSÉ MANUEL ÁLVAREZ COSTA, Moaña.
2568. SANTIAGO MONTES CANEDO, SANTIAGO DE COMPOSTELA.
2569. VERÓNICA GÓMEZ UZAL, Culleredo.
2570. SONIA PENA PINTOR, Santiago de Compostela.
2571. CECILIA BELLO RODRIGUEZ, Ourense.
2572. PEPA BEIRAS TORRADO, El Rompido.
2573. ROSA PÉREZ GUZMÁN, A CORUÑA.
2574. MARI OTRO PADERNE, Palma.
2575. ELVIRA LORENZO MOSQUEIRA, A Coruña.
2576. RUTH SALAS CAMACHO, Santiago de Compostela.
2577. MARÍA XOSEFA ORTIZ DE GALISTEO PÉREZ, A Fonsagrada.
2578. CONCEPCIÓN CASTRO PEDREIRA, Melide.
2579. MARÍA PILAR SANMARTÍN ALONSO, Fene.
2580. CARLOS LORENZO PÉREZ, Santiago. Asociación Galega de Profesionais da Xestión Cultural
2581. XOAN XOSE SANTOS COSTA, Vigo.
2582. JOSÉ PORTELA, Taboada.
2583. MARÍA DEL CARMEN SANTOS PIÑEIRO, Marín.
2584. DORES CALO, O Milladoiro.
2585. REBECA MONTOIRO RODRIGUEZ, Santiago de Compostela.
2586. JUAN JOSE RODRÍGUEZ CRESPO, Culleredo-a Coruña.
2587. YOLANDA TERRÓN DEL VALLE, Santiago de Compostela.
2588. SANTIAGO MÍGUEZ AMIL, Ribadavia.
2589. MARÍA CRISTINA OSINDE ARIJÓN, Carballo.
2590. XOSE TORRENTE LÓPEZ , Ares (A Coruña).
2591. ANA MARÍA ÁLVAREZ CHAMOSA, A Guarda.
2592. IRIS GEY LÓPEZ, A Coruña.
2593. ANA GÓMEZ RODRÍGUEZ, Taboada.
2594. XIANA CRIADO ARROYO, Vigo.
2595. MARIA DO CARME ARROYO ESTEVEZ, Vigo.
2596. XABIER CARREIRA SEBIO, Ribadavia (Ourense).
2597. MARCOS VILLAMOR ALVAREZ, Melide.
2598. FERNANDO GONZÁLEZ VÁZQUEZ, ALDÁN.
2599. ANXO ROSENDE FERNÁNDEZ , Vigo.
2600. MARICA CAMPO, Lugo.
2601. ALBERTE ALONSO GARCÍA, Ponteareas.
2602. LUIS FERNÁNDEZ VARELA, Allariz.
2603. MÓNICA BUGARÍN RAMILO, O Porriño.
2604. PABLO FERNÁNDEZ ANS, A Coruña.
2605. PABLO FERNÁNDEZ ANS, A Coruña.
2606. PAULA FERNÁNDEZ BAÑUELOS, Vigo.
2607. MANUEL CAAMAÑO COSTA, A Coruña..
2608. CIBRÁN SIERRA VÁZQUEZ, Ourense – Madrid. Cuarteto Quiroga
2609. JAVIER LOJO, Vigo. Cía. Feira do Leste
2610. LUCÍA VIZOSO AMADO , Ferrol.
2611. IOLANDA SÁNCHEZ MÉNDEZ , A Coruña .
2612. LAURA RODRÍGUEZ, A Coruña.
2613. XOSÉ MANUEL PÉREZ, Vigo.
2614. ELVIRA MÉNDEZ TORRADO, Santiago de Compostela.
2615. ANA BELÉN FERNÁNDEZ RODRIGUEZ, Ourense.
2616. SOL FORJÁN, A Coruña.
2617. MARIA RODRIGUEZ, A Coruña.
2618. ELIXIO VIEITES CASTRO, Bartamiráns.
2619. MARÍA XOSÉ MUÑIZ PÉREZ, Pobra do Caramiñal.
2620. JOSITO PORTO, Ames. Teatro de Adro/Factoría de Subsistencia
2621. SUSANA TRIGO ARCOS, Pontevedra.
2622. ANXOS SUMAI , Compostela.
2623. ANTÍA VERES GESTO, Vilalba.
2624. M. JOSE BRIÓN SOBRIDO, Ferrol.
2625. NURIA CASTRO MOREIRA, Santiago de Compostela.
2626. MACA REIMUNDEZ EIRIS, Santiago.
2627. HÉCTOR CASTRO REY, Pontevedra.
2628. IRIA PINHEIRO, Moaña.
2629. ALBA RODRÍGUEZ PIÑEIRO, Ares.
2630. LOIS MÉNDEZ FERNÁNDEZ , Ourense .
2631. XOSÉ BUXÁN BRAN, Vigo.
2632. JAVIER MARTÍN, A Coruña .
2633. CELIA LAMELA COUTO, Lalín.
2634. MANUELA RODRÍGUEZ LORENZO, Pontevedra.
2635. ALBA CONS VARELA, A Coruña.
2636. MÓNICA GARCÍA PÉREZ, Santiago de Compostela.
2637. MONTSERRAT FUENTES NORA, Lalín.
2638. GLORIA PICOS SEDES, Oleiros.
2639. XABIER MAAÑON, Vigo.
2640. MARTIÑO PÉREZ, Madrid.
2641. XERMAN LUSTRES MOARES, Ferrol.
2642. MANUELA IGLESIAS CID, Ourense.
2643. ANA BALADO GONZALEZ, la coruña.
2644. MARTA LADO INSUA, Fisterra.
2645. MARIA JESUS RODRIGUEZ FERNANDEZ, A CORUÑA.
2646. ÁNGEL CERVIÑO, Vigo.
2647. GLORIA PAZ LAMIGUEIRO, Vilagarcía de Arousa.
2648. EVA MEJUTO, Pontevedra. Autora
2649. RAQUEL MARTÍNEZ CASAL, Teo.
2650. BIEITO CONDE SALGADO, Ribadavia.
2651. RAQUEL TORREIRO GONZALEZ, Arzua.
2652. ALMUDENA FERNÀNDEZ FARIÑA, Vigo. Artista
2653. ANXELA MARIÑO LOPEZ, Vigo.
2654. CARMEN FDEZ, Chantada.
2655. MANOEL VELLO SALVADO, Xanceda – Mesia.
2656. GILBERTO GIL, Madrid.
2657. BETTY RODRÍGUEZ, Santiago de compostela.
2658. MERCEDES SAAVEDRA DIAZ, Ferrol.
2659. MERCEDES SAAVEDRA DIAZ, Ferrol.
2660. XOSÉ SÁNCHEZ MOREIRAS , Ribadavia .
2661. BETTY RODRÍGUEZ, Santiago de compostela.
2662. MARIA SANCHEZ MARTÍN, Vilagarcia de Arousa.
2663. ANTONIO PORTO SÁNCHEZ, Oleiros.
2664. MARÍA AMELIA ÁLVAREZ ALLER, A Coruña.
2665. ÁNXELA PAZ RODRÍGUEZ, Ferrol.
2666. RODRIGO OSORIO GUERRERO, A Coruña.
2667. ANXO MIJÁN MAROÑO, Porto de Santa Cruz (Oleiros) .
2668. SANDRA GARRIDO FERNÁNDEZ, Compostela. Grupo de Intervención Xurídica A Sensu Contrario
2669. BORXA COLMENERO, Santiago de Compostela.
2670. ISABEL ABEL DIÉGUEZ, Ames.
2671. VICENTE GARCIA CASTRO, Muras.
2672. MIGUEL RODRÍGUEZ CARNOTA, Paderne.
2673. M.TERESA FERREIRO PELETEIRO, Santiago.
2674. ANGELES ÁLVAREZ ARIAS, Ferrol.
2675. BEATRIZ LOPEZ REY, A coruña.
2676. MARIA LUÍSA FERREIRO GALÁN, Lugo.
2677. MARIA JOSE MEILAN GARCIA, Lugo.
2678. CESAR LUIS GÓMEZ CAMPO, Pontevedra.
2679. NACHO FUNGUEIRIÑO REY, Compostela. Culturactiva
2680. JOSE MIÑONES CAAMAÑO, A Coruña.
2681. NACHO FUNGUEIRIÑO REY, Compostela. Festiclown
2682. ÁNGELA RÍOS FERNANDEZ, Noia.
2683. SABELA DACAL USERO , Roxos.
2684. ROBERTO PREGO FONTAN, Portas.
2685. XOSE ALLEGUE, Composgela.
2686. CRISTINA DOMÍNGUEZ DAPENA, Santiago de coComposte.
2687. ANXOS GALOCHA SEIVANE, Bretoña.
2688. XOSÉ M. FELPETO ENRÍQUEZ, Vilalba.
2689. LAURA INCIO PIÑEIRO, Pontedeume.
2690. PILAR SAMPIL SÁNCHEZ , Nespereira .
2691. X. LOIS LÓPEZ ZUBIELA, Elx (Alacant).
2692. MARISOL BLANCO SUÁREZ, Ordes.
2693. AFONSO SALVADOR RODRÍGUEZ GONZÁLEZ, Coruxo, Vigo.
2694. MARIA MERCEDES SOTO LAMAS, As Pontes.
2695. CRISTINA FELPETO, Santiago de Compostela.
2696. NURIA FELPETO GONZÁLEZ, Begonte Lugo.
2697. HELENA TORRES BLANCO, Pontevedra.
2698. CARMEN CABANEIRO, Castro de Rei.
2699. ANA RUTH REGUEIRA GARCÍA, Pontevedra. Aula Castelao de Filosofía
2700. NURIA FELPETO GONZÁLEZ, Begonte Lugo.
2701. SÉCHU SENDE, Compostela.
2702. TANIA GÓMEZ, Santiago de Compostela.
2703. XOSÉ-BIEITO COELLO COELLO, As Pontes. Comunidades de M. E. M. C. Parada de Sil
2704. RAMÓN REGUEIRA VARELA , Poio.
2705. ANA CABARCOS QUINTELA, Vilalba.
2706. Mª FELICIDAD CARMEN GARCÍA MARIÑO, Poio.
2707. RENATA OTERO RAMALLAL, Santiago de Compostela.
2708. CARLOS RODRÍGUEZ, Oroso.
2709. PATRICIA RODRÍGUEZ , A Coruña.
2710. PIEDAD CABO, Santiago De Compostela.
2711. CAROLINA CARREIRA PACORET, Carballo .
2712. DANIEL FERNÁNDEZ LÓPEZ, Lugo.
2713. SERGIO ZEARRETA LÓPEZ, Santiago de Compostela.
2714. INES MANTEIGA VAZQUEZ, A Coruña.
2715. ÓSCAR RODRÍGUEZ SOUTO, Vigo.
2716. SALOMÉ ÁLVAREZ BLANCO , Pontevedra .
2717. OSCAR CORDERO SANTAMARÍA , Vigo .
2718. XOSE FERREIRO FERNÁNDEZ , Outeiro de Rei .
2719. ANTÍA ÁLVAREZ SALGUEIRO, Monforte de Lemos.
2720. MIGUEL MAESTRO SAAVEDRA, A Coruña.
2721. ANTONIO LUIS ROCA CENDÁN, Vilalba- Lugo.
2722. GABRIEL LEIS, Santiago de Compostela.
2723. MARÍA CARMEN SOLÁNS GUTIÉRREZ , Ourense .
2724. GUILLERMO MORADO ACUÑA, Vigo.
2725. LUIS MARIA LLORENTE DE MATA, Ourense.
2726. CRISTINA ALVAREZ RODRIGUEZ, Carballeda de Avia.Ourense.
2727. MARÍA BARRO GUNTÍN, Lugo.
2728. MARISA VIDAL, Santiago.
2729. CARLOS CURRÁS, Vilalba.
2730. JUAN IGNACIO FONSECA MORETÓN, 32003 OURENSE.
2731. MARÍA RAMOS LAMELA , Melide .
2732. MARÍA JOSÉ GIMÉNEZ GARCÍA, Vigo.
2733. MÓNICA RODRÍGUEZ, Santiago.
2734. NEVES RODRÍGUEZ VÁZQUEZ, Lugo.
2735. MAR ESPASANDÍN GARCÍA, A Coruña.
2736. CLARA PINO, Vilagarcía.
2737. LORENZO R. DACOSTA, Gondomar.
2738. HELGA MÉNDEZ GARCÍA, Ferrol.
2739. MARIA XOSE RIAL CONDE, Vigo.
2740. MARÍA COMESAÑA BESTEIROS, Morgade.
2741. RUTH SALAS CAMACHO, Santiago de Compostela.
2742. EDUARDO PENABAD RAMOS, Sonning Common, Reino Unido.
2743. JOSÉ A. VIÑA ARIAS, Tomiño.
2744. BEA ESTEVEZ, Santiago.
2745. ANGELES PENAS, Lugo.
2746. ARACELI GALLEGO, Ourense.
2747. ANXELA CARRIL, Moaña.
2748. XELA TENREIRO ALONSO, Ferrol.
2749. CONCHA CID-FUENTES, Santiago De Compostela.
2750. JOSÈ MANUEL BLANCO PRADO, Lugo.
2751. CANDELA PÉREZ TEJELO, A Coruña.
2752. CONCEPCIÓN SEIJAS CELA, Lugo.
2753. MARILÓ CASCALLAR RAMOS , Vilagarcia de Arousa.
2754. MILA VILLAVERDE PULLEIRO, Ordes.
2755. MARIA JESUS SUBIELA, Taboada.
2756. ISIDRO ANTONIO GRELA MOSQUERA, Cambre.
2757. MARÍA JESÚS FARIÑA BUSTO, Vigo.
2758. MARISA VÁZQUEZ, Pontevedra.
2759. BELEN RAMOS, Lugo.
2760. ALEXANDRA VÁZQUEZ GOMES, Vigo.
2761. OLGA MONTERO PÉREZ , Ourense.
2762. ENCARNA ALVAREZ, Santiago De COMPOSTELA.
2763. LUCÍA DOMÍNGUEZ, Pontevedra.
2764. SUSANA FERNANDEZ DÍAZ, Madrid.
2765. IRIA ALDOMAR DOSOUTO, Ourense.
2766. MARIA TERESA CASTRO IGLESIAS, Lugo.
2767. AMPARO VITES MIRANDO , Santiago .
2768. PABLO MANUEL VIÑO PRIETO, LUGO.
2769. NATALIA VÁZQUEZ LÓPEZ, Santiago de Compostela.
2770. RAMÓN ROMANÍ PRIEGUE, Pontevedra.
2771. PEPA YÁÑEZ ANLLO, Lugo.
2772. CARMEN QUINTELA GONZÁLEZ, Vigo.
2773. YOLANDA MOSQUERA COSTOYA, Mesía.
2774. ESTEBAN PEREIRA GUERRA, Ourense.
2775. SERXIO CARREIRA TRIGO, Santiago de Compostela.
2776. LORETO PRIMO, Mugardos.
2777. ANTÓN ROMANÍ VÁZQUEZ, Pontevedra.
2778. CHUS ABRALDES, santiago.
2779. LORETO PRIMO, Mugardos.
2780. CIPRIANO JIMÉNEZ CASAS, Vigo.
2781. RAÚL PESQUEIRA FARIÑA, Marín.
2782. ADRIÁN ROMANÍ VÁZQUEZ, Carnota.
2783. PABLO MARINO FERNÁNDEZ ABRALDES , O Carballiño .
2784. MANUEL RODRÍGUEZ COBAS, Noia.
2785. CELIA QUINTELA GONZÁLEZ, Vigo.
2786. MARÍA ISABEL LODEIRO DÍAZ, Basauri.
2787. BELÉN FERREIRO PÉREZ, Vigo.
2788. CARLOS MENDAÑA BLANCO, Santiago.
2789. SABELA VARELA, Ourense.
2790. XOSÉ LÓPEZ, Santiago.
2791. MARIA SABUCEDO SANTOS, Santiago .
2792. BREOGÁN MARTÍNEZ , Ourense.
2793. ROGELIO BARBOSA CORREA, Allariz.
2794. BEATRIZ SUÁREZ BRIONES, Vigo.
2795. FRUTOS FERNÁNDEZ , O Carballiño .
2796. ROSA PEREZ, ames.
2797. GLORIA IGLESIAS, A Coruña.
2798. DOLORES CARBALLO PEREZ, Santiago.
2799. GLORIA IGLESIAS, A Coruña.
2800. MIGUEL ANXO RODRÍGUEZ GONZÁLEZ, Santiago de Compostela.
2801. MARIA MILLÁN GONZÁLEZ, Cangas do Morrazo.
2802. PILAR BUELA, Teo.
2803. ANA ISABEL SANTORUM AGRA, Vilagarcía de Arousa.
2804. ELENA FERNÁNDEZ MONTES, Chantada.
2805. ANXO GONZALEZ VILARIÑO, Ferrol.
2806. JOSÉ ANTONIO FERNÁNDEZ MOURE, Carvalhinho.
2807. ELENA ÁLVAREZ PÉREZ , Culleredo.
2808. CRICRIST GONZÁLEZ PEREZ , Pontevedra.
2809. JAVIER GALIÑANES OUBIÑA, Cambados.
2810. FRANCISCO DÍAZ GÓMEZ, Vigo.
2811. ALMUDENA FERNÀNDEZ FARIÑA, Vigo. Artista
2812. IGNACIO CASTRO GOAS, Lourenzá.
2813. INACIO XESÚS LÓPEZ DA OSA XXIMÉNE, A Coruña.
2814. ALBA SILVA RODRÍGUEZ, A Pastoriza.
2815. MARTA CARBALLO FIDALGO, SANTIAGO DE COMPOSTELA.
2816. FRANCISCO XABIER PEÑA DIAZ, A Coruña.
2817. ALICIA LÓPEZ LIRES , RIBEIRA.
2818. BEATRIZ NÚÑEZ MARTÍNEZ , Gondomar .
2819. ANA GÓMEZ, Cangas.
2820. SERGIO VÁZQUEZ CRESPO, Betanzos.
2821. MARIA TERESA FERNANDEZ NOVOA, Señorin-o carballiño.
2822. VICTORIA PÉREZ VARELA, A Coruña.
2823. MARLEN PÉREZ DECABO, Carballiño.
2824. DAVID BOBILLO AÑEL, Ourense .
2825. HELENA SOTO ALVARIÑO, Santiago.
2826. ISAAC GOMEZ OTERO, A Coruña.
2827. NANCY DOMÍNGUEZ CONDE, Ames.
2828. ELENA PERNAS LÁZARO, A CORUÑA.
2829. JUAN MANUEL GONZALEZ ORDOÑEZ, 15110 Ponteceso.
2830. POMBA LONGUEIRA LIS, A lama.
2831. LOIS ANXO FERREIRO BESTILLEIRO, Carral. ASOCIACIÓN CULTURAL CULTURA ABERTA
2832. IAGO REIGOSA ELVIRA, Vigo.
2833. ANA BOADO GONZÁLEZ, Vigo.
2834. SUSANA RIGUEIRA REY, taboada.
2835. ROI CAGIAO, Burela.
2836. BEA FARIÑAS, Ourense.
2837. MONTSERRAT HERMIDA FERNANDEZ, Taboada.
2838. MONTSE HERMIDA FERNANDEZ, Taboada.
2839. BEATRIZ NÚÑEZ, Gondomar . Espazo Lectura
2840. IRENE LOZANO REGUEIRO, A Coruña.
2841. NURIA RODRÍGUEZ GÓMEZ, Coruña.
2842. CONCEPCION DIAZ, Ourense. A min mesma
2843. CELESTINO PÉREZ RECAREY, A Coruña.
2844. XOÁN GUITIÁN, Santiago.
2845. ANA ABAL, Redondela.
2846. JUAN ANTONIO CALIZO FRAGA, Ames.
2847. GASPAR DOMÍNGUEZ, Compostela.
2848. GERMAN DIAZ LÓPEZ , Lugo.
2849. FRANCISCO LÓPEZ LÓPEZ, Sarria.
2850. SONIA COUSO, Paderne de Allariz .
2851. ROSA ALONSO MÍGUEZ, Vigo.
2852. ARACELI PIN, Lugo.
2853. CRISTINA GARCÍA CAMESELLE , Cigo.
2854. ÓSCAR MARTÍNEZ IGLESIAS, Redondela.
2855. XOAQUIN SEOANE FIGUEROA, Vigo. Transilvanians
2856. BEA A DE ESTRELLA , A Coruña. Cantautora
2857. SARA FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ , Leioa .
2858. M. DE LOS ÀNGELES BELOSO DOPAZO, Pontevedra.
2859. TAMARA MARTÍNEZ, Villar.
2860. FERRAN GRAU, Barcelona.
2861. TAMARA MARTÍNEZ, Villar.
2862. GUADALUPE CRIBEIRO GALEGO, Santiago de Compostela.
2863. INES LÓPEZ FERNÁNDEZ , Santiago.
2864. ANA RUIZ BLANCH, Santiago de Compostela.
2865. JUAN JOSÉ SÁNCHEZ PENAS, A Coruña.
2866. CONCHA FERNANDEZ MARTINEZ, Gondomar.
2867. XAN XOSÉ FERNÁNDEZ CARRERA, Carballo (A Coruña).
2868. MARTIN RODRÍGUEZ FIALLEGA, Ames.
2869. M. ISABEL FRAGA GONZÁLEZ, Bertamiráns.
2870. IRENE OLVEIRA, Fisterra.
2871. MARTA DOMÍNGUEZ OTERO, PonyevePon.
2872. MONICA REBOLO VAZQUEZ, Lugo.
2873. COLETIVO TRANSGALIZA TRANSLESBIANISTA, Compostela.
2874. ROSA ANA ABELLEIRA VALVERDE, Vigo.
2875. FERNANDO BUSTELO, Vigo.
2876. AMADOR PACHECO FERNÁNDEZ, Dorrón ( Sanxenxo ). Eu mesmo
2877. DIEGO AMEIXEIRAS NOVELLE, Santiago de Compostela.
2878. SANTIAGO PUENTE ISLA, A Estrada.
2879. XOSE SOBRAL AMOEDO, REDONDELA.
2880. LAURA MARIÑO TAIBO, Coristanco .
2881. JULIÁN HERNÁNDEZ, Cambre.
2882. Mª RMEDIOS RODRÍGUEZ VALCARCE, Tui.
2883. TAMARA MARTÍNEZ, Villar.
2884. MÓNICA ALONSO GONZÁLEZ, A Coruña.
2885. INES ATANES, Ourense.
2886. MARTA NEGRO ROMERO, Lalín . Fantoches Baj
2887. FRANCISCO VAZQUEZ TROITIÑO, MOS.
2888. FRANCISCO VAZQUEZ TROITIÑO, MOS.
2889. ALEJANDRO GRIJÓ , Santiago de Compostela .
2890. ISABEL TOJO, Ibiza. Ardelloeixo IBZ
2891. MARIA VÁZQUEZ , A Coruña . Audiovisuale
2892. JULIA QUINTELA GONZÁLEZ, Barcelona.
2893. LAUREANO ARAUJO, Santiago de Compostela.
2894. CARMEN COUCE, Valdoviño.
2895. RAFAEL PÉREZ NÚÑEZ, Culleredo.
2896. ELISA SUÁREZ AMARELO, Gondomar.
2897. MARÍA BLANCO CRESPO, Ames.
2898. ESMERALDA LÓPEZ CASTRO, Vredra.
2899. ISABEL MIÑONES CAAMAÑO , A Coruña .
2900. ALBA DIAZ, Santiago.
2901. DANIEL CARNOTO ESPINO, OURENSE.
2902. ROSA MARIA PENALTA RODRÍGUEZ, Noia.
2903. BIEITO ALVAREZ CARRERO, Camposancos- A Guarda.
2904. RAQUEL NÚÑEZ ORJALES, A CORUÑA.
2905. MARÍA HERVES SANTIAGO, Marín.
2906. EMILIO XOSÉ RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ , Ourense.
2907. DÉBORAH GONZÁLEZ, Santiago de Compostela.
2908. ARTURO FONTÁN PÉREZ, Portas.
2909. ALEJANDRO JANEIRO LORENZO , Pontevedra.
2910. RILDSON MONTE ALBUQUERQUE ALVES SANTOS GRUNOW, Brasil.
2911. MARIA MÉNDEZ MARTÍNEZ , Cotobade.
2912. LUCIA CORRAL CAMBEIRO, A Coruña.
2913. FERNANDA GARCÍA VALVERDE, Pontevedra.
2914. JUAN ARCA FIGUEROA, Vigo.
2915. JUAN MANUEL DO RÍO SURRIBAS, Santiago de Compostela.
2916. HELEN BERTELS, Santiago de Compostela.
2917. XURXO SANTIAGO ESPIÑEIRA, a coruña.
2918. VICTORIA PORTAS, Pontevedra.
2919. LAURA LÓPEZ-ROMERO , Porto do Son.
2920. MIGUEL ANJO GONZÁLEZ GARCIA, Ferrol.
2921. ANA LORENZO CONDE, Ourense.
2922. NURIA MALLO, Pontevedra.
2923. NURIA PÉREZ FREIRE, Ourense.
2924. LURDES GARCIA , Vigo.
2925. ANA GARCIA LOPEZ, Santiago.
2926. XOSÉ ANTÓN GUISANDE OLEIRO, Vigo.
2927. RUTH LAMELA, Lugo.
2928. XOSÉ ANTÓN GUISANDE OLEIRO, Vigo.
2929. NÚRIA BUJAN BLANCO , Vigo.
2930. CARMELA MARRA QUIROGA, Sarria.
2931. MANUEL RODRÍGUEZ GONZÁLEZ, Vigo.
2932. XULIA GONZALEZ, Vigo.
2933. AFONSO RIBAS FRAGA, Santiago de Compostela. Edicións Laiovento
2934. ANA ARELLANO, Santiago. Andaina
2935. MAR MARCOS NÚÑEZ , Chapela.
2936. CONCHA FERNANDEZ JAS, Santiago de Compostela.
2937. MANU LAGO, Compostela. Galicia Danza Contemporánea
2938. RAUL FERNÁNDEZ ABRALDES, O Carballiño .
2939. CARMEN DIÉGUEZ GONZÁLEZ, Teo.
2940. PABLO NO COUTO, A CORUÑA.
2941. XOSE ANXO PÉREZ IGLESIAS, Sada.
2942. RAQUEL REY BLANCO, Frades.
2943. AS CANDONGAS DO QUIROMBO, Santiago de Compostela. As Candongas do Quirombo
2944. ANDREA LÓPEZ , Santiago de Compostela .
2945. MARÍA REY RODRÍGUEZ, Santiago de Compostela.
2946. TERESA FANDIÑO BARREIRO, A Coruña.
2947. FERNANDO DOMÍNGUEZ CAMESELLE, Ponteareas.
2948. MÓNICA MARTÍNEZ BALEIRÓN, Brión.
2949. JOSEFA BRAVO ALCALDES, carballiño.
2950. MARÍA ASUNCION LÓPEZ SOTO, O Carballiño.
2951. VITOR VAQUEIRO, Vigo.
2952. MERCEDES CAEIRO, Vigo.
2953. EMI CANDAL BOUZAS, Cerceda.
2954. MARIA R, Vigo.
2955. LUÍS BARÁ TORRES, Pontevedra.
2956. CAMILO PARDO LÓPEZ, A Coruña.
2957. FERNANDO CARRASCO MERA, Vigo.
2958. CATLINAC RODRÍGUEZ, Oleiros.
2959. JESÚS LISTA NEIRA, Corme.
2960. LORENA RECIMIL, Silleda.
2961. FERNANDO GONZALEZ GURRIARAN, Vigo.
2962. ANGELES PARDO FONTAN, Vigo.
2963. PILAR ESTÉVEZ RODRÍGUEZ, Santiago. pfgcompostela
2964. SALOMÉ DOURADO QUINTERO , Vigo.
2965. CALROS SILVAR, Dada.
2966. AGUSTÍN SANLUÍS SÁNCHEZ, Noia.
2967. ANTONIO LUIS AMADO VÁZQUEZ, Ares.
2968. PATRICIA BABÍO CARAZO, Sada.
2969. REBECA MOSTEIRO, Cambre.
2970. MARTA COUSIÑO GÓMEZ , Vigo.
2971. DAVID GARCÍA PAUWELS, Sada .
2972. ROCÍO GANTES PATIÑO, Vigo.
2973. ENRIQUE HERVADA PÉREZ, A Coruña.
2974. JOSÉ MARÍA GUTIÉRREZ GARCÍA , Vigo.
2975. MONTSERRAT RIVERA CRESPO, Teo.
2976. CONCEPCION SANCHEZ SÁNCHEZ , A Coruña.
2977. LOLA SÁNCHEZ VALES, Betanzos.
2978. BRUNO VILELA LÓPEZ, Santiago Compostela.
2979. ANTONIO ABADIN QUINTANA, Allariz.
2980. IRIA MARIA RODRÍGUEZ PÉREZ, Cartelle.
2981. CARME VILARIÑO VILARIÑO, A Coruña.
2982. LIBERTAD FRAGA GRUEIRO , Milladoiro .
2983. DANIEL GIL GÓMEZ, Valga.
2984. MARIA PRADO-LÓPEZ , Ordes.
2985. CELESTINO FRAGA MARTINEZ, Lugo.
2986. BERNARDA BALADO, Compostela.
2987. SILVIA DE SANCHEZ, La Coruña.
2988. SIVIA DE JUAN SANCHEZ, La Coruña.
2989. SIVIA DE JUAN JUAN SANCHEZ, A CORUÑA.
2990. STELLA VÁZQUEZ ARMELLINI , Vigo.
2991. XOÁN CIBEIRA BADÍA, Vigo.
2992. ANXO TEIXEIRO FERNÁNDEZ, Ourense.
2993. MANUEL LAREO PÉREZ, Teo.
2994. MARTÍN MIGUEL TORRE CASTRO, Coruña, A.
2995. OLGA NOGUEIRA FERNANDEZ, Redondela.
2996. JOSE A. HERVA ALLEGUE, A Coruña.
2997. MAR CORBELLE VALIÑO, Foz.
2998. DIEGO SEIXO, Moaña.
2999. SILVIA FIALLEGA LORENZO, Foz.
3000. LUPE RAMOS PILLADO, Foz.
3001. CIPRIANO JIMĒNEZ CASAS, Vigo.
3002. MARÍA SIMÓN, Viveiro.
3003. VIKY RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ, Pontevedra.
3004. LUIS MARTÍNEZ FERNÁNDEZ, Mos.
3005. MARÍA JESÚS LÓPEZ SISO, Santiago de Compostela.
3006. ALICIA LÓPEZ PARDO, Paderne (A Coruña).
3007. ALICIA GIL, Santiago de Composrela.
3008. MARIS PENALTA, Porto do Son.
3009. ALICIA GIL, Santiago de Composrela.
3010. SANDRA IGLESIAS, Santiago de Compostela.
3011. IAGO ALVITE, sanxenxo.
3012. ANGELA FERREIRO PÉREZ , Vigo .
3013. MARÍA XOSÉ LÓPEZ VILLAR, Ponteareas.
3014. MANUELA VARELA QUINTAS, A Coruña.
3015. GONZALO GRELA GACIO, Cerceda.
3016. AIA PREGO REY, Brión.
3017. NEREA VIRGINIA BLANCO SOUTO, Ourense.
3018. VALENTIM FAGIM, Santiago. Através Editora
3019. ESPERANZA CASTRO, Castro Caldelas.
3020. CELSO FERNÁNDEZ SANMARTÍN, Lalín.
3021. SEGUNDO FONTAO GARCIA, Sada.
3022. JACOBO RIVERA BERMEJO, Vigo.
3023. LUCÍA SOMOZA, A Coruña.
3024. CAMILA HERRERA, Cariño.
3025. MARIA AUSENCIA ISABEL TOMÉ M. DE RITUERTO, AMES.
3026. ÁNGEL SANTOS TOUZA, Pontevedra.
3027. XESÚS VEIGA BUXÁN, Santiago.
3028. ALBA MARÍA FEIXÓO LÓPEZ, Xinzo de Limia.
3029. PILAR DE LA FUENTE PÉREZ , Santiago. TVG
3030. MARTA CANOSA DOPAZO, Vimianzo.
3031. FERNANDO SACO PÉREZ, Tui.
3032. MICHAELLA CAMILA MENTA ESPÓSITO, Vigo.
3033. ANA CUNQUEIRO, Santiago de Compostela.
3034. ANA CUNQUEIRO SUAREZ, santiago.
3035. ALDARA PALMEIRO PAZOS, Santiago de Compostela.
3036. ISABEL RAZQUIN LIZARRAGA, Pontevedra.
3037. ELVIRA CIENFUEGOS LÓPEZ, Santiago.
3038. MARIA DEL MAR PENA GARCIA, Sada.
3039. SANDRA IGLESIAS, Santiago de Compostela.
3040. CRISTINA CASTRO RODRÍGUEZ, A Peroxa.
3041. ROSI FONTENLA RODRÍGUEZ, Pontevedra.
3042. XOÁN SÁNCHEZ, A Coruña .
3043. NATE BORRAJO PAZOS, Seixalbo-Ourense.
3044. ELVIRA CASTRO DOCABO , Ourense .
3045. MARÍA GÓMEZ NOVOA, Vigo.
3046. ROSA MARIA BRAVO ABRALDES, Ourense.
3047. DAVID CREUS ANDRADE, Cee.
3048. TINO FREIRE PALLIN, Bertamiráns.
3049. ROSA GARCIA GARRIDO, Bertamirans – Ames.
3050. DAVID LACAL GÓMEZ , Madrid.
3051. PATRICIA FERNÁNDEZ BOTANA, milladoiro.
3052. XOÁN PASTORIZA NIVAS, Bueu.
3053. BEATRIZ CORREDOIRA GARCÍA, Neda.
3054. XESÚS CARBALLO SOLIÑO, Vigo.
3055. FELISA VÁZQUEZ SANMARTÍN, Brión.
3056. CONCHA LEAL GÓMEZ, Brión.
3057. MANUEL XESÚS XIRÁLDEZ GONZÁLEZ, Brión.
3058. FÁTIMA MIGUÉNS HORTA, Lousame.
3059. ANA AMADO, Corrubedo.
3060. ROGELIO LOPEZ ROMERO, A Coruña.
3061. CIELO FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ, Foz.
3062. MANUEL LOMBARDIA PEREIRA, Lugo.
3063. MIGUEL PEREIRA VARELA, Santiago.
3064. MARÍA DEL CARMEN FERNANDEZ GONZÁLEZ, Verín Ourense.
3065. MARÍA DEL CARMEN FERNANDEZ GONZALEZ, Verím.
3066. CRISTINA ALVAREZ PEREZ, nigran.
3067. MERCEDES MARTÍNEZ FERNÁNDEZ, Teo.
3068. MIGUEL MENACHO GAGO, Foz.
3069. XOSÉ VEIRAS GARCÍA, Santiago .
3070. ANA CIBEIRA VÁZQUEZ, Madrid.
3071. BEATRIZ DE LABRA ÁLVAREZ, Vigo.
3072. IRENE GARCÍA FENTE, Foz.
3073. MÓNICA RODRIGUEZ REPRESA, Ourense.
3074. ALFONSO MASCUÑANA BORDAS, A Coruña.
3075. MARIA BELEN LORENZO ARENAL, muxia.
3076. DANIEL LÓPEZ GONZÁLEZ , Carballo .
3077. ROSA GÓMEZ NÓVOA, Vigo.
3078. MARIA TERESA VIÑAS NEIRA, Vigo.
3079. SONIA IGLESIAS, O Pino.
3080. SONIA IGLESIAS, O Pino.
3081. SAGRARIO PENA PINTOR, Santiago de Compostela .
3082. CARLOS GÓMEZ BERMÚDEZ, Sada.
3083. MAITE MARTÍNEZ RODRÍGUEZ, Culleredo.
3084. LUISA NAVEIRO LOPEZ, Sada.
3085. ANXELA LEMA PARIS, A Coruña.
3086. Mª MATILDE MARTÍNEZ RODRÍGUEZ, culleredo.
3087. ANA CALVO FERRER, Santiago de Compostela.
3088. EDUARDO LOUREDO, Leiro.
3089. ANA MARÍA MOSQUERA PÉREZ, Santiago de Compostela.
3090. MARTA ALONSO TEJADA, Santiago de Compostela. trasPediante Cultura e corpo(a)terra
3091. PURA VILLAR, Ribeira.
3092. IGNACIO SANMARTÍN RIVAS, Portas.
3093. ADRIÁN GONZÁLEZ ARMADA, A Coruña.
3094. IGNACIO MARTÍNEZ CORBILLÓN, Lugo.
3095. MARÍA PÉREZ PÉREZ, Pontevedra.
3096. ANA MUÑIZ PINTO, Burela.
3097. CLAUDIA CID, Verin.
3098. MÓNICA VALLADARES, Cangas do Morrazo.
3099. JUAN JOSÉ CHOUZA NOAL, Santiago.
3100. VICTORIA COSTA PIÑEIRO, Moaña.
3101. MARÍA GRACIANA VÁZQUEZ VELASCO, O Bolo.
3102. EVA PEQUEÑO, Moaña .
3103. XOSÉ LUIS BLANCO SUÁREZ, Ames.
3104. ANTÓN SILVA TUBÍO, Salvaterra.
3105. SUSO SEIXO FERNÁNDEZ, Teo.
3106. MARÍA XESÚS HERVELLA JUSTO, Salvaterra.
3107. NIEVES SEIJO DEVESA, Moaña.
3108. ISABEL VILALBA SEIVANE, Lourenza. Sindicato Labrego Galego
3109. XOSÉ MANUEL FERNÁNDEZ , Ortigueira .
3110. NIEVES SEIJO DEVESA , Moaña.
3111. ELISA COUGIL IGLESIAS , Barbadás .
3112. MARÍA YÁÑEZ ANLLO, A Coruña.
3113. MARIA DEL PILAR CARBALLO FIDALGO, Vigo.
3114. BEGOÑA FONTENLA COSTAS, Santiago de Compostela.
3115. ROCIO PEREZ, Pontevedra.
3116. XOSE ANTONIO MIXIDE FERNANDEZ, Bodel Abegondo.
3117. XOSE ANTONIO MIXIDE FERNANDEZ, Bodel Abegondo.
3118. DANIEL FRANCISCO CÁNOVAS CALVO, Naròn.
3119. ANTÓN RODRÍGUEZ MARTÍNEZ, Mos.
3120. LAURA REBOLLEDO GÉNISSON, Madrid.
3121. M LUÍSA CORREDOIRA GÓMEZ, A Coruña.
3122. ANA CABANA IGLESIS, Lugo.
3123. PATRICIA BABÍO CARAZO, Sada.
3124. XERARDO CASAL URCERA, Lugo.
3125. XOSÉ RAMÓN VEIGA ALONSO, Foz.
3126. CONCHI MÉNDEZ GARCÍA, Santiago de Compostela.
3127. CRISTINA AMOEDO RODRÍGUEZ , Vigo.
3128. CHELO FONTÁN CARRERA , Vigo .
3129. FATIMA RODRÍGUEZ , Oleiros.
3130. EVA CASEIRO, a coruña.
3131. MARTA RAMA, Santiago.
3132. SOLEDAD CAEIRO MARTINEZ, Pontevedra.
3133. MARCO RODRIGUEZ GELPI, Compostela.
3134. GENOVEVA CAEIRO MARTÍNEZ, Lugo.
3135. JUAN MANUEL FANDIÑO BARROS, Santiago de Compostela.
3136. MACARENA MONNTESINOS, Vigo.
3137. FERNANDO SEIXO FERNÁNDEZ, Vigo.
3138. MAR DE SANTIAGO PEREZ, A Coruña. Socioloxía da cultura. Facultade de Humanidades.USC
3139. ALBERTO ORDÓÑEZ, Malpica.
3140. FRAN QUIROGA, Paderne.
3141. FITO FERREIRO SEOANE, A Coruña. PSOE
3142. BEGOÑA GONZALEZ, Compostela.
3143. XAN CARBALLA ALONSO, Vigo.
3144. LINES SALGADO IGLESIAS, Lugo.
3145. PEDRO PEDROUZO DEVESA, Lugo.
3146. JAVIER CERDEIRA, Vigo.
3147. SATURNINO ALARCON FERNÁNDEZ , Ourense .
3148. ANTÓN DE SANTIAGO, A Coruña.
3149. AURORA RUIZ FERNÁNDEZ , Mieres.
3150. ISAAC XUBÍN, Sheffield.
3151. MARCOS OUTEIRO PAINO, A Estrada.
3152. JUAN I. BORREGO VÁZQUEZ, A Coruña.
3153. ÓSCAR RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ, A Coruña.
3154. DIANA CABANAS LOPEZ , La coruña.
3155. CARMEN QUINTAS GARCIA, Milladoiro ( Ames ).
3156. ANA CASTELAO GEGUNDE, Lugo.
3157. TERESA SEARA DOMÍNGUEZ, A Coruña.
3158. MARTA DEBIDO GÓMEZ, Culleredo.
3159. RAMOM LÔPEZ-SUEVOS, Teu.
3160. ELVIRA SOUTO, Teu.
3161. INACIO GÓMEZ, Monforte.
3162. CARMEN QUINTAS GARCIA, Milladoiro ( Ames ).
3163. MARIA DORES VAZQUEZ RODRIGUEZ, Carballiño.
3164. ISABEL SUÁREZ CABALEIRO, Cangas.
3165. ELVIRA CARBÓN GÓMEZ, Vigo.
3166. MONCHO FERNÁNDEZ LEAL, O Rosal.
3167. MARIA CERRADELO, Barcelona.
3168. SILVERIO CERRADELO GÓMEZ, Barcelona. A Chave (achave.gal)
3169. SONIA VÁZQUEZ VEIGA, PONTEVEDRA.
3170. PILAR MARTÍNEZ CONDE, Lugo.
3171. PILAR MARCOS BERNÁRDEZ, Barcelona.
3172. SIMÓN RODRÍGUEZ TEIXEIRO , Vigo.
3173. ANTÓN RODRÍGUEZ PRIETO, Vilamartín de Valdeorras.
3174. XOÁN RAMIRO CUBA RODRÍGUEZ, Lugo.
3175. PAQUI RODRÍGUEZ, Xinzo de Limia.
3176. ALMUDENA LORCA, Lugo.
3177. NIEVES SEIJO DEVESA, Moaña.
3178. NIEVES SEIJO DEVESA, Moaña.
3179. MANUEL GRANDE GRANDE, Santiago.
3180. INÉS GARCÍA SEIJO, Lugo.
3181. NOELIA FERNANDEZ TOLEDANO, Pontevedra. My Art Project
3182. PURI LAYA REBOREDO, Santiago de Compostela.
3183. TITO PEREZ PEREZ, a coruña.
3184. JAIONE CAMBORDA COLL, Santiago de Compostela.
3185. MARINA OURAL VILLAPOL, Lourenzà.
3186. EULALIA FERNANDEZ GONZALEZ, San Clodio- Leiro.
3187. ALBERTE MÉNDEZ LÓPEZ, A Coruña.
3188. DAVID VÁZQUEZ RODRÍGUEZ, Lugo.
3189. EMILIO ROMERO LORENZO, Tui.
3190. XAVIER ABOI PEREZ, Marin.
3191. LORENA CONDE, Pontevedra.
3192. MATRIOSHKA TEATRO, Santiago. Matrioshka Teatro
3193. JOAQUINA MON LÓPEZ, Foz.
3194. MÓNICA BAR CENDÓN, Vigo.
3195. ELOY TP, A CORUÑA.
3196. CONSUELO PORTO PUENTE, A Estrada.
3197. CLAUDIO POMBO RODRÍGUEZ, Monforte de Lemos.
3198. SU GARRIDO, Pombo.
3199. DIEGO HERMIDA, Foz.
3200. TERESA FRÍAS ROMÁN, Pontevedra.
3201. XOSÉ ANTONIO PENA BEIROA, A Coruña.
3202. FINA RECALDE FERNÁNDEZ , Ames .
3203. RUTE PALLARES RIVAS, Vigo.
3204. XOSE PRIETO, A coruña.
3205. JOSEF VARELA SIBONI, Vigo.
3206. EVA MARÍA DÍAZ SANTOMÉ, Moaña.
3207. FERNANDO VIDAL COLLAZO, Culleredo.
3208. MARIO OUTEIRO IGLESIAS, O Corgo.
3209. CIBRÁN TENREIRO UZAL, Santiago de Compostela.
3210. FIZ BOGALO, Lousame.
3211. LUCIA MOURULLO CERDEIRA, Boqueixom.
3212. SANDRA IGLESIAS, Santiago de Compostela.
3213. IVÁN REIMÓNDEZ MEILÁN, Compostela.
3214. ELVA PARDELLAS SANTIAGO, Santiago de Compostela .
3215. ALBINO SOTO FIGUEROA, nigrán.
3216. SILVIA ROCA BAAMONDE, SANTIAGO DE COMPOSTELA.
3217. VANESA FERREIRA RODRÍGUEZ, Vigo.
3218. ANTONIO PIÑEIRO SEAGE, dodro.
3219. MARIA XESUSTT TURNES LISTE, Ordes.
3220. DAVIDE FERNÁNDEZ GARCÍA, Encrobas – Cerceda.
3221. ANA SOMOZA, Sarria.
3222. ANA SOMOZA GONZÁLEZ, Sarria.
3223. ANA MIGUÉNS GARCÍA, Barcelona .
3224. JUAN LESTA, A Coruña.
3225. CHISCO AMADO LEIRA, Valdoviño.
3226. PAULA BERGANTIÑOS XOVE, Santiago.
3227. DANIEL AMARELO, Narón.
3228. XAVIER GROBA GONZÁLEZ, Vigo.
3229. PATRICIA LOPEZ, Ourense.
3230. PAOLA BEIRO, Carnota.
3231. ANA BELÉN DÍA SANTOMÉ, Moaña .
3232. MANUELA CANEDA CABRERA, Santiago de Compostela.
3233. CHUS CARAMÉS, compostela.
3234. CHARO LOPES, Boiro.
3235. XOSÉ RAMÓN VÁZQUEZ, Santiago de Compostela. Os d’Abaixo
3236. MIGUEL MONTENEGRO REY, Vilalba Lugo.
3237. LUÍS PÉREZ BARRAL, Ribeira.
3238. MARÍA LUISA ALVAREZ, Santiago De Compostela.
3239. CRISTINA MEIZOSO ALONSO, Ferrol.
3240. MILAGROS DIÉGUEZ TABOADA, Santiago de Compostela.
3241. MIGUEL ALONSO, Brión.
3242. LUIS REI MOURE, A Coruña.
3243. SABELA LATAS, Sada. Artesá
3244. MARÍA FERNANDA GARCÍA RÍO, Lugo.
3245. IGNACIO BAL NIEVES, Lugo.
3246. HUGO BAL GARCÍA, Lugo.
3247. SANDRA IGLESIAS, Santiago de Compostela.
3248. SÓNIA LUZ, Lisboa.
3249. PAULA PÉREZ ÀLVAREZ, Jerez de la Frontera.
3250. MAR CAMPOS SOUTO, A Coruña.
3251. PAULA FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ, LUGO.
3252. MARÍA FERNÁNDEZ REI, Madrid.
3253. MANUEL FIGUEIRAS FERNÁNDEZ, Chantada.
3254. NATALIA DIAZ , Sarria.
3255. ÁNGELES SAAVEDRA PLACES, A Coruña.
3256. XOÁN MANUEL ESTÉVEZ FREIJEIRO, Vigo.
3257. RAFAEL FERRADANS VILLAR, Vigo.
3258. ATENEO FERROLÁN, Ferrol. Ateneo Ferrolán
3259. CRISTINA ÁLVAREZ ÁLVAREZ, vigo.
3260. PILAR FAROLAS VASCO, Vigo.
3261. GORETTI GAVÍN BRAÑA, Riotorto – Lugo.
3262. CARLOS CASAS COUSELO, Cambre.
3263. CLARA DOMINGUES, ogrobe.
3264. MARILUZ BARREIRO OTERO, Muros.
3265. JOSÉ ANTOM (MUROS) GONZALES MACEIRAS, Louro-Muros.
3266. JESUS SILVA MORUJA, Santiago.
3267. IRIA TAIBO CORSANEGO, Oleiros. AGPTI (Asociación Galega de Profesionais da Tradución e da Interpretación)
3268. JULIA LÓPEZ-ABENTE, A Coruña.
3269. MARÍA JOSÉ SÁNCHEZ FONTAO, Santiago.
3270. LOURDES LEIRIZ, Santiago de Compostela.
3271. MIGUEL ARIAS NOVAS, Pontevedra.
3272. XESÚS FERREIRO NÚÑEZ, Lugo.
3273. OLGA BARREIRO OTERO, VILA DE CRUCES.
3274. ADOLFO BOADO MARTINEZ, Vigo.
3275. BREIXO PARDO MARRA, Barcelona.
3276. ANXO BARCALA SANCHEZ, A Estrada.
3277. EMILIO XOSÉ ÍNSUA, Cambados.
3278. NOE COVELO MIGUEZ, Redondela.
3279. CRISTINA MARTINEZ TEJERO, lisboa.
3280. LUZ MÉNDEZ, Santiago de Compostela.
3281. SILVIA ARIAS MELÓN, Vigo.
3282. ALBERTO DE LA FUENTE, A Coruña.
3283. AMPARO ANGUEIRA VITURRO, Dodro.
3284. FERNANDO EPELDE GARCÍA, Ourense.
3285. XOÁN XOSÉ FERNÁNDEZ ABELLA, Os Tilos (Teo), (A Coruña).
3286. CRISTINA PARGA REY, Santiago de Compostela.
3287. BRAIS DAS HORTAS, Cangas.
3288. SENÉN ADÁN ARIAS, Ames.
3289. MANUEL MONGE GONZÁLEZ, A Coruña.
3290. CARLOS LIXÓ GÓMEZ, Ribeira.
3291. MARÍA BELÉN FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ, Sada.
3292. XERARDO UZ, Santiago de Compostela. Xornalista
3293. DIEGO VEIRAS CARNEIRO, Ordes.
3294. ARETA BOLADO, O Porriño.
3295. JÉSSICA BEIROA, Teo. Xornalista
3296. MERCHY PEREZ, Compostela .
3297. RULA DOMÍNGUEZ FERNÁNDEZ, Vigo.
3298. MANUEL MAGÁN, Vigo.
3299. CRISTIAN VILLAR MOREIRA, Vigo.
3300. ANA MARIA TEIRA ENRIQUEZ, Aguiño – Ribeira .
3301. ADRIAN RODRÍGUEZ BRAVO, Vigo. Secretario Xeral da UMG
3302. XOAN SOTO, pontevedra.
3303. SOLEDAD FERNANDEZ VILELA, pontevedra.
3304. TANIA AMENEIRO, Ames. A Coruña.
3305. LUIS SOTO , Compostela . Taller Atlántico Contemporáneo (TAC)
3306. CLARA PANTÍN BARRO, Santiago.
3307. SAMANTA VÁZQUEZ FERNÁNDEZ, Salvaterra de Miño.
3308. ANDRÉS SOUSA GONZÁLEZ, Santiago de Compostela.
3309. JUAN JOSÉ BARRO CANEDO, Arteixo.
3310. RUBÉN FERNÁNDEZ, Vigi.
3311. XOAN CARLOS LÓPEZ HERMIDA, Viveiro.
3312. SANDRA IGLESIAS, Santiago de Compostela.
3313. XESUS PEREZ OTERO, vigo.
3314. PEDRO VENTURA, Vigo.
3315. XOSE VARELA, Lugo.
3316. CAROLINA MENDES VAZQUEZ, A Coruña.
3317. NEMÉSIO BARXA ALVAREZ, Ourense.
3318. DANIEL AMOR GARCIA, Sada.
3319. PABLO OTERO RODRÍGUEZ , Xixón .
3320. MARTA DÍAZ, Santiago .
3321. REBECA CES, O Milladoiro, Ames.
3322. ROBERTO RIELO IGLESIAS, Pol.
3323. VICTORIA REY MARIÑO, Dodro.
3324. ÓSCAR ANDRÉS ORDÓÑEZ ZULETA, Aguiño, Ribeira.
3325. RICARDO CASTRO BUERGER, Vigo. CUT
3326. XOSÉ AGAPITO ROMEIRO BARREIRO , Noia .
3327. DIEGO ADRIAN SONEIRA VILLAR, Carballo.
3328. XOÁN MOREDA PINTO, Foz.
3329. DANIEL DIAZ CALET, Vilar de Rei- Cenlle.
3330. BIEITO LOBEIRA DOMÍNGUEZ, Compostela.
3331. ROCIO CASTRO, Santiago de Compostela.
3332. DAVID VARELA, Laracha.
3333. ESTER SAYA TEIJO, Paderne.
3334. EMILIO GONZÁLEZ LEGASPI , Cervo .
3335. MÓNICA PRIETO TRAVESO, Vigo.
3336. MARIA VILLANUEVA SEGADE, Cambre.
3337. MELBA COUTO PEDREIRA, Ferrol.
3338. CARME ROMERO DÍAZ, Febe.
3339. FERNANDO A. TOBA GIRON, Vigo.
3340. MARTÍN VARELA SEOANE, Santiago de Compostela.
3341. CARLOS GONZALEZ PAREDES, Vilaboa.
3342. RUDESINDO SOUTELO , Tui.
3343. MARÍA AMPARO LÓPEZ HERNÁNDEZ, Pontevedra.
3344. ANTIA PIÑEIRO TUBIO, DODRO.
3345. CARMEN SIABA DOSIL, Carnota.
3346. NICANOR ARUFE, Ames.
3347. BORJA CORNIDE DÍAZ, Ortigueira.
3348. MARIÁM MARIÑO COSTALES, Nigrán.
3349. MARCO PÉREZ PIÑÓN, Ortigueira.
3350. MANUEL IGLESIA TURNES , Santiago .
3351. SUSANA GUITAR NOVO, A Coruña.
3352. ANA PIÑEIRO GARCÍA, Cariño.
3353. JOSE LUIS ROMANI GONZÁLEZ, Noia.
3354. MARIA TERESA RUMBO NAIA, Arteixo.
3355. MON G. BUHIGAS, Santiago de Compostela.
3356. ROSA ANEIROS, Santiago.
3357. MARIBEL DOS ANJOS GARCÍA, Compostela.
3358. FRANCISCA LOPEZ BUYO, Ferrol.
3359. NOELIA PENA FERNÁNDEZ , Ferrol.
3360. CARINA FERNANDEZ FAYA, Santiago.
3361. RUBÉN FERNÁNDEZ REGO, San Cibrao.
3362. LOISA BARREIRO, Lousame.
3363. PAULA AGULLA, Vigo.
3364. ANA MARÍA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ , Goián – Tomiño.
3365. FÉLIX SORIA GARCÍA, Cambre.
3366. EDUARDO IRAGO FERNANDEZ, vigo.
3367. EDUARDO NOIA FERNÁNDEZ, Muxía.
3368. SABELA REI CAO, A Corunha.
3369. MONCHO DO ORZÁN, A Coruña.
3370. SABELA LÓPEZ PATO, Santiago.
3371. XIANA DE LA PEÑA, A Coruña.
3372. ZAIRA CAAMAÑO REMUIÑÁN, Carballo.
3373. OLGA NOGUEIRA FERNANDEZ, Redondela.
3374. ANXOS SUMAI, COMPOSTELA.
3375. ANDRÉS GARCÍA CARNEIRO, Betanzos.
3376. XABIER FERNÁNDEZ NÚÑEZ , A Coruña .
3377. EDUARDO MARTÍNEZ DÍAZ , Ortigueira .
3378. ISAIA CONTRERAS HOLSAETER , Cuenca.
3379. ANGEL RAMIRO PAZ GARCIA, Pontevedra.
3380. NOA GARCÍA MARTÍNEZ, Viveiro.
3381. NOELIA PRIETO FERNÁNDEZ, A Veiga.
3382. ISABEL VAZQUEZ TABOADA, compostela.
3383. BELÉN PIÑEIRO ÁLVAREZ, Compostela.
3384. VICTORIA HORTAS PORTO, Compostela.
3385. XABIER RAMOS VIEIRO, Calo (Teo).
3386. NOA GARCÍA MARTÍNEZ, Viveiro.
3387. RAQUEL VILAS OTERO , Te.
3388. PAULO SALGUEIROS COUSO, Lugo.
3389. XOÁN GABEIRAS VÉREZ, A Coruña.
3390. EMANUEL SALGUEIRO, Santiago de Conpostela.
3391. DUARTE SANTAMARINA RÍOS, Lugo.
3392. MANO PANFORRETEIRO, Maigh Nuad.
3393. EDUARDO LÓPEZ VALIÑA, O Páramo -lugo-.
3394. SARA GARCÍA CABEZA, Lugo.
3395. GUMERSINDO FREIRE LÓPEZ, Santiago de Compostela.
3396. SUSO MOSQUERA BAAMONDE, Compostela.
3397. MARIA TRILLA SEGURA , Compostela.
3398. MANUELA FERNÁNDEZ ÁLVAREZ , Madrid.
3399. MIGUEL ANGEL GARZA, Ourense .
3400. ANA FERREIRO ROMAR, Santiago .
3401. SARA BUCETA ABAL, Ribadumia.
3402. ÓSCAR LESTÓN NOVOA, Santiago de Compostela.
3403. ELIA ÁLVAREZ COIRADAS, Santiago de Compostela.
3404. CLARA DE SAÁ QUINTAS, Teo.
3405. LUCÍA AMADO GONZÁLEZ, Ferrol.
3406. JEZABEL PÉREZ SOLANO, A Coruña.
3407. MARÍA CASAS GARCÍA, Carral.
3408. NICOLAS JUAREZ GARCIA, Yeste. Personal
3409. JOSÉ ANTONIO PENA ROMAY, Santiago.
3410. ENRIQUE RIVAS VÁZQUEZ , A Coruña .
3411. LUIS DE LA PEÑA CASAL, A Coruña.
3412. XOSE GOMEZ, A Coruña.
3413. HAIDÉ ÁLVAREZ COIRADAS, Santiago de Compostela.
3414. MARÍA VICTORIA SOUSA PÉREZ, Santiago de Compostela.
3415. XOSÉ MARÍA GÓMEZ CLEMENTE , O Pereiro de Aguiar.
3416. REBECA R., Vigo.
3417. LAURA FERNÁNDEZ LÓPEZ, Santiago.
3418. CRISTINA ALONSO RAMOS, Vigo. Ensinante
3419. MANUEL GONZALEZ GONZALEZ, Vigo.
3420. FRANCISCO GÓMEZ GÓMEZ , A Coruña .
3421. LEANDRO SABÍN CASTRILLÓN, Pontevedra.
3422. MONICA MARIA PAZOS CASTELOS, A Coruña.
3423. INMA GARCÍA SENDÓN, Culleredo.
3424. DOLORES DÍAZ RIFÓN, A Fonsagrada.
3425. ALAN DAMIÁN RODRÍGUEZ MARTINO, Monforte de Lemos.
3426. MARÍA BELÉN LÓPEZ VÁZQUEZ, A Coruña. BAÍA EDICIÓNS
3427. EUGENIO PAZOS ARCAY, O Temple.
3428. JOSE ALONSO RAMOS , Vigo.
3429. CHRISTELLE DOMÍNGUEZ DOMÍNGUEZ, Meaño.
3430. CLARA GÓMEZ FERNÁNDEZ , A Coruña .
3431. LETICIA CASTRO TORRES, Boqueixón.
3432. DIEGO TABOADA VARELA, Chantada.
3433. BELÉN GAVÍN, Santiago De Compostela.
3434. MARIA SALVADO LÓPEZ, Santiago de Compostela.
3435. TERESA LÓPEZ FARELO, Becerreá.
3436. PATRICIA BABÍO CARAZO, Sada.
3437. RAMON VARELA PUÑAL, santiago.
3438. LEANDRO LÓPEZ LÓPEZ, Sarria Lugo. ..
3439. MARÍA ÁNGELES PARDAL ANIDO, Vigo.
3440. RAMÓN ANTONIO IGLESIAS FERREIRO , A Coruña .
3441. SOLEDAD REY FERNÁNDEZ, O Grove.
3442. JOSE ANTONIO OTERO GONZÁLEZ, O Grove. Esquerda Unida O Grove
3443. ANA CRISTINA DOMÍNGUEZ DOMÍNGUEZ, O Grove.
3444. EDUARDO RIVERO, O Rosal.
3445. JAVIER CACHEIRO LOPEZ, Milladoiro.
3446. SONIA PERNAS FERNANDEZ, Milladoiro.
3447. MARIELVY MARTÍNEZ GARCÍA, Vigo.
3448. DAVID RODAS GONZÁLEZ, Cangas.
3449. MAITE CANDAMO ROMANÍ, VIGO.
3450. DAMIÁN CONTRERAS ORERO, Vigo.
3451. ANA MARIA FERNANDEZ FERNANDEZ, Vigo. ESAD de Galicia
3452. ROBERTO PASCUAL RODRÍGUEZ , Ribadavia . MIT Ribadavia
3453. DANI SALGADO, Vigo.
3454. ANTON CARBALLO ROMERO, as pontes.
3455. NURIA MONTERO GULLÓN, Vigo.
3456. BEATRIZ DE VEGA GONZÁLEZ, Nigrán. alumna ESAD
3457. ALBA BLANCO DORREGO , Ourense. Docente na ESAD de Galicia
3458. XAVIER CASTIÑEIRA BLANCO, Vigo. ButacaZero
3459. CELINA FERNÁNDEZ GONZÁLEZ, Vigo. Inherente Teatro
3460. MARTA FIALHO PÉREZ, Nigrán. ESAD
3461. ALMUDENA BESADA RAMÍREZ , O Porriño.
3462. ALBA CANEDA OTERO, O Grove.
3463. MIGUEL PEREIRA VARELA PEREIRA VARELA, Santiago de Compostela.
3464. REYES ABAD CASTELOS, A Coruña.
3465. SANDRA NÚÑEZ FIGUEROA, Vigo.
3466. ALVARO REBOREDO ORTEGA, A Coruña. Compañía IO
3467. CARME GIRÁLDEZ, Nigrán.
3468. ALEX MARTÍN, Vigo.
3469. SANTIAGO MOROÑO ARENAS, Compostela.
3470. SUSO CADAVEIRA, Santiago.
3471. ANA MOROÑO, A coruña.
3472. JOHN MILNER, Neda.
3473. AFONSO BECERRA DE BECERREÁ, VIGO.
3474. LUÍS GONZÁLEZ, Pontevedra.
3475. BRAIS IRIARTE ALONSO, Vigo.
3476. ESPERANZA RODRIGUEZ MOLDES, A Coruña .
3477. LUCÍA GONZÁLEZ LÓPEZ, Lugo.
3478. OLALLA GARCÍA SAN LEÓN, Pontevedra.
3479. NURIA RODRÍGUEZ FIGUEIREDO, Pontevedra .
3480. FERNANDO SUÁREZ CABEZA, Pontevedra . Facultade de Belas Artes
3481. IRENE MOREIRA FONTÁN, O Porriño. Ingrávida. Espazo de Graviatación Artística
3482. PAULA SALGUEIRO, PONTEVEDRA.
3483. SANTIAGO PREGO CABEZA, Vigo.
3484. DAVID MOURIÑO GALLEGO, Pontevedra.
3485. JORGE DE ARCOS POZO, Chapela. Escola Superior de Arte Dramática de Galicia
3486. DAMIÁN VILLALAÍN, Vigo.
3487. MARYEM SALI DUQUE, A Coruña.
3488. JAVIER SEOANE MARTÍNEZ, Vigo.
3489. MANUEL CARBALLADA OTERO, Compostela.
3490. MAURO LAGO SANTOS, A Coruña.
3491. LORENA MERA RAMIL, Cervo.
3492. JOSÉ MANUEL CAMPAL FERNÁNDEZ , Ames.
3493. ROSARIO SAN ISIDRO FRANCO, Viveiro.
3494. CARMEN CASTRO, coruña.
3495. PABLO LEDO SANTANA, Ourense.
3496. MERCE DÍAZ LÓPEZ , Ares.

Advertisements